صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۳ تیر ۱۴۰۳ / ۱۸:۵۳
کد خبر: 22633
گزارشگر: 2
۲۲۶
۰
۰
۱
تز دانشجویی

شماره تلفن معتبر ترین موسسات انجام پایان نامه

شماره تلفن معتبر ترین موسسات انجام پایان نامه
پیدا کردن یک موسسه معتبر در شهرهای بزرگ مثل پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه است. با توجه به تعداد بسیار زیاد این موسسات معمولا اکثریت تنها به دریافت پول از دانشجویان بسنده کرده و درنهایت هیچ کاری را برای دانشجویان انجام نمی دهند به صورت کلی هدف تنها دریافت پول از دانشجویان و عدم انجام کار است. البته موسسات معتبر زیادی نیز وجود دارند اما با توجه به تعداد زیاد این مراکز معمولا دانشجویان برای انتخاب این مراکز دچار سردرگمی شده و نمی دانند برای کار مورد نظر خود چگونه این مراکز را پیدا نمایند.

در ادامه به بررسی راههای پیدا کردن و ارتباط گرفتن با موسسات معتبر می پردازیم و در انتها اسامی پنج نمونه از این موسسات را به شما اعلام خواهیم کرد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

نحوه پیدا کردن بهترین موسسه انجام پایان نامه

در جامعه امروز با مشکلات اقتصادی زیاد طبیعتا افراد زیادی تنها به سود خود کارکرده و در صورت سپردن کار به انها و بعد از دریافت پول نه تنها کار مورد نظر شما را انجام نخواهند داد بلکه در صورت انجام ان نیز شما باید آن را به صورت کامل بازبینی کرده و در نهایت خودتان مجبور به انجام مجدد آن خواهید بود. برای جلوگیری از این مسائل بهترین کار این است که قبل از هر موردی با استفاده از جستجو در اینترنت و پرس از دانشجویان مشخصات در این رابطه است. این کار سبب خواهد شد که شما کار مورد نظر خود را با بهترین کیفیت به پیش برده و در نهایت به سهولت قادر خواهید یک موسسه معتبر را در این رابطه پیدا نمایید. به صورت کلی این مراکز به دلیل ساختار و کیفیت کاری که دارند بدون هیچ گونه کلاهبرداری و غیره کار مورد نظر شما را به صورت کامل انجام داده و در نهایت به نتیجه مورد نظر خواهند رساند. مورد دیگر در این رابطه. بررسی وضعیت محققان و دریافت نمونه کار است. این مورد به شما کمک خواهد کرد که از وضعیت و کیفیت کاری این مرکز اطلاع پیدا نمایید.
موضوع دیگر در این رابطه میزان تخصص آنها در انجام کار مورد نظر شما است. این موارد سبب خواهد شد که کاربران در خصوص کیفیت کار مورد نظر صلاحیت داشته باشند و در نهایت بتوانند آن را با دقت و کیفیت بالا به نتیجه برسانند. همچنین موضوعی که در این رابطه دانشجو باید حتما بدان توجه نماید باید قبل از ارائه کار از تعهد آن موسسه اطمینان حاصل کرده و در نهایت با اطمینان حاصل کردن از آن کار را تحویل آنها دهد. موسسات معتبر به صورت کلی اقدامات مختلفی را برای دانشجویان انجام خواهند داد ازجمله این کارها میتوان به انجام پایان نامه ، نوشتن مقاله، انجام بخش های سخت و پزوهی مقاله و غیره است.

شماره تلفن معتبرترین موسسات انجام پایان نامه در ایران

از جمله معتبر ترین موسسات انجام پایان نامه در تهران می‌توان به استادپژوهش، بست تر، دو تر، مشاوران تهران و انجام پایان نامه اشاره کرد. هر کدام از این مراکز بسته به وضعیت خود دارای مزایا و معایبی بوده و به این ترتیب دانشجویان برای انجام کارهای مورد نظر خود میتوانند به آنها مراجعه نمایند. در ادامه به بررسی بیشتر هر کدام از آنها خواهیم پرداخت:

استاد پژوهش :

موسسه استاد پژوهش یکی از مراکز معتبر شناخته شده ای است که دارای سابقه کاری طولانی بوده و دانشجویان به دلیل برخورداری این موسسه از محققان برجسته کشوری، کیفیت کاری بسیار زیادی دارد . این مرکز همچنین به دلیل ساختار کاری خود به سهولت قادر است تمامی موضوعات تخصصی مورد نیاز دانشجویان را دقت و کیفیت بالا به نتیجه برساند. برای ارتباط یبا این موسسه راههای مختلفی وجود دارد. از جمله این راهها می توان به مراجعه به سایت اشاره کرد . در سایت این مجموعه تمامی کارها و خدماتی که به دانشجویان ارائه خواهد شد به صورت کامل ذکر شده است. همچنین مورد دیگری که در این رابطه باید بدان توجه زیادی شود این است که این مجموعه در سایت خود تمامی راههای ارتباطی دیگر را به صورت کامل ذکر کرده و در نهایت کاربران با استفاده از انها میتوانند کار خود را به صورت کامل سفارش دهند. ادرس این مرکز شامل نارمک، میدان هفت حوض، ابتدای گلبرگ شرقی، موسسه استاد پژوهش بوده و ساعات کاری آن بدین شامل شنبه- چهارشنبه 11:00 صبح تا 18:00 | پنج شنبه 11:00 صبح تا 15:00 است. در صورت تمایل به ارائه کارخود به این مرکز می‌توانید با شماره تلفن های شماره همراه 09120917261 و شماره تماس 05 24 24 77 -021 هماهنگ نموده و کار مورد نظر خود را به آنها بسپارید.
https://research-professor.com/services/thesis/

بست تز :

یکی دیگر این موسسات معتبر در تهران موسسه بست تز است. این مرکز نیز مانند استادپژوهش دارای سابقه کاری زیادی برای انجام کار دانشجویان است. این مرکز در تهران فعال بوده و از این شهر با بسیاری از محققان و پژوهشگران فعال در این عرصه در حال کار بوده و به همین دلیل کارهای بسیار باکیفیت و در موضوعات تخصصی را برای دانشجویان به انجام رسانده است. یکی از مزایای اصلی بست تز در ایران این است که شما برای انجام کارهای مورد نظر خود نیازی به مراجعه مستقیم به دفتر این شرکت نداشه و تمامی کارهای خود را می توانید از سراسر ایران سفارش داده و در سریعترین زمان ممکن به نتیجه برسانید. همچنین تمامی قیمت کارها در این مجموعه به صورت رقابتی بوده و دانشجویان میتوانند کار خود را با هزینه کمتری از این موسسه سفارش دهند. شما می توانید برای تماس با این مرکز از طریق سایت آن اقدام کرده و تمامی راههای ارتباطی در سایت این مرکز موجود است.
https://best-thesis.com/

موسسه ریوان :

یکی از موسسات معتبر و شناخته در تهران که دارای سابقه کاری زیادی بوده و هم اکنون طیف وسیعی از دانشجویان برای انجام کارهای مورد نظرخود برای انجام کارهای خود به این مرکز مراجعه میکنند. این مرکز به دلیل ساختار مدیریتی قوی و همچنین کیفیت بالای کاری که دارد به سهولت قادر است تمامی پایانامه ها و موضوعات تخصصی شما را با بهترین کیفیت به نتیجه برساند. این مرکز نیز در تهران فعال بوده به همین دلیل مشتریان و دانشجویان به سهولت قادر خواهند بود که کار خود را به این مرکز برون سپاری کرده و در نهایت به نتیجه برسانند. در صورت تمایل برای سفارش کارخود در این رابطه هم اکنون میتوانید به ایت این مجموعه مراجعه کرده و در نهایت میتوانید به دفتر این مرکز در تهران ، میدان رسالت، جانبازان شرقی مراجعه نمایید.
https://rivanpro.ir/

دوتز :

یکی دیگر از موسسات انجام پایان نامه در تهران سایت دو تز است. این سایت با توجه به کارکرد و ساختار مدیریتی خود به یکی از معتبرترین موسسان در تهران تبدیل شده است. این مجموعه به دلیل استفاده از محققان برجسته ای که دارد به راحتی میتواند طیف وسیعی از کارها را با تخصص بالا انجام داده و در نهایت با تعهد به تسریع سر وقت به شما تحویل دهند. این محموعه همچنین تمامی کارها را قیمت مناسب برای دانشجویان مختلف انجام داده و در نهایت کار مورد نظر شما را با دقت و کیفیت بالایی به نتیجه خواهد رساند. برای تماس با این مجموعه می‌توانید ابتدا به سایت این مرکز مراجعه کرده و و در صورت نیاز به پاسخگویی فوری از طریق شماره تلفن 0917261-0912 و یا به ایدی تلگرام آیدی تلگرام tez261@ پیام دهید.
https://do-thesis.com/

https://www.asianews.ir/u/eLR
اخبار مرتبط
انتخاب الکترونیک به عنوان گروه صنعتی پیشگام در ایجاد ارتباط تخصصی میان دانشگاه و صنعت، با دانشکدگان هنرهای زیبای دانشگاه تهران تفاهم‌نامه ای در زمینۀ توسعۀ همه جانبۀ همکاری‌های آموزشی و پژوهشی امضا کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید