صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۴۰۳ / ۱۷:۴۷
کد خبر: 22777
گزارشگر: 2
۱۷۰
۰
۰
۱
امداد خودرو شمال

امداد خودرو پاسارگارد شبانه روزی

امداد خودرو پاسارگارد شبانه روزی
خدمات امداد خودرو پاسارگارد

بیشتر افراد با خرابی و نقص فنی خودرو خود روبرو می شوند مثل پنچری یا اتمام بنزین که بیشتر برای خانم ها پیش می آید در این زمان شما نیاز به یک نیروی فنی و متخصص دارید که این مشکلات را حل کند در این زمان می توانید با خدمات امداد جاده ای تماس بگیرید .
شما گاهی وجود امداد خودروهای زیادی که نام آن ها در جایی ثبت نشده است در جاده ها، بزرگراه ها و سطح شهرها می بینید که باعث عدم اعتماد مردم از شرکت های اصلی خدمات امدادی شده است .
نکته مهم که باید بدانید هیچ یک از امداد خودروهای مجاز و قانونی بدون تماس شما برای امدادرسانی ارائه خدمات ندارند و فقط بعد از ثبت درخواست شما و دریافت موقعیت فعلی شما است که خودروی امدادی برای امداد رسانی به کمک شما می آید.
امداد خودرو جاده ای با رعایت این موارد می تواند خدمات امدادی مطمئن را برای شما ارائه دهد و از مشکلات که استفاده از خدمات امداد خودروهای غیرمجاز می تواند برای شما رقم بزند، جلوگیری کند. مشکلاتی که از دریافت هرینه های زیاد شروع میشود تا استفاده از لوازم یدکی غیر قابل اطمینیان ، وارد کردن آسیب جدی به خودرو و انواع کلاهبرداری دیگر
وجود شرکت های امدادی مطمئن و کارآمد برای خدمات امداد رسانی و اطمینان برای دارندگان خودرو یک امر ضروری است. امداد خودرو پاسارگارد تلاش میکند تا با حضور فعال خود در شهرهای بابلسر ، ساری و بابل با ارائه راه حل های به روز در زمینه حل این مشکلات سفری ایمن همراه با آسودگی خاطر را در این شهر ها برای شما داشته باشد .

مزایا استفاده از خدمات امداد پاسارگارد

۱- زمان پاسخ سریع

خدمات امدادی پاسارگارد راه نجاتی برای رانندگانی است که با چالش های غیرمنتظره کنار جاده مواجه می شوند. این خدمات با تعهد به زمان پاسخگویی سریع، کامیون‌های یدک‌کش را به‌طور استراتژیک مستقر کرده‌اند تا اطمینان حاصل شود که کمک‌ها در صورت نیاز به سرعت می‌رسد. خواه یک وسیله نقلیه دارای لاستیک پنچر شده باشد، خرابی مکانیکی یا سایر مشکلات، کمک های سریع ارائه شده، ناراحتی و خطرات احتمالی گیر افتادن در کنار جاده را به حداقل می رساند.

۲- یدک کش برای تصادف

در صورت وقوع تصادف، خدمات یدک کش نقش مهمی در بازیابی خودروهای آسیب دیده ایفا می کند. متخصصان یدک کش آموزش دیده ویژه برای رسیدگی به عواقب پس از برخورد مجهز شده اند و از حذف ایمن وسایل نقلیه از صحنه تصادف اطمینان حاصل می کنند. این نه تنها پاکسازی جاده را تسریع می کند، بلکه حمل و نقل به موقع خودروی آسیب دیده را به مرکز تعمیر تسهیل می کند.

۳- خرابی خودرو

هنگام مواجهه با خرابی وسیله نقلیه، چه به دلیل مشکلات مکانیکی یا خرابی موتور، خدمات یدک کش اضطراری کمک قابل اعتمادی را ارائه می دهند. متخصصان یدک کش می توانند خودروی معلول را به طور موثر به تعمیرگاه خودرو یا مکانی به انتخاب راننده منتقل کنند. استرس و ناراحتی ناشی از خرابی های غیرمنتظره را کاهش می دهد.

۴- اجتناب از خطرات ترافیکی

وسایل نقلیه سرگردان می توانند خطرات ترافیکی قابل توجهی را به خصوص در جاده های شلوغ ایجاد کنند. خدمات یدک کش اضطراری نقش اساسی در پاکسازی سریع جاده، کاهش خطر ازدحام ترافیک و تصادفات احتمالی ناشی از وسایل نقلیه متوقف می کند. بنابراین، ایمنی کلی جاده را هم برای راننده در هنگام حادثه و هم برای سایر رانندگان افزایش می دهد.

۵- ۲۴/۷ در دسترس بودن

یکی از ویژگی های برجسته خدمات امداد خودرو پاسارگارد ، در دسترس بودن 24/7 آن است. با توجه به اینکه مشکلات خودرو در هر زمانی ممکن است رخ دهد، این خدمات شبانه روزی کار می کنند. این تضمین می کند که رانندگان در ساعات کم بار، اواخر شب یا حتی صبح زود به کمک دسترسی دارند. هر زمان که نیاز باشد یک سیستم پشتیبانی قابل اعتماد خواهید داشت.

۶- هندلینگ حرفه ای

متخصصان یدک کشی که توسط خدمات یدک کش اضطراری استخدام می شوند، برای کار با وسایل نقلیه در اندازه ها و انواع مختلف، آموزش های تخصصی را می گذرانند. تخصص آنها نه تنها بکسل موثر وسیله نقلیه بلکه حمل و نقل ایمن و بدون آسیب آن را تضمین می کند. سطح حرفه ای بودن اعتماد به رانندگانی را که به این خدمات متکی هستند القا می کند.

۷- حمل و نقل ایمن وسیله نقلیه

حمل و نقل ایمن وسیله نقلیه جزء حیاتی خدمات امداد اضطراری است. جابجایی ایمن و بدون آسیب وسایل نقلیه از کار افتاده یا آسیب دیده را تضمین می کند.
با استفاده از کامیون های یدک کش تخصصی تخت مسطح، وسیله نقلیه معلول به دقت روی یک سکوی ثابت بارگیری می شود. این امر خطر آسیب اضافی در حین حمل و نقل را به حداقل می رساند.
متخصصان یدک کش، وسیله نقلیه را با تسمه هایی محکم می کنند که از حرکت غیر ضروری جلوگیری می کند. این روش مخصوصاً برای خودروهایی با فاصله کم از سطح زمین یا کسانی که در تصادفات می کنند مفید است. خدمات یدک کش با رعایت مقررات ایمنی تضمین می کند که وسیله نقلیه شما بدون آسیب بیشتر به مقصد برسد.

۸- گزینه های امدادی متنوع

با توجه به اینکه موقعیت های مختلف امدادی نیازمند راه حل های خاصی است، خدمات امدادی اظطراری طیف وسیعی از گزینه های بکسل را ارائه می دهد. این شامل کفی برای وسایل نقلیه آسیب دیده، بکسل با بالابر چرخ برای اتومبیل های کوچکتر و سایر روش های تخصصی است. تطبیق پذیری به متخصصان یدک کش اجازه می دهد تا به طور موثر نیازهای مختلف بکسل را برآورده کنند.

۹- آرامش خاطر برای رانندگان

شاید ارزشمندترین جنبه خدمات امداد اضطراری، آرامش خاطری باشد که برای رانندگان فراهم می کند. دانستن اینکه کمک حرفه ای به راحتی در دسترس است، چه در صورت وقوع خرابی یا تصادف، به میزان قابل توجهی به احساس امنیت راننده در جاده کمک می کند. این اطمینان، اعتماد به نفس و راحتی کلی را افزایش می دهد، به ویژه در موارد غیرقابل پیش بینی.

امداد خودرو شبانه روزی

سرویس و تعمیر در ساری ، بابلسر، بابل

امداد خودرو پاسارگارد در راستای رضایت و راحتی مشتریان این شرکت اقدام به ارائه خدمات امدادی در شهر ساری به شما عزیزان خود نموده است تا بتواند اندکی از دغدغه های مشتریان محترم را کم کند. این خدمات توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده امداد خودرو پاسارگارد ارائه می شود .
این خدمات شامل ، انجام سرویس‌ ، تعمیرات مربوط به سیستم خنک کننده، تعمیرات مربوط به سیستم سوخت‌ رسانی، اتعمیرات مربوط به سیستم برق و الکترونیک، تعمیرات مربوط به سیستم ترمز، تعمیرات مربوط به سیستم کلاچ (به جز دیسک و صفحه کلاچ)، تعویض باطری، دینام، انژکتور، رادیاتور، قفل، سنسور روغن و ... می باشد .
امداد خودرو پاسارگارد همراهی مطمئن در بابلسر تنها به دنبال آرامش و راحتی رانندگان است. با این خدمات شما دیگر نگران اطلاعات کم فنی خود، نبود لوازم یدکی، جبران خسارت از تصادفات احتمالی و ده‌ها دغدغه دیگر نخواهید بود.
خدمات امداد خودرویی پاسارگارد با نخستین تماس شما با مرکز پیام امداد پاسارگارد با سرعت در کنار شما حاضر می شود . امداد خودرو پاسارگارد سالهاست تلاش خود را بر ارائه خدمات تمام و کمال مشتری قرار داده و در تلاش برای ارائه خدمات بی‌نقص است.
امداد خودرو در بابل یکی از خدمات امدادی در شهر بابل بوده و تمام خدمات امدادی و تعمیراتی را به خودرو های آسبب دیده و دارای نقص فنی ارائه می‌ دهد. امداد پاسارگارد دارای متخصصان با تجربه و تعمیرکاران ماهر و آموزش‌ دیده است و به خاطر داشتن ابزارآلات مجهز و تجهیزات به‌ روز، تمام خدمات امداد ی را به مشتریان خود ارائه می‌ کند.
همچنین دارای کفی خودرو بر در ساری و یدک کش در بابلسر نیز بوده و تمام خدمات مربوط به امداد جاده ای برای خودرو های داخلی و خارجی نیز ارائه می‌ دهد.

امداد خودرو در شمال

انواع خدمات امداد خودرو پاسارگارد:

 • سوخت‌ رسانی
 • پنچرگیری
 • خدمات باتری به باتری و یا تعویض آن
 • بررسی مشکلات برقی خودرو
 • استفاده از باتری اورجینال متناسب با نوع خودرو
 • آپاراتی سیار
 • تعمیر موتور خودرو و قطعات آن
 • تعویض روغن موتور خودرو در محل
 • تست فیوز
 • تعویض دیسک و صفحه
 • بررسی مشکلات مرتبط با ترمز خودرو
 • حمل خودرو توسط ماشین‌ آلات مجهز به نزدیک‌ ترین تعمیرگاه

امداد خودرو پاسارگارد شبانه روزی

وجود نقص و آسیب فنی در خودرو در شب یکی از معضلات مهم در مسافرت است در این گونه موارد چه اقدامی مناسب است؟ آیا خدمات دهی شبانه روزی یا نمانیدگی شبانه روزی برای ارائه خدمات مطمئن وجود دارد ؟ آیا این خدمات به صورت هفت روز هفته و شبانه روزی برای تعمیر خودرو انجام می‌گیرید؟
یکی از خصوصیات شرکت امداد خودرو پاسارگارد ارایه خدمات گسترده، منظم، دقیق و بدون تلف زمان متقاضیان به محض درخواست امداد خودرو در سراسر شهر ساری ، بابل ، بابلسر به صورت بیست و چهار ساعت شبانه روز و هفت روز هفته و بدون هیچ گونه روز تعطیلی است. شرکت امداد خودرو پاسارگارد می‌تواند بدون هیچ گونه افت در کیفیت خدمات درخواستی با توجه به ارائه خدمات امداد خودروهای در طول شبانه روز و هفت روز هفته و در هر ساعتی از شبانه روز به مشتریان خود ارائه خدمات تعمیرگاهی انواع خودرو نماید.

https://www.asianews.ir/u/eOf
اخبار مرتبط
آیا امداد خودرو هیوندا در تهران وجود دارد؟ نزدیک ترین امداد خودرو تویوتا در تهران کجاست؟ برای پاسخ به این سوالات و سوالاتی از این دست تا پایان همراه ما باشید.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید