صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۹ آذر ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۱
کد خبر: 3101
گزارشگر: 213
۳۷۱
۰
۰
۱
در واکنش به ترور محسن فخری‌زاده

تصویب توقف پروتکل الحاقی در مجلس/نظارت بر فعالیت اتمی ایران لغو شد

تصویب توقف پروتکل الحاقی در مجلس/نظارت بر فعالیت اتمی ایران لغو شد
مجلس شورای اسلامی در واکنش به ترور محسن فخری‌زاده دو فوریت طرح قبلی خود درباره توقف پروتکل الحاقی را تصویب کرد.
مجلس شورای اسلامی، امروز، یکشنبه ۹ آذرماه، پس از برگزاری جلسه‌‌ای «غیرعلنی» در ارتباط با ترور محسن فخری‌زاده، عضو ارشد سپاه پاسداران و چهره مهم هسته ای ایران، تصویب کرد طرحی که از آبان‌ماه برای لغو مرحله‌ای اجرای پروتکل الحاقی در دست داشته از یک فوریت به دو فوریت ارتقا پیدا کند.

طی جلسه علنی نمایندگان که پس از مذاکرات غیرعلنی برگزار شد، ۲۳۲ نفر از حاضران به دو فوریت «طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها» رای مثبت دادند.

به نوشته مالک شریعتی، نماینده تهران، بر اساس این طرح اجرای پروتکل الحاقی «منوط به عادی شدن روابط بانکی و فروش نفت و لغو همه تحریم‌ها» خواهد شد و اجرای برخی تعهدات نظارتی دیگر نیز متوقف خواهد شد./
اخبار مرتبط
روزنامه جمهوری اسلامی، در سرمقاله شماره یک‌شنبه خود با عنوان «زمان پالایش از درون است»، عملیات منجر به کشته شده محسن فخری‌زاده را «بسیار دقیق» توصیف کرد و خواهان پالایش دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و دیگر دستگاه‌های حساس از «نفوذی‌های دشمن» شد.
یکشنبه / ۹ آذر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۳
یکی از چهره های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران و عضو ارشد سپاه پاسداران بعدازظهر امروز از سوی افراد ناشناس و در جریان درگیری مسلحانه با تیم محافظ وی ترور شده است.
جمعه / ۷ آذر ۱۳۹۹ / ۱۸:۰۳
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید