صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۹:۲۴
کد خبر: 22464
گزارشگر: 464
۱۷۰
۰
۰
۱
ترامپ:

زلنسکی بزرگترین تاجر در بین همه سیاستمداران است

زلنسکی بزرگترین تاجر در بین همه سیاستمداران است
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا زلنسکی را بزرگترین تاجر در میان همه سیاستمداران توصیف کرد.

به گزارش آسیانیوز؛ دونالد ترامپ رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد انتخابات پیش روی این کشور امروز به وقت محلی در جمع حامیان خود در شهر «دیترویت» بار دیگر از کمک‌های گسترده مالی به اوکراین انتقاد کرد.

او گفت: «هر سفر زلنسکی به واشنگتن، به معنای کمک مالی چندین میلیارد دلاری جدید به اوکراین است؛ او واقعا بزرگترین تاجر در بین تمامی سیاستمداران زنده است؛ هر بار که به کشورمان می‌آید با خود ۶۰ میلیارد دلار می‌برد و این اتفاق تمامی ندارد؛ با این موضوع برخورد خواهم کرد».

ترامپ بار‌ها با کمک‌های چندین میلیارد دلاری آمریکا به اوکراین مخالفت کرده است؛ او البته در ماه مارس گفته بود که اگر این کمک‌ها به‌جای هدیه و رایگان بودن به صورت وام داده شود، با تصویب کمک‌های بیشتر به اوکراین از سوی کنگره مخالف نیست.

رئیس‌جمهور آمریکا همچنین بار‌ها گفته است که با کمک‌های مالی گسترده به ناتو نیز مخالف است و هزینه ناتو را باید کشور‌های اروپایی بپردازند.

https://www.asianews.ir/u/eJ4
اخبار مرتبط
در زمستان سال ۲۰۲۱ بود که توئیتر، حساب کاربری دونالد ترامپ را با ۸۹ میلیون فالوئر بست و مدیران آن در بیانیه‌ای گفتند که پس از بررسی توییت‌های دونالد ترامپ و به دلیل خطر تحریک به خشونت این تصمیم را گرفته‌اند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید