صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ / ۰۰:۴۳
کد خبر: 22485
گزارشگر: 464
۳۸۰
۰
۱
۳
استقبال بی‌نظیر از آوای مهر هشتم

طرح تولید کتاب صوتی در کتابخانه حرم مطهر آغاز شد

طرح تولید کتاب صوتی در کتابخانه حرم مطهر آغاز شد
علاقمندان کتاب و کتابخوانی با حضور در تالار قدس سازمان کتابخانه‌ها و موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در حرم مطهر امام رضا(ع) گردهمایی آوای مهر هشتم را رقم زدند.

به گزارش آسیانیوز؛ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ده صبح در این گردهمایی که به ابتکار مرکز خادمیاری سازمان ‌کتابخانه‌ها برگزار شد تمامی دوستداران کتاب و صدا در یک فضای معنوی طرح بزرگ تولید کتاب‌های صوتی و پادکست در کتابخانه مرکزی حرم‌ مطهر را آغاز کردند.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید جلال حسینی ریاست سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی با اشاره به تقارن این گردهمایی با روز بزرگ و پرفضیلت عرفه، شکر عملی صدای خوب را کار برای امام رضا (ع) دانست و تاکید کرد هر کس با هر توانایی که دارد باید قدر حضور و خدمت در این آستان مقدس را بداند و یکی از زیباترین کارها خدمت با صدای نیک در جهت هدف والای ترویج کتاب است.

دکتر سیدعباس مرجانی مدیر فعالیتهای داوطلبانه و خادمیاری سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس در ادامه در سخنانی با تشکر از همه فعالان فرهنگی این طرح گفت بیش از دویست نفر از سن هشت تا شصت و هشت سال در گام‌ نخست این طرح برای تولید کتاب صوتی همکاری خود را با خادمیاری شروع کردند و ما به امید خداوند یکتا با تمام توان از همه این نیرو و اخلاص برای تولید محصولات فرهنگی استفاده خواهیم کرد.

در پایان صداپیشگان برگزیده یک متن مذهبی و معنوی اجرا کردند و مسابقه‌ای جالب با حضور استاد علیرضا یونچی نیز بین شرکت‌کنندگان برگزار شد و به برگزیدگان جوایزی اعطا شد.


جواد لگزیان
https://www.asianews.ir/u/eJo
اخبار مرتبط
برای اینکه بچه‌ها احساسات خود را بشناسند و با این شناخت زندگی بهتری را تجربه کنند، کتاب مهارتهای زندگی کودکستان با صفحات جالب و رنگی و زیبا آمده است تا یاریگر پدر و مادرهای عزیز باشد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید