صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۷ فروردین ۱۴۰۰ / ۲۲:۴۵
کد خبر: 3994
گزارشگر: 213
۵۸۳
۰
۰
۷
مجری سابق تلویزیون عصر امروز درگذشت

ابهام در علت مرگ آزاده نامداری

ابهام در علت مرگ آزاده نامداری
برخی خبرگزاری‌ها از درگذشت آزاده نامداری، مجری سابق صدا و سیما خبر دادند. این رسانه‌ها علت مرگ این زن جوان را تاکنون «خودکشی» اعلام کرده‌اند.

برخی خبرگزاری‌ها از درگذشت آزاده نامداری، مجری سابق صدا و سیما خبر دادند. این رسانه‌ها علت مرگ خانم نامداری را «خودکشی» اعلام کرده‌اند.

خبرگزاری مهر به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد ۲۴ ساعت از فوت پیکری که متعلق به آزاده نامداری است، می‌گذرد.

بر اساس این گزارش، خانم نامداری به دلیل سفر اعضای خانواده خود در چند روز آخر عمر خود تنها بوده که در نهایت پدر و مادر وی پس از مدتی بی‌خبری با ورود به خانه او، جسد وی را می‌یابند.

مهر می‌نویسد که در بررسی‌های بیشتر از پیکر آزاده نامداری معلوم شد که او خودکشی کرده است.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم نیز با تایید این خبر گفت: «خانواده خانم نامداری دو روز از او بی‌خبر بودند تا اینکه هفتم فروردین ماه ساعت ۱۸ و ۳۸ دقیقه مادرش به منزل او در یکی از برج‌های سعادت آباد می‌رود و تن بی‌جانش را می‌بیند که با اورژانس تماس می‌گیرد.»

به گزارش آسیانیوز، انتشار عکس‌های بدون حجاب خانم نامداری در سفر شخصی وی به سوئیس در مردادماه ۹۶ جنجال‌برانگیز شده بود، چرا که وی همواره در رسانه‌ها از چادر به عنوان «حجاب مناسب برای زنان» دفاع کرده بود. بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی آن زمان وی را به «دورویی و ریا» متهم کرده بودند.

در این حال خود آزاده نامداری در واکنش به این نوشته‌ها، انتشار عکس‌هایش را به مثابه «تجسس در خصوصی‌ترین بخش‌های زندگی» خود دانسته و گفته بود که در این مهمانی تنها «نزدیکان و محارم» وی حضور داشتند.

سه سال پس از آن نامداری دیگر در صدا و سیما جایی نداشت در سال ۹۵ با برنامه چالشی به آپارات ورود کرد. در این برنامه او به گفتگوهای چالشی با فعالان مختلف زن در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرداخت.

زندگی شخصی پر حاشیه

در سال ۹۲ آزاده نامداری خبر ازدواج خود را با فرزاد حسنی دیگر مجری صدا و سیما اعلام کرد. ازدواجی که دیری نپایید و به حاشیه‌های بسیار و ورود به عرصه عمومی پایان یافت. نامداری علت این جدائی را با انتشار عکسی از خودش با چشم کبود در اینستاگرام، خشونت فرزاد حسنی اعلام کرد و تا چند وقت تیتر خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها شد.

او در واکنش به حاشیه‌های ایجاد شده درباره سفرش به سوییس، در یک پیام ویدئویی به انتشار این تصاویر واکنش نشان داد و گفت در مکانی سرسبز بوده که «محارم» او حضور داشتند. او در این سال‌ها با سجاد عبادی؛ فرزند رحیم عبادی از چهره‌های سیاسی و اصلاح طلب ارزدواج کرد و خبرهای رسانه ای او بسیار کم رنگ شد.

آزاده نامداری در کنار همسرش
مرگ در ابهام

ساعاتی قبل خبر فوت مشکوک زنی در منطقه سعادت آباد تهران اعلام شد. ️بعد از بررسی‌های بیشتر افراد حاضر در صحنه اعلام کردند که پیکر متوفی متعلق به آزاده نامداری مجری صداوسیما است. به گزارش خبرگزاری‌های مختلف خانمی که گویا مادر آزاده نامداری است با اورژانس تماس گرفته و اعلام کرده است که با کارت عابر بانک به زور در ورودی را باز کرده و وارد خانه شده و با پیکر بی‌جان دخترش مواجه شده است.

بر اساس توضیحات این مقام سازمان اورژانس، علایم جسد حاکی از آن است که «زمان زیادی» از فوت نامداری گذشته بوده، اما درباره علت مرگ این مجری سابق تلویزیون پزشکی قانونی باید اظهارنظر کند.

همزمان، خبرگزاری مهر به نقل از یک ‌«منبع آگاه» که نامش فاش نشده، نوشت ۲۴ ساعت از مرگ نامداری می‌گذرد.

سرپرست دادسرای جنایی تهران نیز از اعزام بازپرس ویژه قتل به محل کشف جسد آزاده نامداری خبر داد.

به گزارش ایسنا، تحقیقات پلیس برای مشخص شدن علت فوت نامداری آغاز شده است./

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید