صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۲:۳۱
کد خبر: 22470
گزارشگر: 464
۱۸۸
۰
۰
۰
بنابر اظهارات معاون وزیر آموزش و پرورش

۲۹ خرداد؛ زمان بارگذاری مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون دبیری

۲۹ خرداد؛ زمان بارگذاری مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون دبیری
قبول شدگان متقاضی می‌توانند از ۲۹ خردادماه جاری حداکثر تا دوم تیرماه نسبت به تکمیل کاربرگ‌ها و بارگذاری کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز در سامانه اقدام کنند.
به گزارش آسیانیوز؛ آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز در حالی ۲۸ اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار شد که بیش از ۳۸۱ هزار متقاضی در آن ثبت نام کرده‌ و با هم به رقابت پرداختند حال آنکه این وزارتخانه تنها مجوز جذب ۲۴ هزار و ۸۸۹ نفر را از سازمان اداری استخدامی اخذ کرده است.

بنابر اظهارات معاون وزیر آموزش و پرورش پس از اعلام نتایج اولیه، فرآیند ارزیابی آزمون برای جذب معلمان شایسته انجام می‌شود که ۱۷۱۶ کانون در سراسر کشور با بیش از ۱۰ هزار نفر ارزیاب، کار ارزیابی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان را انجام می‌دهند.

در نهایت قبول شدگان تیر، مرداد و شهریور در کلاس‌های پودمانی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی آموزش‌های لازم را برای سال تحصیلی جدید آغاز خواهند کرد.

کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان این رشته‌های شغلی روز گذشته (۲۶ خردادماه ۱۴۰۳) به روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت و متقاضیان در صورتی که بر اساس نتیجه کارنامه آزمون، جزء معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله ارزیابی تکمیلی و گزینش (بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری، معاینات اولیه پزشکی، بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش و در نهایت فرآیند سنجش و ارزیابی تکمیلی) وزارت آموزش و پرورش باشند، موظفند برای اقدامات بعدی، از روز سه‌شنبه ۲۹ خردادماه و حداکثر تا دوم تیرماه امسال با مراجعه به درگاه my.medu.ir بخش گزینش و استخدام (کارا)، نسبت به اعلام آمادگی جهت حضور در فرایند مذکور و تکمیل اطلاعات کاربرگ‌های مورد درخواست، با رعایت مفاد دفترچه آزمون و بارگذاری کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

لامز به ذکر است؛ برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت، داشتن شماره تلفن همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی است. عدم مراجعه به سامانه در مهلت تعیین شده برای تکمیل «برگ‌های خوداظهاری»، به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی خواهد شد.
https://www.asianews.ir/u/eJa
اخبار مرتبط
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی و آزمون دبیری برای حدود ۴۵ هزار نفر نیز چهاردهم اردیبهشت ماه امسال برگزار شد که بزودی نتایج آن اعلام خواهد شد افزود: ۴۰ درصد نمره علمی و ۶۰ درصد برای مصاحبه در آزمون در نظر گرفته شده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید