صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۹:۳۰
کد خبر: 22451
گزارشگر: 2
۱۵۵
۰
۰
۱
کفپوش لمینت

برگزیده ترین برندهای پارکت

برگزیده ترین برندهای پارکت
افرادی که از بین برندهای پارکت انتخاب می کنند با توجه به سلیقه و بودجه خود پارکت مورد نظر خود را انتخاب می کنند. یکی از کفپوش هایی که امروزه تقریبا در همه جا مورد استفاده قرار می گیرد، پارکت است. پارکت ها در مدل ها، رنگ ها و ضخامت های مختلف تولید می شوند. این به این دلیل است که منطقه مورد استفاده متفاوت است.

کفپوش های پارکت که اغلب ترجیح داده می شوند نیز با رنگ های خود تحت تأثیر قرار می گیرند. همه کسانی که می خواهند ظاهری زیبا داشته باشند، رنگ های مد روز را برای خانه و محل کار خود ترجیح می دهند. مدل های مختلف پارکت با رنگ، ضخامت و طرح وجود دارد. این کفپوش ها توسط شرکت های زیادی تولید می شوند و به منازل و محل کار می رسند.
برند پارکت نیز در انتخاب پارکت از اهمیت بالایی برخوردار است. به ویژه توصیه می شود پارکت های شرکت هایی را انتخاب کنید که سال هاست شناخته شده و کیفیت خود را ثابت کرده اند. یک برند معروف دنیا در این زمینه پارکت تولید می کند.

بررسی برندهای پارکت

پارکت آرتا که سالهاست در بین برندهای پارکت نامی برای خود دست و پا کرده است، با ویژگی های خود توانسته نظرها را به خود جلب کند. این شرکتی است که به دلیل کفپوش‌های مقاوم در برابر آتش سیگار، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش، مناسب برای مکان‌هایی که از پایین گرم می‌شوند، سریع تمیز می‌شود و ضد خش است، شهرت پیدا کرده است. این برندی است که بهترین کیفیت را ارائه می دهد و می تواند با خیال راحت برای خانه ها و محل کار ترجیح داده شود.
در انتخاب پارکت همیشه توجه به برندهای مختلف مفید است. برند مستر پارکت نیز وجود دارد که در این زمینه خود را ارتقا داده و با محصولات خود نامی برای خود دست و پا کرده است. این کفپوش ها 8 میلی متر ضخامت دارند و در انواع رنگ ها و مدل ها یافت می شوند.
برند ایزوفام پارکت به عنوان بهترین در بین پارکت ها شناخته می شود. این کفپوش های پارکت ساخت کشورمان از محصولاتی هستند که می توان به مدت 15 سال بدون هیچ گونه خرابی از آنها استفاده کرد. افرادی که خواهان آسایش به خصوص در محیط های شلوغ و خانه هستند، محصولاتی از این برند پارکت را انتخاب می کنند.

برندهای پارکت بر اساس قیمت

قیمت پارکت نیز در انتخاب پارکت موضوع بسیار مهمی است. به خصوص اگر قرار باشد کفپوشی برای فضاهای وسیع ساخته شود، مسائل مالی مطرح می شود. AGT برندی است که با قیمت خود تحت تاثیر قرار می دهد. یکی از محصولاتی است که با بالاترین قیمت در بین کفپوش های پارکت به فروش می رسد. آنچه در مورد این برند مهم است این است که پارکت گارانتی چندین ساله محصول را ارائه می کند. به همین دلیل دیده می شود که در محیط های کاری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
زینت پارکت یکی دیگر از برندهای موجود در زمینه پارکت است. این محصولات مقاوم در برابر خش و ماندگاری بالا به ویژه برای خانه ها ترجیح داده می شوند. قیمت در این مارک پارکت کاملا مقرون به صرفه است. محصولات این برند که به ویژه برای منازل ترجیح داده می شود، با مدل های خود سبکی متفاوت را منعکس می کند.

سازگاری با رنگ ها

هنگام انتخاب رنگ پارکت، توجه به تفاوت رنگ بین برندها ضروری است. هر برندی با طرح ها و رنگ های خاص خود به بازار می آید. افرادی که رنگ دیوار را در نظر می گیرند با در نظر گرفتن مبلمان خود برای رنگ پارکت تصمیم می گیرند. دنیز پارکت به عنوان برندی برای پارکت شناخته می شود که اخیراً نام خود را با رنگ ها و نقش های خود ثابت کرده است. این کفپوش ها که با مدل های درز دار و بدون درز ظاهری سنگ طبیعی به خود می دهند، در بالکن ها نیز مورد استفاده قرار گرفته اند.
برند هایکا با ویژگی های خود جلب توجه می کند. این کفپوش ها که به خانه و محل کار شما تمایز و خودنمایی می بخشند، واضح ترین دلیل بر داشتن سلیقه شما هستند. حتی با مدل های پارکت با رنگ های روشن توانسته تیرگی رنگ چوب را تغییر دهد. به راحتی می توان هر رنگی از این برند را در شرکت فروشنده پیدا کرد.

تفکیک پارکت ها به طبقات

کلاس پارکت جزو اولین مواردی است که در انتخاب محصولات باید به آن توجه شود. امروزه کفپوش های پارکت تولید شده توسط هر برند با طبقه بندی متفاوتی از یکدیگر متمایز می شوند. در صورت بررسی طبقات پارکت، امکان یافتن پارکت در کلاس های ۳۱، ۳۲، ۳۳ وجود دارد. مشخص است که ضخیم ترین پارکت متعلق به کلاس ۳۳ است. این کفپوش ها در مکان های شلوغ و شلوغ مانند بیمارستان ها و مراکز خرید ترجیح داده می شوند.
در منازل بیشتر پارکت های کلاس ۳۱ ترجیح داده می شود. زیرا تعداد افراد ساکن در یک خانه مشخص است و ازدحام چندانی وجود ندارد. به همین دلایل، توصیه می شود در هنگام خرید پارکت به این نکته توجه کنید.

مقایسه پارکت ها

پارکت ها نه تنها در برندهای مختلف بلکه با ویژگی های متفاوتشان با یکدیگر تفاوت دارند. نکته مهم در اینجا این است که شما تصمیم بگیرید که اولویت شما در انتخاب پارکت چیست. افرادی که خواهان یک کفپوش بادوام هستند، باید کفپوش هایی از مواد تنفس پذیر و طبیعی را انتخاب کنند. پارکت لمینت که با محتوای طبیعی خود با سایر گروه ها متفاوت است به عنوان بهترین پارکت در این زمینه شناخته می شود.
پارکت جامد به پارکت چوبی معروف است. مانند کفپوش لمینت تقاضای زیادی دارد. نکته کلیدی برای دستیابی به این امر این است که عایق صدا، عایق حرارتی خوب و قابل استفاده برای سال هاست. این واقعیت که این کفپوش ها محصولات خود تجدید شونده هستند اطلاعات دقیقی در مورد سرزندگی آنها می دهد. به لطف قابلیت تنفس، رطوبت را حفظ نمی کند. بنابراین، از ایجاد تاول و تیرگی جلوگیری می کند. به همین دلیل یکی از بهترین تصمیماتی که می توانید بگیرید، انتخاب پارکت جامد است.

پارکت برای ایجاد راحتی

هر فردی می خواهد با انتخاب هایی که انجام می دهد به راحتی در خانه و کار دست یابد. اگرچه گاهی اوقات به دلیل تصمیمات اشتباه این شرایط سخت می شود، اما در بیشتر مواقع تصمیمات درست گرفته می شود. کفپوش پارکت که اولین انتخاب افرادی است که به راحتی اهمیت می دهند، برای منازل و محل کار ضروری شده است. به خصوص ترجیح داده می شود زیرا تمیز کردن آن آسان است و گرما را حفظ می کند.
کفپوش پارکت که سال هاست با خیال راحت مورد استفاده قرار می گیرد، با تمیزی و ظاهر و همچنین راحتی خود جلب توجه می کند. برای مدل ها و رنگ های مختلف باید از شرکت بازدید و کیفیت محصولات بررسی شود. به عنوان اولین انتخاب کسانی که می خواهند در محیطی سالم و تمیز زندگی کنند، کفپوش پارکت یکی از پرمصرف ترین محصولات خانگی چند روز اخیر است.

برندهای کفپوش لمینت

طراحی خانه، طراحی دفتر کار، شکل دادن به فضاهای شما مطابق با سلیقه شما فرآیندی هیجان انگیز است و برداشتن گام های صحیح در این فرآیند به این معنی است که شما انتخاب هایی داشته باشید که شما را خوشحال کند و در دراز مدت مشکلی ایجاد نکند.
هنگامی که می خواهید کف خانه/دفتر خود را با پارکت رنگ آمیزی کنید و به خانه/دفتر خود فضایی ببخشید، پیدا کردن یک شرکت با کیفیت در میان صنعت پارکت گسترده می تواند فرآیند بسیار چالش برانگیزی باشد. به خصوص اگر باتجربه نباشید، این وضعیت می تواند به یک موقعیت آزاردهنده تر و غیر قابل تفکیک تبدیل شود.
اولین قدم شما این است که معیارهای خود را انتخاب کنید و بر اساس آن ترجیحات خود را کاهش دهید. عمل بر اساس شایستگی هایی که به دنبال آن هستید، کار شما را بسیار آسان می کند. آیا این مدل برای شما در رتبه اول است؟ آیا قابلیت استفاده برای شما مهمتر است؟ آیا می خواهید در برابر آب مقاوم باشد؟ آیا نمی توان در کیفیت مصالحه کرد؟ پاسخ به این سوالات به طور خودکار شما را به پاسخ می رساند.
پارکت کفپوش که با ویژگی های متنوع خود در بین پارکت ها دل کاربران را به دست آورده است، دارای کیفیت و تجهیزاتی است که هر آنچه را که نیاز دارید به شما ارائه دهد. کفپوش Agt که در آن می توانید آنچه را که در هر نوع و رنگی به دنبالش هستید با طیف گسترده مدل خود بیابید، می تواند با ظاهر زیبایی و ضخامت ۸ میلی متر قلب شما را تسخیر کند. پارکت چامسان تولید ترکیه جزو بهترین ها و دارای خط طراحی است که حتما نگاهی به آن بیندازید.

برندهای کفپوش لمینت

می توان گفت پارکت لمینت محصولاتی هستند که از نظر مراحل تولید و مواد اولیه با پارکت لمینت تفاوت دارند و این تفاوت در قیمت ها نمود پیدا می کند. معیارهای مهمی برای کفپوش لمینت وجود دارد که فضایی متفاوت و ظاهری زیبایی شناختی با کیفیت را برای منازل و ادارات فراهم می کند. برای کفپوش لمینت که یکی از محصولات کفپوش پرطرفدار اخیر است، معیارهایی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.
هنگام انتخاب بین پارکت لمینت و برندهای پارکت باید به چه نکاتی توجه کنید: پاسخ به عواملی مانند زیبایی شناسی، قابلیت استفاده، کیفیت، ضخامت، سهولت در نظافت و تصمیم گیری در این راستا باعث خوشحالی شما می شود و در آینده از ناامیدی جلوگیری می کند.
کفپوش را می توان در بین برندهایی که بیشترین تنوع را در بین مدل های پارکت دارند نشان داد. انتخاب از بین محصولات کفپوشی که کارناوال پارکت با الگوهای مختلف ارائه می دهند بسیار لذت بخش خواهد بود. از سوی دیگر، چمسان، با داشتن کفپوش پارکت طولانی و رضایت مشتری، برندی است که در بین دوستداران کلاسیک محبوبیت خاصی دارد. قبل از انتخاب بین کفپوش پارکت، بهترین قدم تحقیق در مورد برندهای کیفیت و قابل اعتماد مطابق با خواسته های شما است.

https://www.asianews.ir/u/eIQ
اخبار مرتبط
دکینگ یا چوب مصنوعی؟ مقاومت در برابر آتش یکی از مزایای دکینگ ترموود است. برای آشنایی بیشتر این دو متریال کاربردی کلیک کنید.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید