صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۴۰۳ / ۱۰:۰۷
کد خبر: 22767
گزارشگر: 464
۱۲۴
۰
۰
۰
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی توضیح داد

صندلی پروازهای داخلی افزایش می‌یابد؟!

صندلی پروازهای داخلی افزایش می‌یابد؟!
مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی کشور: اجرای طرح آزادسازی نرخ بلیت هواپیما نقش موثری در افزایش تعداد صندلی پروازهای داخلی دارد.


به گزارش آسیانیوز، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از افزایش صندلی پروازها و ظرفیت آنها همزمان با آزادسازی نرخ بلیت خبر داد.

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی کشور با بیان اینکه اجرای طرح آزادسازی نرخ بلیت هواپیما نقش موثری در افزایش تعداد صندلی پروازهای داخلی دارد گفت: با اجرای این طرح که با موافقت دیوان عدالت اداری و در قالب برنامه پنجم اجرایی شده است بخشی از هزینه‌های شرکت هواپیمایی که به صورت ارزی پرداخت می‌شود جبران شده و ما شاهد افزایش ظرفیت و تعداد صندلی‌ها در این مسیرها خواهیم بود.

وی افزود: از روز گذشته تعدادی از شرکت های هواپیمایی نرخ بلیت ها را در سایت‌های خود بارگذاری کرده اند که بعد از تکمیل این قیمت ها در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی هم قرار خواهد گرفت و در این بخش برای جلوگیری از سوداگری و ایجاد بازار سیاه سعی کرده ایم سقف قیمت را خود شر‌کت های هواپیمایی قرار دهند .

او یادآور شد : به طور قطع در این بازار با ایجاد فضای رقابتی در بین شرکت‌های هواپیمایی در برخی از بازه های زمانی قیمت بلیت هواپیما از قیمت های پیش از آزاد سازی نرخ بلیت هواپیما کمتر و ارزان تر هم خواهد شد.

https://www.asianews.ir/u/eO4
اخبار مرتبط
این روزها تعیین نرخ بلیت هواپیما هم همچون بسیاری موضوعات، محور بحث‌های فراوان است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید