صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۲۱ تیر ۱۴۰۳ / ۰۱:۱۰
کد خبر: 23011
گزارشگر: 464
۱۱۵
۰
۰
۳
امامعلی رحمان

پیام رییس‌جمهور تاجیکستان به مسعود پزشکیان

پیام رییس‌جمهور تاجیکستان به مسعود پزشکیان
در پی انتخاب مسعود پزشکیان به‌عنوان رییس‌جمهور کشور، امامعلی رحمان، رییس‌جمهور تاجیکستان در پیامی این پیروزی را به ایشان تبریک گفت.

به گزارش آسیانیوز؛ در پیام رییس‌جمهور تاجیکستان آمده است:

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان، رییسِ منتخب جمهوری اسلامی ایران. سرفرازم به مناسبت پیروزی‌تان در انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی ایران تبریکات صمیمی و تمنیات نیک خویش را خدمت شما ابراز نمایم. پیروزی شما در انتخابات، قبل از همه، نشان اعتماد جامعه ایران به برنامه و نیت‌های سازنده شما جهت تأمین توسعۀ پایدار اجتماعی و اقتصادی ایران است.

تاجیکستان و ایران را مشترکات زیاد فرهنگی و تاریخی و تمدنی به هم میپیوندند که زمینۀ مساعد برای تحکیم و توسعۀ پیوستۀ روابط دوستی و همکاریهای کشورهای ما در عرصههای گوناگون میباشند. فرصت را مغتنم شمرده و علاقهمندی جانب تاجیکستان را به گسترش بیشازپیش همکاریهای دوجانبه بر پایۀ اصول حسن تفاهم، احترام و اعتماد و اعتقاد خالصانه به یکدیگر تأکید مینمایم. همزمان، ادامۀ مکالمۀ سطح عالی را وسیلۀ مهم پیشبرد این روند و پاسخگوی منافع ملّی تاجیکستان و ایران میدانم.

در این رابطه، با کمال میل از شما دعوت مینمایم در اولین فرصت مناسب برای جنابعالی برای انجام سفر رسمی به جمهوری تاجیکستان تشریف آورید. برای شما تندرستی کامل و در اجرای برنامه و نیتهای نیکتان در مسند عالی رییس‌جمهوری اسلامی ایران کامیابیها و برای مردم دوست و برادر ایران صلح و ثبات، نکواحوالی و شکوفایی روزافزون آرزو دارم.»


https://www.asianews.ir/u/eS3
اخبار مرتبط
مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب ایران با انتشار یک استوری در اینستاگرام از مردم تشکر کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید