صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
دوشنبه / ۴ تیر ۱۴۰۳ / ۱۰:۳۹
کد خبر: 22649
گزارشگر: 464
۱۶۰
۰
۰
۰
یکی از اولین محصولات وارداتی بازار ایران

شروع مونتاژ چانگان CS35 در سایپا

شروع مونتاژ چانگان CS35 در سایپا
چانگان CS۳۵ پلاس پس از مدل CS۱۵ دومین کراس‌اور چانگان به‌حساب می‌آید که نسل قبل آن در سایپا مونتاژ می‌شد. تغییرات نسبتاً زیادی در این خودرو نسبت به نسل قبل دیده می‌شود.به گزارش آسیانیوز، طبق تصاویر منتشر شده از خط تولید پارس‌خودرو، تولید چانگان CS۳۵ پلاس در این شرکت آغاز شده است.

مونتاژ یکی از اولین محصولات وارداتی بازار ایران، یعنی چانگان CS۳۵ پلاس در پارس‌خودرو آغاز شده و به‌زودی شاهد حضور نسخه مونتاژی آن در بازار ایران هستیم.

طبق تصاویر منتشر شده از خط تولید پارس‌خودرو، تولید چانگان CS۳۵ پلاس در این شرکت آغاز شده است. علاوه بر تولید این محصول چانگان، قرار است مدل‌های CS۵۵ پلاس، CS۱۵ و هانتر پلاس نیز در این شرکت به تولید برسند.


چانگان CS۳۵ پلاس پس از مدل CS۱۵ دومین کراس‌اور چانگان به‌حساب می‌آید که نسل قبل آن در سایپا مونتاژ می‌شد. تغییرات نسبتاً زیادی در این خودرو نسبت به نسل قبل دیده می‌شود.

طراحی کلی خودرو متناسب با زبان طراحی محصولات چانگان است. در نمای جلویی شاهد استفاده از چراغ متصل هستیم. گرافیک دی لایت خودرو شکلی رادیکالی دارد و این رادیکالی بودن در قسمت پایینی سپر هم دیده می‌شود. چراغ اصلی در پایین‌ترین قسمت قرار دارد. جلوپنجره خودرو با عناصر پازلی و چندضلعی شکل تزئین شده که نمای اسپرتی را ایجاد کرده است.


نمای پشتی CS۳۵ پلاس هماهنگی خوبی با قسمت جلویی دارد. چراغ متصل با همان گرافیک در این قسمت دیده می‌شود. در دیفیوزر خودرو شاهد استفاده از دو اگزوز اسپرت هستیم. نمای کناری دارای برجستگی‌ها و عمق‌هایی است که خودرو را عضلانی‌تر نشان می‌دهد. در تیپ ۳ شاهد استفاده از رینگ اسپرت ۱۸ اینچی هستیم.

https://www.asianews.ir/u/eM8
اخبار مرتبط
امروز ۱۲ خرداد ۱۴۰۳، قیمت محصولات سایپا کاهش داشت البته در این میان اطلس با افزایش قیمت مواجه شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید