صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۲
کد خبر: 2668
گزارشگر: 213
۳۳۵
۰
۰
۱
شب گذشته

ترامپ پس از بازگشت به کاخ سفید: از 20 سال پیش هم بهترم!

ترامپ پس از بازگشت به کاخ سفید: از 20 سال پیش هم بهترم!
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا بیمارستانی را که در آن برای بیماری کووید-۱۹ تحت درمان بوده است ترک کرد و در نخستین لحظات ورود در بالکن کاخ سفید ماسک خود را برداشت!

تصاویری که منتشر شده است، آقای ترامپ را هنگام خروج از بیمارستان والتر رید در مجاورت واشینگتن نشان می‌دهد در حالی که ماسکی نیز بر صورت زده بود.

رئیس‌جمهور آمریکا ساعاتی پیش از آن در توئیتی نوشته بود: «من امروز ساعت ۶:۳۰ عصر مرکز پزشکی فوق‌العاده والتر رید را ترک می‌کنم. حالم واقعاً خوب است! از کووید نترسید. نگذارید بر زندگی شما مسلط شود. ما تحت دولت ترامپ پیشرفت کرده‌ایم، با داروها و دانشی بسیار عالی. حال من از ۲۰ سال پیش هم بهتر است!»

 روز گذشته پزشکان معالج آقای ترامپ گفته بودند حال رئیس‌جمهور آمریکا در حال بهبودی است و احتمالاً می‌تواند روز دوشنبه از بیمارستان مرخص شود.

به دنبال مثبت شدن تست کرونای هوپ هیکس، یکی از مشاور ارشد رئیس جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ شامگاه پنجشنبه در گفت‌وگو با شبکه فاکس نیوز اعلام کرد، تست کرونا داده است و منتظر نتیجه آن است.

اما دونالد ترامپ بامداد جمعه اعلام کرد که نتیجه تست کرونای او مثبت بوده است.

پس از ماندن ترامپ در بیمارستان، تیم پزشکی دونالد ترامپ خبر داد که سطح اکسیژن او در روزهای اخیر دو مرتبه به طور مختصری افت کرده بود و این‌که وی با داروهای استروئیدی تحت مداوا قرار گرفته است.

شان کانلی، پزشک معالج ترامپ به خبرنگاران گفت: «از آخرین صحبت ما، رئیس جمهور همچنان به بهبودی خود ادامه داده است. مانند هر بیماری، در این دوره بارها نوسان‌هایی در وضعیت او نیز رخ داده است.»

 کانلی گفت رئیس‌جمهور آمریکا پس از «افزایش سریع» شدت بیماری، روز جمعه به بیمارستان نظامی والتر رید در بتسدا در ایالت مریلند و در حومه واشینگتن منتقل شد در حالی که سطح اکسیژن او «به طرز نگران‌کننده‌ای» پایین آمده بود. به گفته این پزشک، دونالد ترامپ قبل از بستری شدن در بیمارستان، در کاخ سفید اکسیژن مکمل دریافت کرد.

دونالد ترامپ در روزهای اخیر بر امیدواری‌اش بر بهبود سریع تاکید کرده و گفته بود که می‌بایست بازگردد و مبارزات انتخاباتی خود را همانگونه که آغاز کرده بود به پایان خواهد رساند.

ابتلای دونالد ترامپ و همسرش به بیماری کووید۱۹ در حالیکه کمتر از یک ماه به انتخابات ریاست جمهوری این کشور باقی مانده، در روزهای اخیر پرسش‌های متعددی را در مورد روند این انتخابات مطرح کرد./

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید