صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ / ۲۲:۰۰
کد خبر: 22531
گزارشگر: 464
۲۰۰
۰
۰
۰
یادداشت| دکتر حمزه رضایی

طنز روز؛ بی عرضگی ها

طنز روز؛ بی عرضگی ها
قالیباف: سفره مردم به خاطر بی عرضگی‌ها کوچک شده است

به گزارش آسیانیوز؛ باید عرض کنم که اینجا دیگر حق تمام و کمال باجناب قالیباف است و این کوچک شدن سفره مردم و گرانی و تورم و مشکل اب و برق و گاز و هزاران مشکل و معضل دیگر به قول ان حضرت فقط و فقط به دلیل بی عرضگی مسئولان است و بس...

اخر کدام ملت عاقل و صاحب فهم و کمال می رود از کرات دیگر اسمانی مسئول و دولتمند می اورد و تمام مقدرات کشور را بدو می سپارد، انهم در شرایطی که در کشور و در کنارمان انواع و اقسام مسئول و دولتمرد و متخصص کارکشته فهیم و دانا نظیر قالیباف و جلیلی و زاکانی فت و فراوان در کنارمان هستند!!!

هر چه بر سر ما ملت بیاید و هر بلایی چه ارضی و چه سماوی بر ما نازل شود، باور کنید نباید گله و شکایتی از روزگار و زمانه داشته باشیم!!!

وقتی می بینیم در طول این سال های سپری شده، این همه نابغه و فرهیخته و این همه دانشمند مخلص، با این حجم از برنامه های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی پر بار و پر ملات و توسعه ساز و اینده نگر، ان هم اماده در چنته در کنار مان بوده اند، و ما به انها فرصت ارائه و اجرای برنامه های شان را نداده ایم، واقعاً باید به نادانی خود گریه کنیم، باید سینه چاک داده و سر به کوه بیابان بگذاریم!!!

کاش جفت قلم پا و دست و حتی ستون فقرات مان یک جا خرد و خاکشیر می شد و وجود این عزیزان را نادیده نمی گرفتیم و از سیارات و کهکشان های دیگر مسئول و دولتمند و مدیر نمی اوردیم و مقدرات کشور را به انها نمی سپردیم، که امروز مزه این همه بدبختی و گرفتاری و عقب ماندگی و فقر و بیچارگی را بچشیم و به قول قالیباف سفره مان هی کوچکتر و کوچکتر شود!!

نمی دانم چرا در طول این سال های به فنا رفته، ذره ای عقل نیم بند مان را به کار نبستیم و سرنوشت کشور را به دست این دانشمندان حی و حاضر خودمان نسپردیم!!!

دیشب که در برنامه زنده، این حضرات کاردان از برنامه های جامع و مدون خود می گفتند، بسیاری از دلسوزان وطن به پهنای صورت شان اشک می ریختند که چرا ما سال های سال سپری کردیم و هدر دادیم و برای یک بار هم که شده، این فرصت طلایی را به این عزیزان ندادیم !!!

اکنون کشورمان گلستان بود گلستان!!

افسوس بر نادانی مان!!


https://www.asianews.ir/u/eK5
اخبار مرتبط
مصطفی پورمحمدی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به سیاست «مردمی کردن» اقتصاد گفت که مردم سرمایه، ابتکار و انرژی زیادی دارند و ما باید آن را در بازار توسعه‌ای به کار بگیریم.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید