صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۹
کد خبر: 2387
گزارشگر: 213
۱۹۰
۰
۰
۴
به بهانه یکصدمین سال حضور دیپلماتیک سوییس در ایران

وزیر خارجه سوییس و «کانال مالی انسان‌دوستانه» این کشور برای تهران

«ایگنازیو کاسیس»، وزیر امور خارجه سوئیس که به ایران سفر کرده، قرار است امروز،۱۶ شهریور در تهران با مقام‌های جمهوری اسلامی در خصوص مسایل منطقه‌ای و بین المللی و از جمله «کانال مالی انسان‌دوستانه سوئیس» مذاکره کند.
ایگنازیو کاسیس شنبه وارد ایران شد و ابتدا به اصفهان رفت و از این شهر دیدار کرد. این سفر در چارچوب بزرگداشت «یکصدمین سال حضور دیپلماتیک سوییس در ایران» انجام می‌شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران و وب سایت «سوئیس اینفو» می‌گویند، ایگنازیو کاسیس قرار است در تهران با حسن روحانی، رئیس جمهوری، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه و علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران دیدار و گفت‌وگو کند./
اخبار مرتبط
وزیر خارجه سوئیس روز شنبه به تهران می آید
چهارشنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۷
سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد گفت: دسترسی ایران به سلاح‌های پیشرفته، آینده صلح و ثبات در خاورمیانه را به دچار خطر می کند و ناقضان تحریم تسلیحاتی ایران، تحریم خواهند شد.
شنبه / ۸ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۲
برایان هوک، نماینده مستعفی آمریکا در امور ایران گفت: برای بازگرداندن تحریم های ایران به اجازه کسی نیاز نداریم!
شنبه / ۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۱:۱۹
مایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا، در نشست خبری درباره فعال کردن"مکانیسم ماشه" گفت: مجبوریم همه تحریم های تعلیق شده را برگردانیم و در غیر این صورت معلوم نیست ایران چه کشت و کشتاری راه می اندازد.
جمعه / ۳۱ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۱:۲۲
چند منبع خبری گزارش داده‌اند که دولت آمریکا درخواست رسمی برای راه‌اندازی ساز و کار موسوم به «مکانیسم ماشه» را به سازمان ملل ارائه داده است.
جمعه / ۳۱ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۰:۱۲
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید