صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۷ تیر ۱۴۰۳ / ۰۱:۲۷
کد خبر: 22915
گزارشگر: 464
۱۳۹
۰
۰
۳
واکنش وزیر کشور

مهندسی انتخابات؟!

مهندسی انتخابات؟!
وزیر کشور گفت: نتیجه انتخابات نشان داد کسانی که در جهت زیر سوال بردن سلامت انتخابات صحبت کردند باید به خودشان بیایند و از به بازی گرفتن منافع ملی خودداری کنند.

به گزارش آسیانیوز؛ «احمد وحیدی»  درباره اینکه تا پیش از اعلام نتایج انتخابات برخی از چهره‌های سیاسی در تحلیل‌هایی درباره مهندسی در انتخابات سخن می‌گفتند، اظهار داشت: بعضی از فعالان سیاسی اظهارنظرهایی کردند که واقعا به ثواب نبود. عده‌ای می‌خواستند بگویند این انتخابات از قبل مهندسی و طراحی شده و مدعی شدند که استانداران و فرمانداران تلاش می‌کنند یک نامزد خاص انتخاب شود.

وحیدی ادامه داد: جریانی در خارج از کشور به صورت مشخص دنبال این بودند که بحث تقلب را کلید بزنند.

وزیر کشور گفت: نتیجه انتخابات نشان داد کسانی که در جهت زیر سوال بردن سلامت انتخابات صحبت کردند باید به خودشان بیایند و از به بازی گرفتن منافع ملی خودداری کنند.

وی با بیان اینکه مردم ما اگر احساس کنند انتخابات در سلامت برگزار نمی‌شود، شرکت نخواهند کرد، گفت: با این حال بیان این تحلیل‌های غلط و نادرست روی مشارکت در انتخابات اثر منفی گذاشت. این در حالی است که تمام عزیزان ما در سراسر کشور با تمام دقت تلاش کردند که حتی یک رأی هم جابه جا نشود.

وحیدی اظهار داشت: امیدوارم همگان اظهارات خارج عرفی را که این ایام درباره سلامت انتخابات بیان شد، همواره به خاطر داشته باشند تا از تکرار آن جلوگیری شود.

https://www.asianews.ir/u/eQx
اخبار مرتبط
مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب ایران با انتشار یک استوری در اینستاگرام از مردم تشکر کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید