صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۹:۴۱
کد خبر: 22435
گزارشگر: 464
۲۲۵
۰
۰
۰
یادداشت| دکتر حمزه رضایی

طنز روز؛ نمک نشناسی/ زاکانی: گوشت را درب خانه تحویل خواهیم داد.

طنز روز؛ نمک نشناسی/ زاکانی: گوشت را درب خانه تحویل خواهیم داد.
نامزد ریاست جمهوری گفت: روزی ۱۲۰ تن گوشت توزیع می‌کنیم و آن را افزایش می‌دهیم با نرم‌افزارهای موبایلی و‌ به اندازه نیاز مردم درب منزل به آنها تحویل خواهیم داد.

به گزارش آسیانیوز؛ عارضم به حضور انورتان که اگر بعضی ها عنوان می کنند ما ملت قدر ندان و نمک نشناسی هستیم، باور کنید زیاد هم بد و بیراه نگفته اند، اخر شما کجای دنیا و در کدامین کشور، دولتی را سراغ دارید که با این همه مشکلات و معضلات حل شده و حل نشده کشوری و لشکری، همت کند، از جان مایه بگذارد و بیاید گوشت را با نرم افزارهای موبایلی ان هم به اندازه نیاز خانواده ها و با احترام درب منزل تحویل دهد...جل الخالق!! که چقدر ما ملت نمک نشناسی هستیم!!

انصاف هم خوب چیزی است. نمی دانم این مردم چه مرضی دارند که هر چه مسئولان بیشتر به خواسته های انها توجه می کنند، توقعات به جا و نا بجای انها هم‌ بیشتر می شود و به عبارتی دیگر، هر چه دولتیان کوتاه تر می ایند، انها هم پر رو تر و پر روتر می شوند و دامنه توقعات و گستاخی شان هی بالاتر و هی بالاتر می رود..

یکی نیست به این زاکانی بگوید که از ما گفتن بود. دور روز دیگر نگویید که چرا نگفتید...فردا خود حضرتعالی با چشم های خود خواهید دید همین مردمی که گوشت چرب و نرم را دم درب منزل، ان هم دو دوستی تقدیم شان می کنید، به ضرس قاطع چند صباح دیگر انتظار دارند، که ان را به صورت کباب شده، و لقمه اماده تحویل شان دهید و بعید هم نیست که مدتی بعد توقع داشته باشند لقمه را در دهان شان هم بگذارید...بعد هم که تکلیف معلوم است دو دست حضرتعالی را ‌با هم گاز می گیرند.

ما که یادمان نرفته است مگر همین مردم نبودند که دست مسئولی که نفت را سر سفره شان اورده بود، انچنان گاز گرفتند که هنوز هم اثار تاول های ان ان تا مرفق مبارک ان مسئول محترم باقی مانده‌ است...

اگر زاکانی نمی داند ما که می دانیم ازموده را دیگر ازمودن خطاست...


https://www.asianews.ir/u/eIA
اخبار مرتبط
آخرین روز ثبت نام داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حالی آغاز شد که تا روز گذشته ۳۷ نفر به صورت قطعی و نهایی برای حضور در رقابت ها نام نویسی کردند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید