صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۳ تیر ۱۴۰۳ / ۰۹:۴۲
کد خبر: 22839
گزارشگر: 464
۱۲۷
۰
۰
۳
پوریا ارجمندی، مدیرعامل سازمان موفقیت ایران مطرح کرد:

طرح سفیران بازرگانی؛ فرصتی بزرگ برای اشتغال‌زایی

طرح سفیران بازرگانی؛ فرصتی بزرگ برای اشتغال‌زایی
پوریا ارجمندی، مؤسس و مدیرعامل سازمان موفقیت ایران در گفت‌و‌گو با آسیا از اخذ نمایندگی در چهار تیپ متفاوت مالی با استقلال درآمدی و استفاده از فضای آماده به کارِ سازمان موفقیت در سراسر ایران خبر داد.

 به گزارش آسیا، روز دوشنبه ۴ تیرماه ۱۴۰۳ همایش سه ماهه اول سال سازمان موفقیت ایران با رونمایی از طرح سفیران بازرگانی که یک فرصت بزرگ برای اشتغال‌زایی در چهار گوشه‌ی کشور است، برگزار شد.

مهندس محمد حیدری، مدیرعامل و دکتر الهام‌ صبور، معاون بیمه‌های زندگی شرکت بیمه کارآفرین، پوریا ارجمندی، مؤسس و دکتر سعید آتانی مدیر ارشد سازمان موفقیت ایران و مهندس نوید نوحدانی تاجر و فعال حوزه انرژی با حضور در این رویداد به ایراد سخنرانی برای نمایندگان و مدیران سازمانی سازمان موفقیت ایران پرداختند.

پوریا ارجمندی، مؤسس و مدیرعامل سازمان موفقیت ایران در گفت‌و‌گو با آسیا از اخذ نمایندگی در چهار تیپ متفاوت مالی با استقلال درآمدی و استفاده از فضای آماده به کارِ سازمان موفقیت در سراسر ایران خبر داد و گفت: «در اختتامیه جشنواره سه‌ماهه نخست سال ۱۴۰۳ که با ایده تکامل برگزار شده است از طرح سفیران بازرگانی رونمایی کردیم. طرح سفیران بازرگانی فرصت بسیار بزرگی برای اشتغال‌زایی در سراسر کشور است و در شرایطی که فراهم کرده‌ایم، متقاضیان می‌توانند با حفظ استقلال مالی از فضای آماده به کار سازمان موفقیت بهره‌مند شوند.»


علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاع از جزئیاتِ این طرح به وبسایت سازمان موفقیت ایران به نشانی www.sazmanmovafaghiat.com مراجعه کنند و یا از طریق واتساپ برای شماره 09301213941 پیغام بگذارند.

مهندس محمد حیدری، مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین نیز در گفت‌و‌گو با آسیا گفت: «سازمان موفقیت ایران جزو سه سازمانِ درجه یک شرکت بیمه کارآفرین است. با این‌که عمر کوتاهی از زمان تأسیس این سازمان می‌گذرد، اما رَه صد ساله را یک شبه طی کردند. تعدادی جوان خوش‌فکر با ایده‌های برتر و ذهن برنده این سازمان را تشکیل دادند و با به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین و کار تیمی خیلی زود به بالندگی رسیدند.»
محمد حیدری

آقای حیدری در ادامه افزود: «جوانان با استعداد در سازمان موفقیت ایران موفقیت‌های بسیار زیادی در رشته‌ی بیمه‌های زندگی کسب کردند و توانستند کارآفرینی کنند. با سازماندهی و برنامه‌ریزی قوی، جوانان را با خود همراه کردند. جوانان این سازمان همانطور که از نام‌شان پیداست جزو موفق‌ترین سازمان‌ها هستند و شرکت بیمه‌ی کار‌آفرین به وجود این جوانان و کارآفرینان افتخار می‌کند.»

گفتنی است در این همایش از برترین مدیران توسعه و نمایندگان سازمان موفقیت ایران با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی، تجلیل به عمل آمد.

برای دسترسی به صفحه اینستاگرام سازمان موفقیت ایران، لینک زیر را اسکن نمایید:

  

https://www.asianews.ir/u/ePh
اخبار مرتبط
بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به بانک‌های عامل، شرایط پرداخت وام اشتغالزایی را در سال ۱۴۰۳ ابلاغ و تأکید کرد: سقف فردی تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی به۱۵۰۰ میلیون ریال و سقف کارفرمایی به ازای بکارگیری تعداد افراد مددجو متناسب با سقف فردی حداکثر تا ۴۰۰۰۰ میلیون ریال و مدت بازپرداخت تسهیلات موصوف ۷ سال می باشد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید