صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۹ تیر ۱۴۰۳ / ۰۸:۵۶
کد خبر: 22740
گزارشگر: 464
۲۲۱
۰
۰
۰
ستاد انتظامی سیستان و بلوچستانتوضیح داد؛

آخرین جزئیات از حمله افراد مسلح به خودروی حامل صندوق رأی

آخرین جزئیات از حمله افراد مسلح به خودروی حامل صندوق رأی
ستاد انتظامی سیستان و بلوچستان جزئیات جدیدی از حمله افراد مسلح به خودروی حامل صندوق اخذ رأی در منطقه جکیگور را اعلام کرد.به گزارش آسیانیوز، ستاد فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: سرباز وظیفه انتظامی فرهاد جلیل و گروهبانیکم مرزبانی ابراهیم مرمزی بامداد امروز شنبه در پی حمله افراد مسلح به خودروی حامل صندوق اخذ رای در منطقه جکیگور این استان کشته شدند.

افراد مسلح  جهت ربودن صندوق آرای منطقه جکیگور به خودروی عوامل اجرایی و انتظامی صندوق أخذ رای از چند جهت تیراندازی کردند.

با رشادت ماموران انتظامی محافظ، صندوق ارای مردم حفاظت ولی تعداد پنج نفر از عوامل اجرایی و انتظامی مجروح و به مرکز درمانی منتقل که متاسفانه ۲ نفر به نام سرباز وظیفه انتظامی فرهاد جلیل و گروهبانیکم مرزبانی ابراهیم مرمزی کشته شدند.

https://www.asianews.ir/u/eND
اخبار مرتبط
شب های رویایی مناظرات داوطلبان ریاست جمهوری را که می بینیم و وعده های قشنگ عزیزان را که می شنویم نمی دانید چه حالی به ما دست می دهد، و با چه شوق و ذوقی شب را به صبح می رسانیم و بی صبرانه منتظریم ان روز موعود و ان یوم المبارک بعد از انتخابات فرا رسد تا بعد از کلی محرومیت و بدبختی، بالاخره به اًرزوهای دور و دراز مان که سال ها در انتظار ان خون دل خورده ایم و دندان به جگر افشرده ایم برسیم و دلی از عزا در اوریم..
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید