صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۲۰ آذر ۱۳۹۹ / ۲۲:۳۲
کد خبر: 3208
گزارشگر: 213
۲۳۰
۰
۰
۱
مرتضی طلایی:

آقای حناچی دروغ بزرگ گفت

مرتضی طلایی، عضو سابق شورای شهر گفت: آقای حناچی به صراحت اعلام کرده ملک یا املاکی را از بنده پس گرفته که این یک ادعای دروغ است.
در پی انتشار خبری درباره بازپس گرفتن املاک نجومی در پایتخت، مرتضی طلایی، عضو سابق شورای شهر تهران، پیروز حناچی، شهردار، را به «دروغ‌گویی» متهم کرد.

مرتضی طلایی روز پنج‌شنبه، ۲۰ آذر، به خبرگزاری تسنیم گفت: «آقای حناچی به صراحت اعلام کرده ملک یا املاکی را از بنده پس گرفته که این یک ادعای دروغ است.»

وی افزود: «اصلا هیچ ملکی به من واگذار نشده است. اگر مستندی دارند ارائه کنند. آقای حناچی یک دروغ بزرگ گفته که باید ادعایش را ثابت کند.»

اظهارات وی پس از آن بیان می‌شود که پیروز حناچی، شهردار تهران، اعلام کرد «املاکی» که در اختیار محمدباقر قالیباف، شهردار پیشین تهران، همسر وی و دیگر اعضای «تیم» آن‌ها از جمله مرتضی طلایی بود، بازپس گرفته شده است.

آقای حناچی گفته بود: «املاک نجومی سند خورده‌اند و بازپس‌گیری آن‌ها از عهده ما برنمی‌آمد. سیستم قضایی تعقیب کرد و قیمت واقعی خیلی از آن‌ها را گرفتیم.»

پس از انتشار گفت‌و‌گوی حناچی با خبرگزاری ایلنا، ناصر امانی، معاون پیشین قالیباف در شهرداری تهران، اعلام کرد: «هیچ ملکی از شهرداری در اختیار قالیباف و همسرش نیست و از پیروز حناچی شهردار تهران شکایت می‌کنیم.»

مرتضی طلایی هم از حناچی خواسته «جرأت» داشته باشد و با انتشار «اسناد» ادعاهای خود «اگر اجحافی به بیت‌المال و املاک شهروندان تهرانی شده، افشا» کند./
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید