صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۱:۲۱
کد خبر: 22382
گزارشگر: 464
۱۳۷
۰
۰
۰
آپدیت iOS ۱۸

ضبط و رونویسی مکالمات در آیفون

ضبط و رونویسی مکالمات در آیفون
آپدیت iOS ۱۸ به شما امکان می‌دهد تماس‌های تلفنی خود را از طریق اپلیکیشن Phone ضبط و رونویسی کنید.

به گزارش آسیانیوز؛ اپل در مراسم WWDC از آپدیت iOS ۱۸ رونمایی کرد که قابلیت‌های متنوع و جذابی دارد. یکی از این قابلیت‌ها، امکان ضبط و رونویسی تماس‌های تلفنی است. برای حفظ حریم خصوصی به‌صورت خودکار به مخاطب گفته می‌شود صدای او ضبط می‌شود. البته قابلیت رونویسی فقط محدود به چند زبان است.

آپدیت iOS ۱۸ به شما امکان می‌دهد تماس‌های تلفنی خود را از طریق اپلیکیشن Phone ضبط و رونویسی کنید. همان‌طور که در تصویر پایین می‌بینید، هنگام برقراری تماس، گزینه ضبط تماس نیز وجود خواهد داشت. پس از پایان تماس، می‌توانید مکالمه را در اپ Notes به متن تبدیل کنید، سپس از سیستم هوش مصنوعی جدید Apple Intelligence بخواهید خلاصه‌ای از آن فراهم کند.
ضبط مکالمات در آیفون
iOS ۱۸ با حفظ حریم خصوصی می‌تواند تماس‌های تلفنی را ضبط و رونویسی کند

قابلیت رونویسی از تماس‌ها فقط از چند زبان پشتیبانی می‌کند؛ انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، ژاپنی، چینی ماندارین، کانتونی و پرتغالی. مطمئناً ضبط تماس‌ها می‌تواند برای خبرنگاران و سایر کاربران کاربرد‌های مفید و مختلفی داشته باشد.

علاوه‌براین، قابلیت ضبط صدا و رونویسی به اپلیکیشن Notes اضافه می‌شود؛ بنابراین می‌توانید در این اپ صدای خودتان یا دیگران را ضبط کنید و هم‌زمان رونوشت آن را داشته باشید. این قابلیت در آیفون ۱۲ و بالاتر قابل‌استفاده خواهد بود.

از دیگر ویژگی‌های جدید اپلیکیشن Phone می‌توان به اضافه شدن رابط جستجو در بخش تاریخچه تماس‌ها، تکمیل خودکار شماره‌ها هم‌زمان با تایپ آن‌ها و گزینه تعویض سریع سیم‌کارت‌ها اشاره کرد.

به‌طورکلی، علاوه‌بر قابلیت‌های هوش مصنوعی جدید Apple Intelligence، آپدیت iOS ۱۸ ویژگی‌های جدیدی مانند تنظیم و شخصی‌سازی آیکون‌ها، ساختن اموجی‌های جدید، سفارشی‌سازی کنترل سنتر و بهبود پاسخ‌های Tapback در iMessage را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

https://www.asianews.ir/u/eHH
اخبار مرتبط
قابلیت ردیابی چشم در آیفون‌ و آیپد اپل برای کاربران دارای ناتوانی‌های جسمی طراحی شده است، اما همه می‌توانند از آن استفاده کنند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید