صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۱۹ دی ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۱
کد خبر: 3459
گزارشگر: 213
۱۱۰۵
۱
۰
۳
در سخنرانی رهبر انقلاب به مناسبت سالروز قیام 19 دی:

رهبر انقلاب: وارد کردن واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است

رهبر انقلاب: وارد کردن واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است
رهبر معظم انقلاب بیان داشت: ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است. من به این کشورها اعتماد ندارم این‌ها خودشان در مدیریت کرونا ناموفق بوده اند. ممکن است این‌ها بخواهند این واکسن را روی مردم دیگر کشورها امتحان کنند.به فرانسه هم سر ماجرای خون‌های آلوده خوش‌بین نیستم.

رهبر معظم انقلاب بیان داشت: ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است. من به این کشورها اعتماد ندارم این‌ها خودشان در مدیریت کرونا ناموفق بوده اند. ممکن است این‌ها بخواهند این واکسن را روی مردم دیگر کشورها امتحان کنند.به فرانسه هم سر ماجرای خون‌های آلوده خوش‌بین نیستم.

به گزارش جماران؛ گزیده سخنرانی رهبر معظم انقلاب به مناسبت سالروز قیام 19 دی در پی می آید:

*لازم می دانم حمد الهی را سپاس بگویم و از مرم تشکر کنم بابت حماسه عظیمی که در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ایجاد کردند.

*با هیچ بخشنامه و دستوری امکان نداشت چنین حرکتی رخ دهد. همچنین تجمع بزرگی که در بغداد و برخی شهرهای عراق رخ داد، از همه عزیزان عراقی که در این حرکت حضور داشتند تشکر می کنم.

*لازم می دانم گرامی بدارم یاد شهدای گرانقدر شهدای تشییع کرمان و هواپیما در تهران و از خداوند می خواهم این عزیزان را مورد لطف و رحمت خود قرار دهد. مسئولین درباره این عزیزان وظایفی دارند که به آنها تذکرات لازم داده شده است.

*یادی هم کنیم از ۲ چهره علمی کشور، شهید فخری زاده و آیت الله مصباح که آنها را از دست دادیم.

*‌یکی از کارهای مهم دستگاه های جاسوسی این است که حوادث دنیا را رصد کنند و با زبان و قلم دیگران آنچه مورد نظر خودشان از تفسیر یک حادثه است را منعکس کنند.

*در ارتباط با 19 دی مراقب باشیم چنین اتفاقی نیفتد.

*کسانی که فکر میکنند ارتباط با آمریکا باعث بهبود وضع ایران می شود، به ایران قبل از انقلاب که رابطه خوبی با آمریکا داشت، نگاه کنند.

*امروز وضع و حال آمریکا رامشاهده می کنید، این دموکراسی، افتضاح انتخاباتی و حقوق بشرشان است.

*ارزش های آمریکایی مایه تمسخر همه دنیا، حتی دوستانشان شده است

*اقتصاد آمریکا به معنای واقعی فلج شده است، عجیب تر آن است که عده ای هنوز قبله شان آمریکاست.

ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور ممنوع است
*من به این کشورها اعتماد ندارم؛ اگر آمریکای ها توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح کرونایی در آنجا رخ نمیداد

*چند روز پیش ظرف ۲۴ ساعت ۴هزار نفر تلفات داشتند.

*این‌ها اگر واکسن بلد بودند درست کنند خودشان مصرف میکردند اینقدر کشته نداشته باشند.

*ممکن است این‌ها بخواهند این واکسن را روی مردم دیگر کشورها امتحان کنند.

*البته به فرانسه هم سر ماجرای خون‌های آلوده خوش‌بین نیستم.


اخبار مرتبط
دبیرکل سازمان بهداشت جهانی، از اقدام حکومت پکن در عدم صدور مجوز برای ورود کارشناسان این سازمان به چین برای تحقیق درباره منشا ویروس کرونا ابراز تاسف کرده است.
چهارشنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۹
در هفته‌های گذشته و پس از آغاز واکسیناسیون عمومی و جهانی با واکسن‌های شرکت آمریکایی فایزر در اغلب کشورها، مسوولان ایرانی با این سوال مردم و افکار عمومی مواجه شدند که چرا جمهوری اسلامی ایران این واکسن‌ها را نخریده است؛ این در حالی است که همزمان با ساخت واکسن ایرانی کرونا برخی رسانه ها به واکسن فایزر انتقاداتی وارد کردند.
سه شنبه / ۹ دی ۱۳۹۹ / ۱۷:۱۲
رییس جمعیت هلال احمر ایران اعلام کرد این سازمان از سوی وزارت بهداشت مامور شده تا یک میلیون دوز واکسن کرونا از چین خریداری کند. این در حالی است که رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوییس تاکید کرده واکسن‌هایی که ایران خواهد خرید از چین و روسیه نخواهد بود.
یکشنبه / ۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۸:۰۲
در حالی که هنوز برند واکسن کرونای خریداری‌شده توسط ایران مشخص نشده، رییس جمعیت هلال احمر اعلام کرد که این سازمان واکسن کرونای چینی خریداری خواهد کرد؛ در حالی است که واکسن های تایید شده تا 90 و 95 درصد از سوی اغلب کشورهای جهان، شامل واکسن چینی نیست.
شنبه / ۶ دی ۱۳۹۹ / ۱۶:۰۲
درحالی که کاربران پنج‌شنبه شب برای دومین بار در چند روز گذشته در کارزاری توییتری هشتگ #واکسن_بخرید را به ترند اول ایران تبدیل کردند، رییس کل بانک مرکزی، تایید کرد که دفتر کنترل دارایی‌های خارجی آمریکا(اوفک) تاکنون دست‌کم دو مجوز انتقال پول برای ایران به منظور خرید واکسن کرونا صادر کرده است و مجوز اول را مسوولان به دلایلی نپذیرفته‌ بودند.
جمعه / ۵ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۵
آغاز خرید و تزریق واکسن های آمریکایی فایزر و مدرنا در بسیاری از کشورها و گفته های بسیار متناقض مسوولان در ایران درباره خرید واکسن کرونا ممکن است موجب نگرانی مردم شود و به فضای یاس آلود در خصوص مقابله با این بیماری مرگبار دامن بزند؛ در این حال محمدرضا ظفرقندی، رییس سازمان نظام پزشکی ایران در نامه‌ای به تدروس ادهانوم ، رییس سازمان بهداشت جهانی از او خواست تا همه تلاش خود را برای تامین دوزهای مورد نیاز واکسن کرونا در ایران به کار گیرد.
سه شنبه / ۲ دی ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۲
علی مطهری، نماینده پیشین و نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی، امروز در پیامی از باطل شدن سهمیه جهانی واکسن کرونا برای مردم ایران خبر داد؛ این در حالی است که تأمین واکسن را «حیاتی، قهری و قطعی» خوانده و از مسئولان دولتی خواسته است که «دست بخش خصوصی» را در این زمینه باز نگه دارند؛همچنین رئیس اتحادیه واردکنندگان داروی ایران گفته که هیچ مشکلی برای انتقال ارز به منظور واردات واکسن کرونا و دیگر اقلام دارویی از خارج به ایران وجود ندارد.
دوشنبه / ۱ دی ۱۳۹۹ / ۱۷:۳۲
محمدرضا ظفرقندی، رییس کل سازمان نظام پزشکی ایران، ضمن انتقاد از عدم تامین واکسن کرونا به میزان کافی برای مردم گفت خرید واکسن برای کل کشور تنها به ۲۰۰ میلیون دلار بودجه نیاز دارد و این مبلغ «عددی نیست.»
دوشنبه / ۱ دی ۱۳۹۹ / ۱۶:۵۳
سازمان نظام پزشکی ایران در نامه‌ای به سعید نمکی، وزیر بهداشت، خواستار روشن شدن زمان واکسیناسیون کرونا در کشور شد و بر تسریع در خرید واکسن تاکید کرد؛ این در حالی است که برخی از مقامات کشور نیز از قابلیت خرید واکسن فایزر برای ایران سخن گفته اند.
یکشنبه / ۳۰ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۲
نایب رییس انجمن داروسازان ایران، گفت که واکسن کرونای ساخت شرکت فایزر با فریزرهای معمولی قابل انتقال و نگهداری است؛ در حالی که چندی پیش رییس کمیته مقابله با کرونا، گفته بود که امکانات انتقال واکسن فایزر در دمای منفی ۷۰ درجه در سیستم حمل‌و‌نقل هوایی ایران وجود ندارد، ولی رییس سازمان هواپیمایی ایران اعلام کرد که دو شرکت هواپیمایی ایران‌ایر و ماهان شرایط لازم برای واردات انواع واکسن کرونا را دارند.
شنبه / ۲۹ آذر ۱۳۹۹ / ۱۹:۰۱
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
سعید سلماس
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
0
0
0

چند روزی هست ک امار کشته شدگان کرونا در امریکا و انگلیس از 4000 نفر در روز بیشتر است واقعا اگه واکسن این کشورها خوبه چرا این همه کشته میدن در ضمن در انگلیس که کرونا جهش یافته و به همه دنیا سرایت کرده نتیجه همین واکسنایی هست که ساخته شده و بعد از تزریق برعکس عمل کرده و باعث کرونای جهش یافته شده واقعا کسی پیدا میشه که بازم دلش بخواد خانوادش از این واکسنا بزنه????


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید