صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
سه شنبه / ۱۲ تیر ۱۴۰۳ / ۲۰:۳۰
کد خبر: 22833
گزارشگر: 464
۱۴۸
۰
۰
۱
بیستمین نشست اندیشگاه رضوی

از کتابخانه‌های دیجیتالی تا کتابخانه‌های هوشمند: جهانی‌سازی در برابر بومی‌سازی

از کتابخانه‌های دیجیتالی تا کتابخانه‌های هوشمند: جهانی‌سازی در برابر بومی‌سازی
اندیشگاه رضوی، سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی نشست «از کتابخانه‌های دیجیتالی تا کتابخانه‌های هوشمند: جهانی‌سازی در برابر بومی‌سازی» را چهارشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۳ و پنج شنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۳ از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح در حرم مطهر، کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی، اتاق کنفرانس برگزار می‌کند.


به گزارش آسیانیوز؛ در بیستمین نشست اندیشگاه رضوی دکتر سید مهدی طاهری (عضو هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران) سخنرانی، بحث و تبادل نظر خواهد کرد. دبیر این نشست دکتر علی اصغر محکی (دکترای علوم ارتباطات) خواهد بود. علاقمندان می‌توانند برای شرکت غیرحضوری در این جلسه از این آدرس‌ها استفاده کنند:

پخش زنده از اسکای روم:

https://www.skyroom.online/ch/aqrlibrary/andishgah

شایان ذکر است اندیشگاه رضوی به منظور فراهم کردن فضایی بایسته برای حضور، گفت و گو و تضارب آرا اندیشمندان در حوزه‌های مختلف علوم به ویژه علوم انسانی در کتابخانه حرم مطهر امام رضا (ع) از سال ۱۳۹۸ راه‌اندازی و مشغول خدمت است. تداوم شیوه گفت و گو و بحث عالمانه برای دستیابی به حقیقت با توجه به سیره امام رضا (ع)، تحقق عملی کرسی‌های آزاداندیشی، شناسایی روشمند مهمترین پرسشها و فرضیه‌های موجود در آثار مکتوب متفکران حوزه علوم انسانی و فراهم ساختن شرایط و امکانات لازم برای گفت و گوی نقادانه درباره آنها از اهداف مهم راه‌اندازی این اندیشگاه است.جواد لگزیان
https://www.asianews.ir/u/eP9
اخبار مرتبط
سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران در دو قالب نمایشگاه مجازی و فیزیکی و با شعار «بخوانیم و بسازیم» به میزبانی مصلی امام خمینی (ره) از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه از ساعت ده صبح تا هشت شب برگزار می‌شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید