صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۰
کد خبر: 2386
گزارشگر: 213
۲۵۰
۰
۰
۱
با شروع معاملات

یک و نیم درصد رشد در بازار سرمایه؛ 16 شهریور

با شروع معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بازار در نیم ساعت اولیه بیش از ۱٫۵ درصد رشد کرد و به یک میلیون و ۶۶۸ هزار واحد رسید، همچنین نمادهای خودرویی و شستا نیز به مدار مثبت بازگشتند

با شروع معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بازار در نیم ساعت اولیه بیش از ۱٫۵ درصد رشد کرد و به یک میلیون و ۶۶۸ هزار واحد رسید، همچنین نمادهای خودرویی و شستا نیز به مدار مثبت بازگشتند

پس از اعلام حمایت حقوقی‌ها از بازار و جمع کردن صف‌های فروش توسط آن‌ها امروز بازار سهام در نیم ساعت اولیه شروع معاملات با قشار تقاضا در سهم‌های بنیادین همراه بود و شاخص کل با رشد 1.5 درصدی به یک میلیون و 669 هزار واحد رسید.
بهبود روند در کلیت بازار شده است.

در گروه فلزات اساسی بیشترین حجم تقاضا و خرید به چشم می‌خورد و در نمادهای بانکی دو نماد وبصادر و وتجارت صف خرید طولانی تشکیل داده‌اند.

همچنین در پیش گشایش امروز شستا با قیمت 4005 تومان تقاضای خرید بیش از 40 میلیونی داشت.

به نقل از تجارت نیوز، در بازار امروز نمادهای فارس، فولاد و فملی به ترتیب با 5162، 5012 و 4512 بیشترین تاثیر مثبت بر بازار را داشتند، اما از طرفی نماد حکشتی بیشترین تاثیر منفی را روی بازار داشته است.

همچنین علی صحرایی مدیر عامل شرکت بورس، طی سخنانی به دنیای اقتصاد گفت: مشکل فعلی ما نقد شوندگی بازار است. این خبر خوش را به سهامداران می‌ دهیم، که طی روزهای آینده حمایت از سایر صنایع که تاکنون مورد حمایت قرار نگرفته‌ اند، در دستور کار بورس خواهد بود./

اخبار مرتبط
متقاضیان با خرید "پالایشی یکم" نیز به عنوان دومین ETF دولت به بازار سرمایه می توانند در چهار پالایشگاه سهیم باشند و برای خرید آن مانند دارایکم فعلا نیازی به کد بورسی نیست و خرید با ارایه کد ملی امکان پذیر است.
یکشنبه / ۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۲
وزیر امور اقتصادی و دارایی دیروز گفت: مشکلاتی ایجاد شد که عوامل واقعی، روانی و یک مقدار هیجانات صورت گرفته در پی این عوامل، نوسانات بورس را زیاد کرد.
چهارشنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۵
بازار سرمایه که در روزهای گذشته برمدار نزول بود با اتفاقاتی که از دو روز گذشته در بورس افتاد به نظر می رسدبا اتمام اصلاح قیمت ها و برگزاری مجامع عمومی برخی از شرکت های اثرگذار حقوقی در بورس و بازگشایی نمادهای متوقف شده، بار دیگر روند صعودی شاخص از سرگرفته خواهد شد.
سه شنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۹:۴۱
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید