صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۴:۰۹
کد خبر: 22565
گزارشگر: 2
۴۳۲
۴
۱
۱
سی پی کالاف دیوتی

سی پی رایگان؛ لیست روش‌های دریافت CP بدون پرداخت هزینه

سی پی رایگان؛ لیست روش‌های دریافت CP بدون پرداخت هزینه
دریافت سی پی (CP) رایگان یکی از دغدغه‌های دائمی بازیکنان کالاف دیوتی موبایل است که همیشه مورد بحث بوده است. کالاف دیوتی موبایل (Call of Duty: Mobile) یکی از محبوب‌‌ترین بازی‌های ویدیویی است که سرتاسر جهان بازیکنان زیادی دارد. این بازی اگر چه رایگان است ولی برای خرید آیتم‌های داخل بازی به CP نیاز دارید که در حالت عادی مستلزم پرداخت هزینه است. با این حال روش‌هایی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید سی پی کالاف دیوتی را به صورت رایگان بدست آورید.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی ارزان از گیفت میفت کلیک کنید.

سی پی کالاف دیوتی موبایل چیست؟

سی پی یا به طور کامل COD POINTS ارز داخل بازی کالاف دیوتی موبایل است و حکم پول را درون این بازی دارد که با استفاده از آن می‌توانید آیتم‌ها را اعم از اسکین‌ها، سلاح‌ها و اتچمنت‌ها را بخرید.
سی پی را نباید با کردیت (C) داخل بازی اشتباه بگیرید. کردیت امتیازی است که با بازی کردن در حالت عالی و انجام برخی ماموریت‌های روزانه و حتی لاگین کردن به صورت روزانه می‌توانید آن را دریافت کنید. با این حال در مقابل این سادگی و راحتی بدست آوردن، کاربردهای محدودتری هم دارد. از کردیت می‌تواند برای خرید صندوق‌ها استفاده کرد در حالی که با سی پی می‌تواند تمام آیتم‌های درون بازی را خرید.

چه چیزهایی می‌توان با سی پی خرید؟

با استفاده از سی پی می‌توانید هر چیزی که داخل کالاف دیوتی موبایل هست را بخرید.
مهمترین چیزی که در بازی وجود دارد اسلحه‌ها هستند و با استفاده از سی پی می‌توانید اسلحه مورد علاقه خود را بخرید و از آن استفاده کنید. این اسلحه‌ها به دلیل سطح بالایی که دارند به شما در پیروز شدن بازی کمک زیادی خواهند کرد.
حتی اگر هم اسلحه مورد علاقه خود را دارید و صرفا می‌خواهید آن را آپگرید کنید این مورد نیز با خرج کردن سی پی ممکن است.
مورد بعدی اسکین‌ها و کاراکترها هستند. با استفاده از CP می‌توانید اپراتور و اسکین مورد علاقه خود را بخرید و بازی را با میل خود شخصی سازی کنید و لذت بازی کردن را بیشتر کنید.
اسکین‌ها هم برای سلاح‌ها و هم برای اپراتورها و حتی برای وسایل نقلیه و چتر نجات موجود هستند و می‌توانید با خرید آن‌ها تجربه بازی خود را بهبود بخشید.

روش‌های دریافت سی پی رایگان کالاف

سی پی رایگان کالاف

سی پی به عنوان ارز درون بازی کالاف با روش‌های معمول قابل به صورت رایگان قابل دریافت نیست و باید از طریق نرم افزارها و وبسایت‌های ثالث و یا با انجام دادن ماموریت‌های خاصی آن‌ها را دریافت کرد.

دریافت سی پی رایگان با Prize Rebel

Prize Rebel یک وبسایت نظرسنجی و پرسش و پاسخ است که همانند گوگل به کاربران خود در مقابل نظرها و پاسخ‌هایشان جایزه می‌دهد. جوایز Prize Rebel متنوع است و می‌توانید با انجام دادن تسک‌های اعلامی این وبسایت جایزه خود را از بین لیست این وبسایت انتخاب کنید که گیفت کارت گوگل پلی و یا پول نقد جزو این لیست می‌باشد و با رسیدن اعتبار شما به حد نصاب می‌توانید درخواست برداشت ثبت کنید.

شبکه‌های اجتماعی

یکی از روش‌های ساده و آسان دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی تعقیب کردن شبکه‌های اجتماعی بازی و استودیوی سازنده آن است. گاهی اوقات این افراد برای جذب مخاطب و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی کدهای سی پی رایگان منتشر می‌کنند که با تعقیب و پیدا کردن این کدها می‌توانید سی پی رایگان بدست آورید.

دریافت CP رایگان کالاف دیوتی با Google Opinion Rewards

دریافت CP رایگان کالاف دیوتی با Google Opinion Rewards

یکی از روش‌های دریافت سی پی رایگان در کال آف دیوتی پاسخ به پرسش‌های Google Opinion Rewards است.
این نرم افزار که توسط شرکت گوگل ساخته شده است نظر سنجی‌هایی را طرح می‌کند که برای کاربران خود در ازای پاسخ به آن‌ها پاداشی در نظر می‌گیرد که این پاداش در نهایت قابل تبدیل به اعتبار گوگل پلی و خرید سی پی است.
البته این سرویس برای ریجن و آیپی ایران نظرسنجی های کمی ارائه می‌دهد و دریافت سی پی رایگان از این روش نیازمند صبر و حوصله زیادی خواهد بود.

استریم‌های آنلاین

از دیگر روش‌های بدست آوردن CP کالاف بدون خرج هزینه تماشا کردن استریم‌ها و مراسمات معارفه هستند. استریمرها بعضا برای جذب مخاطب و افزایش تعداد بیننده استریم خود در پایان استریم خود سی پی رایگان به مخاطبان خود می‌دهند که با شرکت در استریم‌ها می‌توانید آن‌ها را برنده شوید.

دریافت سی پی Call of Duty Mobile با GrabPoints

GrabPoints یک وبسایت نظرسنجی و بازی است که افراد یا سازمان‌ها نظرسنجی‌ها، ویدیو و یا بازی‌های خود را در آن ثبت می‌کنند تا بقیه به آن‌ها پاسخ دهند و نظر خود را اعلام کنند و در مقابل این کار هزینه بگیرند.
دریافت گیفت کارت گوگل نیز یکی از جوایز این مجموعه است که در ازای دیدن ویدیو و بازی کردن می‌توانید آن را دریافت کنید و با استفاده از آن بدون صرف هزینه سی پی بخرید.

کسب سی پی رایگان با شرکت در تورنومنت‌ها

کسب سی پی رایگان با شرکت در تورنومنت‌ها

یکی از راه‌های جذاب دریافت سی پی رایگان شرکت در تورنومنت‌های کالاف دیوتی موبایل و پیروزی و کسب تاج در آن مسابقه است.
هر آخر هفته با برگزاری تورنمت‌های کالاف موبایل می‌توانید با شرکت در آن و کسب ۱۰۰ تاج حدودا بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ سی پی برنده شوید.
این روش یکی از جذاب‌ترین راه‌های کسب سی پی رایگان است زیرا می‌توانید با بازی کردن گیم کورد علاقه خود سی پی نیز کسب کنید.

انجام چالش‌های کالاف و دریافت CP

کالاف دیوتی موبایل بعضی چالش‌هایی را برای بازیکنان مشخص می‌کند که با انجام دادن آن‌ها می‌توانید صاحی سی پی رایگان کالاف شوید.
این چالش هم در بخش روزانه هم در قسمت مسابقات قابل دسترسی هستند.

ایونت‌های کالاف دیوتی

بعضی ایونت‌هایی در کالاف دیوتی موبایل برگزار می‌شود که هر کدام از این ایونت‌ها دارای چالش‌هایی است و همانند مورد قبلی می‌توانید با انجام آن‌ها جوایز آنان را کسب کنید.

ردیم کد برای سی پی رایگان کالاف

آخرین روش دریافت سی پی رایگان، پیدا کردن کد‌های ردیم بازی است. ردیم کدها، کدهایی هستند که می‌توانید با ردیم کردن آن‌ها در وبسایت رسمی کال آف دیوتی موبایل از جایزه آن‌ها بهره مند شوید. پیدا کردن این کدها مقداری زمان‌بر خواهد خواهد بود و باید از اعتبار و منبع کدها اطمینان حاصل کنید زیرا بعضا گزارش شده که با ردیم کردن کد‌های نامعتبر اکانت بازیکنان بن شده است.
در نهایت باید گفت که روش‌های مختلفی برای دریافت سی پی رایگان کالاف دیوتی وجود دارد ولی این روش‌های مستلزم صبر و حوصله نسبتا زیادی هستند و ریسک‌هایی به همراه دارند.

https://www.asianews.ir/u/eKL
اخبار مرتبط
کالاف دیوتی را می‌توان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شوتر در سال‌های اخیر دانست که گیم پلی بسیار جذابی دارد. این بازی که توسط کمپانی بزرگ Activision طراحی شده و توسعه یافته، امکان نبرد چند نفره به‌صورت آنلاین را برای گیمرها فراهم کرده است. از آنجایی که برای رشد و پیشرفت سریع در این بازی لازم است تا آیتم‌های مختلفی که در اختیار شما قرار داده شده را آپدیت کنید، در این مقاله قصد داریم نحوه خرید سی پی را بررسی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا روش‌های مختلف انجام درست این کار را به شما آموزش دهیم.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ناشناس
۱۴۰۳/۰۴/۰۱
0
0
1

خیلی خوب و کامل

.king.0088
۱۴۰۳/۰۴/۰۲
0
0
1

خیلی ممنون عالی بود

اراد
۱۴۰۳/۰۴/۲۱
5
0
1

عالی

امیر
۱۴۰۳/۰۴/۲۳
0
0
0

سلام سی پی رایگان میدین


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید