صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۷ تیر ۱۴۰۳ / ۲۳:۵۲
کد خبر: 22725
گزارشگر: 464
۲۹۳
۰
۰
۳
یادداشت| دکتر حمزه رضایی

طنز روز؛ وعده های دود شده

طنز روز؛ وعده های دود شده
امیرحسین قاضی زاده هاشمی از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد...جراید

آسیانیوز - نمی دانم چرا کسی گوش این جراید را نمی گیرد و چیزی به انها نمی گوید!!

اخر اعلام هر خبری رسم و رسوم و مراحلی دارد، هر اتفاقی که نباید بدون بررسی و همینطور سرسری و بی محابا به اطلاع مردم رساند..!!

هر جریده و یا بنگاه خبری که قصد اعلام رویدادی را دارد، باید تمام جوانب لازمه را در نظر بگیرد و با توجه به شدت و ضعف ان خبر و تاثیری که روی جسم و روح و روان افراد می گذارد، با احتیاط و به صورت قطره چکانی ان را اعلام کند تا خدای ناکرده منجر به مرگ انی، سکته یا انفاکتوس عده ای نشود!!!

نمونه اش همین خبر خروجی جراید و خبرگزاری ها مبنی بر استعفای قاضی زاده هاشمی است!!!

خوب خبری با این درجه از اهمیت، که بعید نیست جان عده ای به ان وابسته باشد را بدون در نظر گرفتن اثرات منفی ان بر روح و روان مردم اعلام می کنند و اصلاً پیامد و عواقب منفی ان در نظر نمی گیرند.!!!

باور کنید امثال من و بسیاری از هموطنان از زمان شنیدن این خبر حالی برای مان نمانده است و مانند پرنده ای سر کنده اشیان ویران شده، بال بال می زنیم و ارام و قرار نداریم و معلوم نیست چه بلایی بر سرمان نازل شود...

اخر شما که نمی دانید ما برای همه ان وعده وعیدهای قاضی زاده هاشمی کلی برنامه ریزی کرده بودیم و برای تک تک انها صد تا امید و ارزو داشتیم!!!

حالا با انصرف قبله امید و ارزوی مان واقعا از همه جا رانده و مانده ایم!!!

نمی دانم چه کسی جوابگوی ان وام یک میلیاردی هاشمی است که ما برای هر ریال ان‌ در جلسات خانوادگی و کوی و برزن مان، کلی برنامه و طرح دراز مدت و کوتاه مدت تنظیم کرده بودیم، یا چه کسی جواب گوی برنامه جت اسکی و ورزش ابی بانوان و هم چنین حقوق ماهیانه هاشمی به انهاست.!!

همه بانوان در و همسایه و کوچه و محله و کوی برزن، جدا از انتظار برای دریافت حقوق ماهیانه، با لباس ورزشی و در حال اماده باش انجام اسکی روی اب هستند!!!

حالا ما مانده ایم که چه خاکی به سرمان بریزیم و چگونه با این انصراف مصیبت بار کنار بیاییم...


دکتر حمزه رضایی
https://www.asianews.ir/u/eNn
اخبار مرتبط
آنچه را تا یکم تیرماه هزار و چهارصد وسه خورشیدی جسته و گریخته از مناظرات و گفت‌وگوهای انتخابات ریاست‌جمهوری دریافته‌ام بیان می‌کنم، بی‌شک پس از این مشخص نیست چه مباحثی صورت خواهد گرفت که اگر فرصتی باقی باشد و البته تفاوت و تغییری در نظرات و برنامه‌ها به آن هم خواهم پرداخت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید