صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۲:۰۲
کد خبر: 22383
گزارشگر: 464
۲۳۲
۰
۰
۰
با کمک سامسونگ

تولید موبایل اختصاصی ایلان ماسک

تولید موبایل اختصاصی ایلان ماسک
هنوز مشخصات گوشی اختصاصی ایلان ماسک را نمی‌دانیم؛ اما گفته می‌شود این گوشی سیستم‌عاملی منبع‌باز با قابلیت اتصال به اینترنت ماهواره‌ای استارلینک خواهد داشت. هنوز مشخصات گوشی اختصاصی ایلان ماسک را نمی‌دانیم؛ اما گفته می‌شود این گوشی سیستم‌عاملی منبع‌باز با قابلیت اتصال به اینترنت ماهواره‌ای استارلینک خواهد داشت.

به گزارش آسیانیوز؛ ایلان ماسک احتمالاً می‌خواهد گوشی اختصاصی خود را  بسازد.


ظاهراً ایلان ماسک می‌خواهد با همکاری سامسونگ گوشی اختصاصی خود با نام X را معرفی کند. میلیاردر پرحاشیه پس از آنکه اپل خبر همکاری خود را با OpenAI اعلام کرد، استفاده از تمام محصولات اپل در شرکت‌هایش را ممنوع کرد.

هنوز مشخصات گوشی اختصاصی ایلان ماسک را نمی‌دانیم؛ اما گفته می‌شود این گوشی سیستم‌عاملی منبع‌باز با قابلیت اتصال به اینترنت ماهواره‌ای استارلینک خواهد داشت.

ایلان ماسک به‌وضوح خشم خود را از همکاری اپل و OpenAI بروز داده است و با اشاره به تأخیر اپل در ورود به حوزه‌ی هوش مصنوعی، می‌گوید که این شرکت برای توسعه‌ی هوش مصنوعی اختصاصی خود هوشمندانه عمل نکرد: « اپل بعد از تحویل اطلاعات شما به OpenAI هیچ تصوری از آنچه اتفاق می‌افتد، ندارد. آن‌ها اطلاعات شما را می‌فروشند.»

اپل شب گذشته در کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان سیستم‌‌عامل‌های جدیدش را با قابلیت‌های هوش مصنوعی رونمایی کرد. دستیار سیری در iOS 18 به‌کمک ChatGPT می‌تواند به درخواست‌های کاربران پاسخ دهد.

https://www.asianews.ir/u/eHJ
اخبار مرتبط
در زمستان سال ۲۰۲۱ بود که توئیتر، حساب کاربری دونالد ترامپ را با ۸۹ میلیون فالوئر بست و مدیران آن در بیانیه‌ای گفتند که پس از بررسی توییت‌های دونالد ترامپ و به دلیل خطر تحریک به خشونت این تصمیم را گرفته‌اند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید