صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۶ تیر ۱۴۰۳ / ۱۱:۱۱
کد خبر: 22686
گزارشگر: 464
۱۸۷
۰
۰
۳
هلال احمر:

مازندران/ مفقود شدن ۳ نفر در سیل سوادکوه

مازندران/ مفقود شدن ۳ نفر در سیل سوادکوه
از لحظه وقوع سیل شب گذشته در پل سوادکوه استان مازندران نیروهای عملیاتی این جمعیت ۳۱ نفر از متاثرین را به مناطق امن انتقال دادند.

به گزارش آسیانیوز؛ بر اثر بارش‌های شدید شب گذشته در برخی مناطق استان مازندران جریان‌های سیلابی به وقوع پیوست که منجر به ورود جریان واریزه‌ای به جاده و گرفتار شدن ۱۶ خودرو در سیل شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به اسکان اضطراری ۵۰ نفر در سیلاب شب گذشته پل سفید شهرستان سوادکوه در استان مازندران، از تخلیه آب ۱۱ منزل مسکونی توسط نیرو های عملیاتی این جمعیت خبر داد.

بابک محمودی با اعلام این خبر گفت: از لحظه وقوع سیلاب شب گذشته در پل سوادکوه استان مازندران نیروهای عملیاتی این جمعیت ۳۱ نفر از متاثرین را به مناطق امن انتقال دادند.

وی افزود: نیروهای هلال احمر بامداد شب گذشته ۷ مصدوم را پس از انجام اقدامات اولیه به مراکز درمانی منتقل کردند، همچنین ۳ نفر در سیل مفقود شدند که نیروهای هلال احمر کماکان در حال عملیات جست‌وجو هستند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد: ۵۰ نفر از متاثرین در پایگاه‌های امداد و نجات بین شهری گدوک و ارفعده توسط نیروهای هلال احمر اسکان اضطراری داده شدند.

محمودی اضافه کرد: ۱۱ مورد تخلیه آب منازل مسکونی با استفاده از دستگاه‌های کفش کش و لجن کش توسط نجاتگران‌ هلال احمر انجام شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد؛ تعداد ۱۱ تیم عملیاتی متشکل از ۳۴ از امدادگران و نجاتگران‌ از استان مازندران و همچنین تیم استان تهران به متأثرین از سیل خدمات امدادی ارائه دادند.

وی در پایان اظهار داشت: عملیات امداد و نجات توسط نیرو های جمعیت هلال احمر همچنان ادامه دارد.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران از وقوع سیل و وارد شدن جریان واریزه‌ای به محور سوادکوه در محدوده طالع‌رودبار خبر داد و گفت: بر اثر بارش‌های شدید شب گذشته در برخی مناطق استان از جمله سوادکوه جریان‌های سیلابی به وقوع پیوست که در منطقه طالع‌رودبار سوادکوه منجر به ورود جریان واریزه‌ای به جاده و گرفتار شدن ۱۶ خودرو در سیل شد.

https://www.asianews.ir/u/eMI
اخبار مرتبط
یزد - گروه های جهادی تخصصی در یزد جهت تعمیر وسایل منزل سیل زدگان کار خود را آغاز کردند
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید