صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۴۰۳ / ۰۰:۵۹
کد خبر: 22761
گزارشگر: 2
۱۱۹
۰
۰
۱
بهترین کلینیک کاشت ابرو

مقایسه کاشت ابرو با خلق یک اثر هنری ظریف

مقایسه کاشت ابرو با خلق یک اثر هنری ظریف
هنگامی که صحبت از هر گونه عمل زیبایی می‌شود نباید این نکته را هم از خاطر ببرید که بهترین عمل‌های زیبایی با ظرافت بسیار زیادی همراه هستند. در واقع موفق‌ترین پزشکان حوزه زیبایی کسانی هستند که به نتیجه عمل خود به عنوان نه تنها یک مورد پزشکی و علمی بلکه به عنوان یک اثر هنری نگاه می‌کنند.

با ما در این مطلب همراه باشید تا ظرافت‌های لازم را برای انجام کاشت ابرو بشناسیم و با بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران آشنا شویم.

کاشت ابرو چیست؟

اساس عمل کاشت ابرو درست مانند کاشت مو و حتی عمل کاشت ریش و سبیل است. در هر سه لازم است که با برداشتن فولیکول‌های مو از ناحیه بانک موی فرد و پیوند زدن آن به محل مورد نظر، تراکم و پرپشتی مورد نظر را ایجاد کنیم.
معمولاً بانک موی مناسب برای انجام عمل کاشت ابرو، موهای پشت گوش فرد هستند. روش‌های زیادی برای انجام عمل کاشت ابرو ایجاد شده‌اند که با اهداف متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به شرایط ابروهایتان و این که قصد داشته باشید با انجام کاشت ابرو چه تفاوتی در ابرو خود ایجاد کنید و همین‌طور با در نظر رفتن وضعیت سلامت شما، پزشک بهترین روش را برای انجام عمل کاشت انتخاب خواهد کرد.

تفاوت‌های کاشت ابرو و کاشت مو

از زوایای مختلفی عمل کاشت ابرو بسیار ظریف‌تر از عمل کاشت موی سر به شمار می‌رود.

یکی از دلایل بیشتر بودن ظرافت‌ در عمل کاشت ابرو این است که یک دست بودن جنس موهای پیوند زده شده با موهای طبیعی ابرو از اهمیت بیشتری برخوردار است. در صورتی که این موها از نظر ضخامت و یا رنگ با موهای طبیعی ابرو در تناسب نباشند ظاهری غیرطبیعی پیدا می‌کنند. این موضوع در صورتی است که ممکن است همین مشکل در مورد موهای سر چندان به چشم نیاید.
یکی دیگر از مواردی که در طبیعی به نظر رسیدن و موفقیت نتیجه عمل کاشت ابرو تأثیر بسیار زیادی دارد این است که فولیکول‌های مو فرد در جهت مناسب و درست قرار گرفته باشند. این موضوع ممکن است در عمل کاشت مو سر چندان اهمیت زیادی نداشته باشد؛ زیرا با بلند شدن مو چندان این نکته به چشم نخواهد آمد. با این حال هنگامی که صحبت از عمل کاشت ابرو می‌شود این موضوع اهمیت بسیار بیشتری پیدا می‌کند. در عمل کاشت ابرو قرارگیری نادرست جهت فولیکول‌های مو می‌تواند باعث به‌هم‌ریختگی و ظاهر غیرطبیعی و نازیبا فرد شود. به همین دلیل و برای جلوگیری از سیخ ایستادن ابروها بعد از کاشت ابرو لازم است که پزشک در هنگام انجام عمل کاشت توجه بسیار زیادی به جهت قرارگیری فولیکول‌ها داشته باشد.
در هنگام انجام عمل کاشت مو، طراحی خط رویش طبیعی تأثیر بسیار زیادی در طبیعی به نظر رسیدن نتیجه عمل دارد. یک دکتر حاذق و با تجربه طراحی خط رویش مو را با توجه به ویژگی‌های ساختار چهره بیمار و به صورت دقیق انجام می‌دهد. این موضوع تأثیر مستقیم و بسیار زیادی در ظاهر بیمار خواهد داشت.
دکتر نیلفروش زاده به عنوان بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران یکی از کسانی است که این طراحی را با دقت زیاد و به سبک خاص خود انجام می‌دهد. نتیجه این دقت در طراحی خط رویش موها طبیعی شدن نتیجه عمل کاشت مو است. البته طراحی خط رویش تنها در عمل کاشت موی سر مهم نیست؛ بلکه در عمل کاشت ابرو اهمیتی چند برابر پیدا می‌کند.
لازم است که پیش از انجام عمل کاشت ابرو حتماً درباره اهداف خود از انجام عمل به صورت دقیق با پزشک صحبت کنید. اگر دلیل شما برای انجام عمل کاشت ابرو این است که می‌خواهید تیک‌های عصبی یا نواحی کم‌پشت را در داخل ابروی خود پر کنید کار چندان دشواری در پیش نخواهید داشت. اما اگر قصد داشته باشید تا ابروهای خود را پهن‌تر کنید یا با کمک کاشت ابرو جای تاتو را در ابروی خود بپوشانید، باید طراحی خط رویش طبیعی و بسیار ظریفی برای شما انجام شود.
این موضوع خصوصاً هنگامی اهمیت پیدا می‌کند که توجه کنید که در موهای ابرو فضای کافی برای شکل دادن به ابروهایتان در صورت ناهماهنگی حتی چند تار مو، ندارید.

بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

چگونه کاشت ابرو طبیعی داشته باشیم؟

برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از عمل کاشت ابروی خود به دست آورید لازم است در ابتدا پزشکی را انتخاب کنید که حتماً در طراحی خط رویش، انتخاب بانک مو و جهت قرارگیری فولیکول‌های مو توجه و دقت کافی را داشته باشد.
علاوه بر این موضوع لازم به ذکر است که انجام دقیق آزمایش‌های لازم پیش از انجام عمل و ویزیت و مشاوره دقیق قبل از کاشت ابرو می‌تواند به شما کمک کند تا آگاهی بیشتری نسبت به پروسه داشته باشید و دید واقع‌گرایانه‌ای از نتیجه عمل خود پیدا کنید، سپس برای انجام یا عدم انجام عمل کاشت ابرو تصمیم بگیرید.
لازم به ذکر است که عمل کاشت ابرو برای همه افراد یک گزینه ایده‌آل نیست و در برخی شرایط مانند ابتلا به بیماری‌هایی مانند دیابت بهتر است که از انجام این عمل صرف‌نظر کنید. علاوه بر این مورد لازم به ذکر است که بیشتر خانم‌ها در دوران بارداری و شیردهی ریزش مو و کم‌پشتی مو را تجربه می‌کنند. این موضوع به علت استرس ناشی از طی کردن این دوره و همین‌طور تغییرات هورمونی بدن این افراد است. به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم تا اگر در این دوران قرار دارید و به انجام عمل کاشت ابرو فکر می‌کنید موقتاً انجام آن را به تعویق بیندازید؛ زیرا ممکن است بعد از طی‌شدن این دوره رشد ابروهای شما خودبه‌خود بهبود پیدا کند.
از سوی دیگر با توجه به عدم تعادلی هورمونی بدن شما در این دوره و تجربه اضطراب زیاد در این دوران ممکن است که نتایج عمل کاشت ابرو شما تحت‌تأثیر منفی قرار بگیرد و حتی ابروهای کاشته شده شما نیز در این دوران دچار ریزش شوند.

کلام آخر

عمل کاشت ابرو، عملی ظریف است که علاوه بر ابزار مدرن، متدهای جدید و دانش بالای پزشکی به داشتن دید هنری نیز وابسته است. یک پزشک توانمند در این حوزه با ظرافت هنرمندانه این عمل را برای بیماران خود به سرانجام می‌رساند تا بیمار نه‌تنها دچار عوارض ناخوشایند بعد از عمل مانند عفونت و یا خونریزی نشود؛ بلکه ظاهری زیبا، خوشایند و طبیعی را بعد از انجام این عمل به دست آورد.
اگر شما هم به دنبال انجام این عمل هستید و دوست دارید عمل کاشت ابرو خود را نزد یک پزشک مطمئن و معتبر انجام دهید، کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو دکتر نیلفروش زاده بهترین انتخاب برای شما است. دکتر نیلفروش زاده به عنوان به عنوان چهره برتر کاشت مو و ابرو در خاورمیانه نامی معتبر و با تجربه است که رسیدن شما را به نتیجه مطلوبتان از عمل کاشت ابرو ضمانت می‌کند.

https://www.asianews.ir/u/eNY
اخبار مرتبط
زمانی که صحبت از زیبایی می‌شود، ابروها یکی از برجسته‌‌ترین اجزای چهره هستند که به تنهایی می‌توانند جذابیت را برای شما به همراه داشته باشند. گاهی ممکن است به دلایل مختلف مثل برداشت بیش از حد ابرو، اختلالات هورمونی، افزایش سن و یا حتی دلایل مادرزادی ابروهای کم پشتی داشته باشید. ریزش و کم پشتی ابروها مثل ریزش مو، طبیعی است و راه‌های زیادی برای جبران آن وجود دارد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید