صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۳:۲۱
کد خبر: 4065
گزارشگر: 2
۲۸۷۲
۱
۰
۲۶
مرکز فوق تخصصی اورولوژی و درمان اختلالات ادراری دکتر مهری مهراد

مدرن‌ترین خدمات تشخیصی و درمانی با یکبار مراجعه بیمار!

مدرن‌ترین خدمات تشخیصی و درمانی با یکبار مراجعه بیمار!
مرکز فوق تخصصی اورولوژی و درمان اختلالات ادراری دکتر مهری مهراد، خدمات گوناگونی در زمینه‌های بی‌اختیاری ادراری، چکاپ‌های اورولوژی، بیماری‌های اورولوژیک، درمان اختلالات ادراری، بیماری‌های پروستات، اختلالات جنسی، جراحی‌های ترمیمی دستگاه تناسلی زنان، سرطان‌ها، لیزرهای ترمیمی، تشخیص و درمان مننگوسل و میلومننگوسل و مثانه نوروژنیک و چکاپ‌های قبل از ازدواج را ارائه می‌دهد.

 Mehrad One Day Center

مرکز فوق تخصصی اورولوژی و درمان اختلالات ادراری دکتر مهری مهراد از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه بی اختیاری ادراری، چکاپ‌های اورولوژی، اختلالات مثانه عصبی و بیماری های اورولوژیک آغاز کرد و اکنون این فعالیت ها گسترش یافته و در زمینه درمان انواع اختلالات ادراری، بیمارهای پروستات اختلالات جنسی، جراحی‌های ترمیمی دستگاه تناسلی زنان، سرطان ها، لیزرهای ترمیمی، تشخیص و درمان مننگوسل و میلومننگوسل و مثانه نوروژنیک و چکاپ‌های قبل از ازدواج انجام می‌گیرد. در این مرکز پس از ۱۵ سال فعالیت بیش از ۱۳ هزار بیمار از سراسر کشور و کشورهای همسایه، تحت تشخیص و درمان قرار گرفته اند و تجمیع کلیه خدمات تشخیص و درمانی به صورت متمرکز در یک مکان و یک زمان، ویژگی ممتاز این مرکز بوده است به طوریکه بیمار در یکبار مراجعه، در کوتاه ترین زمان ممکن، توسط مدرن ترین تجهیزات پزشکی و کادری مجرب، در محیطی شایسته، تحت تشخیص و درمان قرار می‌گیرد.

 

چکاپ ارولوژی

چکاپ ارولوژی
در مرکز Mehrad one day center تلاش شده‌است که فرهنگ چکاپ منظم اورولوژی با هدف ارتقا سلامتی بیماران ایجاد شود و با شعار "چکاپ منظم فرهنگ انسان موفق" این فرهنگ‌سازی را گسترش دهد. با توجه به مشغله افراد و ترافیک کلان‌شهر تهران اغلب افراد شاغل انجام چکاپ و بررسی سلامتی خود را مرتب به تعویق می‌اندازند در این مرکز با مدرن ترین تجهیزات در یک مکان و یک زمان بدون نیاز به رفت و آمد در شهر، تمامی مشکلات ادراری و دستگاه اورولوژی بررسی می‌شود و برای افراد در ریسک بیماری‌های اورولوژیکی مثل کسانی که سابقه کانسر پروستات در فامیل داشته‌اند یک سری چکاپ های دوره‌ای خاصی برای آنها پیشنهاد می‌شود. چکاپ‌های منظم دوره‌ای اورولوژی نیز برای گروه‌ها، سازمان‌ها، وخانواده‌هایشان انجام می‌گیرد که فرد با یکبار مراجعه از سلامتی کلیه و بیماری ادراری و پروستات خود آگاه می شوند.

اختلالات ادراری

اختلالات ادراری

 
مشکلات ادراری اعم از تکرر ‌ادرار، شب‌ادراری، عفونتهای ادراری، تکرر ادراری در شب، بی‌اختیاری‌های ادرار از مشکلات شایع اورولوژی است که در همه گروه‌ها، مردان، زنان و کودکان و در همه سنین دیده می‌شود. برای درمان درست و موثر این بیماران نیاز است که علل ایجاد این مشکلات را بررسی کنیم و این مستلزم بررسی آناتومی، فیزیولوژی مثانه، سیستم ادراری‌ و علل زمینه‌ای میباشد که در این مرکز با تشخیص سریع عفونت ادراری با روش آزمایش فوری ادرار و توصیه VD و همچنین موجود بودن تمامی تجهییزات مورد نیاز مانند دستگاه یوروفلومتری، یوروداینامیک و سونوگرافی برای تشخیص مشکلات ادراری و دستگاه EXMI، بایوفیدبک، نوروفیدبک و لیزر‌های درمانی در یک مکان، تلاش شده‌است که یک مرکز بسیار مدرن، علمی و به روز مشکلات ادراری را با نگاه کل‌نگر بررسی کرده و بهترین درمان را توصیه می‌نماید.

مثانه نوروژنیک

مثانه نوروژنیک
مثانه عضوی که وظیفه نگهداری ادرار و انتقال آن به مجاری ادرار را بر عهده ‌دارد و سیستم عصبی آن را کنترل می‌کند. متاسفانه بسیاری از بیماری‌ها می‌توانند بر عملکرد سیستم عصبی تاثیر بگذارد و سیستم ذخیره و دفع ادرار را مختل کند. مثانه نوروژنیک (مثانه عصبی) مثانه‌ای است که به علت اختلال درعملکرد عصبی مثانه، قادربه دفع ادرار نیست و یا اینکه همیشه دچار نشت و بی‌اختیاری می‌شود، در این مرکز روش‌های فوق تخصصی متنوعی برای تشخیص و درمان آن بکار برده می‌شود و سالانه هزاران بیمار مورد درمان قرار می‌گیرند.

بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار
بی‌اختیاری ادراری یکی از شایع‌ترین مشکلات زنان در کل جهان است و علاوه بر زنان، در مردان و کودکان نیز بسیار دیده می‌شود. بی‌اختیاری ‌ادراری به دو دسته عمده بی‌اختیاری ادراری فوریتی و استرسی تقسیم می‌گردد. در این مرکز با بهترین روش‌های تشخیصی و با کمک تجهییزات مدرن، علت مشکل بی‌اختیاری در یک جلسه مشخص شده و سپس، در بیشتر موارد درمان‌های سرپایی به بیماران توصیه می‌شود تا نیاز به درمانهای جراحی و پیچیده نباشد.


شب ادراری

شب ادراری
یکی از شایع ترین مشکلات کودکان شب ادراری می‌باشد که اغلب به شکل فامیلیال است، و در اکثر بچه‌ها تا سن مدرسه بهبود می یابند. در صورت ادامه مشکل و یا نشت ادرار در روز، بایستی حتما بررسی کامل انجام گیرد. گاهی شب ادراری یک علامت از بیماری اورولوژی مادرزادی زمینه‌ای است که باید جدی تلقی شود. درمرکز ما انواع آزمایش‌های ادراری، نوار ادرار، بررسی میزان چک باقیمانده ادرار، سونوگرافی وغیره جهت تشخیص انجام می‌شود و پس از بررسی، راه درمان در همان جلسه توصیه می‌شود.


SHARE

SHARE
این دپارتمان بطور تخصصی به درمان مشکلات جنسی‌ای که پس از بیماری‌هایی مثل دیابت، پارکینسون، سرطان، شکستگی، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، تغییرات فرم‌بدن و بیماریهای سخت که سبب تغییر فیزیکی در بدن می‌شود، می‌پردازد. این بیماری‌ها و درمان‌های آنها و جراحی‌های مربوطه، سبب تغییر در هورمون‌های بدن و تغییر در آناتومی بدن می‌شوند مانند کسی که به علت شیمی‌درمانی موهای خود را از دست داده‌است و یا جراحی‌هایی که سبب قطع عضو می‌شوند. این افراد ممکن است حس خوب نسبت به بدن خود را از دست داده و به علت بروز یک Body image مختل از خود، روابط‌شان با همسر و جامعه دچار آسیب شود. هدف این دپارتمان کمک، ریکاوری و بازتوانی جنسی افراد بعد از این واقعه مهم است. در این مرکز یک تیم حرفه‌ای شامل پزشک متخصص، مشاور روانشناس، فیزیوتراپ و پرستار به این امر می‌پردازند.


فیزیو تراپی کف لگن

فیزیو تراپی کف لگن
این تکنولوژی برای درمان بی‌اختیاری ادراری زنان و مردان و همچنین اختلالات جنسی کاربرد دارد، مثلا به خانم‌هایی که حاملگی و زایمان زیاد داشته‌اند و یا آقایانی که جراحی پروستات کرده‌اند و مشکل ادراری دارند، فیزیوتراپی عضلات کف لگن با دستگاه EXMI با امواج الکترومگنت و یا بیوفیدبک توصیه می‌شود. این تکنولوژی بسیارمدرن و بسیارموثر، توسط امواج الکترومغناطیس، با فعالسازی عضلات غیرفعال، سبب فعال‌شدن و تقویت عضلات کف لگن وجلوگیری ازبی‌اختیاری ادرار و حتی بهبود عملکرد جنسی می‌شود.


اختلالات جنسی

اختلالات جنسی
امروزه رضایتمندی جنسی بسیار مهم تلقی می‌شود و زندگی بسیاری از زوجین به سبب عدم آگاهی از مسائل جنسی از هم می‌پاشد. خانم‌ها در دورانی از زندگی خود دچار کاهش میل جنسی و یا تغییر آناتومی واژن یا شل شدن واژن می‌شوند که سبب عدم رضایت جنسی و یا عدم رضایتمندی از اندام خود و سبب درد در هنگام نزدیکی و یا عدم ارگاسم می‌گردد. در این مرکز ابتدا مشاوره‌های جنسی با حضور روانشناسان انجام شده و درمانهای سرپایی مثل لیزر مونالیزا، تزریق فیلر، PRP، ترمیم پرینه‌واژن با نخ های لیفت توصیه می‌گردد و پس از درمان شور و هیجان زندگی جنسی را مجدد تجربه خواهند‌کرد. مشکلات جنسی آقایان هم مثل اختلال در نعوظ و اختلالات انزال با مدرنترین و بروزترین تکنولوژی‌ها، همچون ESWT (دستگاه شاکویوتراپی)، کربوکسی‌تراپی، PRP و مشاوره‌هایی برای درمان بیماران ناتوانی‌جنسی، اختلالات انزال زودرس و دیررس و مشکلات دیگر انجام می‌شود.

ESWT

ESWT
در اختلالات نعوظ، شبکه عروقی آلت‌تناسلی آقایان ضعیف و ناکارآمد می‌شود، شاکویوتراپی فوکوس کارخانه اشتورز یک تکنولوژی بسیار مدرن است که سبب رگسازی مجدد و ضخیم شدن رگ‌های موجود می‌شود، تا توانایی جنسی بازیافت شود در این مرکز براساس بهترین استاندارها و روش‌های علمی ابتدا از بیماران ناتوانی جنسی شرح ‌حال دقیق و پرسشنامه‌های بین الملی استاندارد و آزمایش‌های هورمونی اخذ شده و پس از بررسی بیماری‌های زمینه‌ای گروهبندی درمانی شده و سپس کاندید درمان با ESWT یا PRP می‌شوند.

لیزرمونالیزا

لیزرمونالیزا
تکنولوژی جدید و مدرن لیزر واژینال مونالیزا (لیزر CO2) که مورد تایید FDA بوده و اولین بار در ایران و در این مرکز به هموطنان ارائه گردید، درمان اختلالات و ناهنجاری‌های دستگاه تناسلی زنان به صورت سرپایی و بدون درد، بدون نیاز به بیهوشی و بستری و تنها در چند جلسه، را ممکن کرده است. درمان‌هایی همچون جوانسازی دستگاه تناسلی زنان، سفیدسازی، تنگسازی، جوانسازی (برطرف کردن چروک وشلی لابیا) و لابیوپلاستی (کوچک کردن لابیا های مینور، دفرمه و بزرگ شده) از خدمات این مرکز است.

مشکلات پروستات

مشکلات پروستات
یکی از شایع ترین مشکلات آقایان، بیماری پروستات است که از سن 50 سالگی به بعد در اکثر آقایان مشاهده می‌شود. انواع بزرگی پروستات اعم از خوش‌خیم یا بدخیم با آزمایش PSA مشخص می‌شود. در این مرکز با چکاپ‌های دوره‌ای پروستات و درخواست آزمایش‌های بسیار نوین برای بررسی وجود سرطان پروستات، مثل 3-PSA و با بررسی میزان انسداد مجرای ‌ادرار با تست‌های یوروفلومتری، نوار ‌‌‌‌ادرار، سونوگرافی پروستات و مثانه قبل از بحرانی شدن وضعیت بیماران، درمان‌های مناسب و به موقع توصیه می‌شود.

میلومننگوسل یا مننگوسل

میلومننگوسل یا مننگوسل
این بیماری مادرزادی نقص در تکامل لوله عصبی دوران جنینی است که اغلب به علت کمبود اسیدفولیک یا ویتامین‌های مادر در دوران بارداری ایجاد می‌شود و در هفته 15-20 حاملگی با آزمایش آلفا پروتئین و سونوگرافی تشخیص داده می‌شود. این نوزادان هنگام تولد یک شکاف و بیرون زدگی نخاع در ناحیه کمر دارند که بایستی در 72 ساعت اول زندگی جراحی شوند. این نوزادان مشکل مثانه عصبی و کنترل در دفع ادرار و گاهی ریفلاکس ادراری دارند که با روش‌های آموزشی و درمانی خاصی درمان می‌شوند.

عفونتهای ادراری

عفونتهای ادراری
عفونت‌های ادراری در همه افراد دیده می‌شود و با علایم چون تکرر ادرار سوزش ادرار، تغییر در رنگ و بوی ادرار، وجود خون در ادرار و درد پایین شکم و یا پهلوها دیده می‌شود. علت عفونت ادرار در هر فرد و در هر سن می‌تواند متفاوت باشد. شایعترین عفونت ادراری، عفونت توسط باکتری ECOLi می‌باشد. اگر عفونت ادراری زود و به موقع تشخیص داده نشود منجر به عفونت کلیه و عوارض پیشرفته‌تر می‌شود. در این مرکز علت عفونت‌های ادرار بررسی، و راه‌های درمانی موثر پیشگیری از عود مکرر عفونت توصیه می‌شود.سنگهای سیستم ادراری

سنگهای سیستم ادراری
شایعترین بیماری اورولوژی سنگ‌های سیستم ادراری و سنگ کلیه است که می‌تواند در هر سنی دیده شود. مهمترین علت ایجاد سنگ، مصرف بیش از حد نمک و پروتئین ، همراه با کاهش مصرف آب است که سبب رسوب املاح ادرار و ایجاد کریستال در کلیه، حالب‌ها و مثانه می‌شود. انواع سنگ‌ها مثل سنگ‌های کلسیمی، فسفاتی، اگزالات و سنگ‌های اسید اوریک می‌باشند. ایجاد سنگ می‌تواند به دلیل اختلال در غده پاراتیرویید، اختلال آناتومیکی در سیستم کلیه‌ها و حالب‌ها و یا علت متابولیکی داشته باشد.

SNM(sacral Nerve Modulation)

SNM (sacral Nerve Modulation)
این روش درمان بسیار نوین و مدرن برای درمان بیماران با مثانه نوروژنیک است که با گذاشتن یک پیس‌میکر و باتری در نخاع درناحیه ساکروم، با ایجاد یک میدان مغناطیسی در آن ناحیه سبب تحریک عصب‌های مثانه و ناحیه پرینه می‌شود و با ایجاد میدان الکتریکی در آن ناحیه سبب می‌شود که فرد به طور طبیعی ادرار کند و حتی فرد کنترل کامل ادرار و مدفوع را در صورت پاسخ دهی مناسب داشته باشد. این‌مرکز نه تنها مرکز ریفرال انجام این جراحی‌ها می‌باشد بلکه برگزاری همایش‌‌های علمی و آموزشی این روش را نیز به عهده دارد.

جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی

جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی
امروزه جراحی‌های ترمیمی و زیبایی ناحیه تناسلی در خانم‌ها و آقایان یکی از نیاز‌های جامعه می‌باشد، مثلا خانم‌هایی که زایمان های زیاد داشته‌اند و یا افرادی که جراحی‌های لاغری مثل بای‌پس یا اسلیو انجام داده‌اند و با کاهش وزن شدید، دچار عوارضی مثل شلی عضلات کف لگن و واژن در خانم‌ها یا شل‌شدن پرینه و ران‌ها و ناحیه اسکروتوم در آقایان، که سبب عدم اعتماد به نفس لازم و اختلال در روابط زناشویی می‌شود. در این مرکز مدرنترین درمان‌ها با استفاده از لیزر‌های پیشرفته، یا نخ‌های لیفت انجام می‌شود.

Mehrad One Day Centerمرکز اورولوژی مهراد با شعار : هوشمندانه سلامت باش!


مرکز فوق تخصصی اورولوژی و درمان اختلالات ادراری دکتر مهری مهراد

خدمات گوناگونی در زمینه‌های بی‌اختیاری ادراری، چکاپ‌های اورولوژی ، بیماری‌های اورولوژیک، درمان اختلالات ادراری، بیماری‌های پروستات، اختلالات جنسی، جراحی‌های ترمیمی دستگاه تناسلی زنان، سرطان‌ها، لیزرهای ترمیمی، تشخیص و درمان مننگوسل و میلومننگوسل و مثانه نوروژنیک و چکاپ‌های قبل از ازدواج را ارائه می‌دهد. در این مرکز سعی می‌شود که بیماران و مراجعین دریک روز تحت اقدامات تشخیصی و درمانی قرار گیرند ،تجمیع کلیه خدمات تشخیص و درمانی به صورت متمرکز در یک زمان و یک مکان، ویژگی ممتاز این مرکز می‌باشد.

 

چرا مرکز اورولوژی مهراد؟


۱- در یک مکان، در یک زمان در مرکز اورولوژی مهراد بیمار با یکبار مراجعه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت کامل خدمات تشخیصی و درمانی سرپایی را دریافت خواهد کرد.
۲- مدرن‌ترین تجهیزات پزشکی در مرکز اورولوژی مهراد؛ وجود جدیدترین و مدرن‌ترین تجهیزات پزشکی به بیمار و کادر درمانی کمک می‌کند تا در سریعترین زمان، فرایند تشخیص و درمان صورت پذیرد. کلیه تجهیزات مورد نیاز، از معتبرترین برندها و کمپانی‌ها در این مرکز مهیا شده تا در کمترین زمان، بهترین کیفیت ارائه خدمات به بیماران صورت پذیرد.
۳-کادر درمانی مجرب در مرکز اورولوژی مهراد؛ با همکاری کادر درمانی پرستاری و بهیاری با کیفیت‌ترین سرویس به مراجعین محترم ارائه می‌گردد.
۴-خدمات متمایز و بین‌المللی؛ تجمیع کلیه خدمات تشخیصی و درمانی به صورت متمرکز، و حضور کارکنان مسلط به زبان های خارجی،باعث تسهیل ارائه خدمات به اتباع خارجی گردیده است.
۵-این مرکز تنها مرکز درمانی خصوصی جامع ارولوژی در کل کشور است.
۶-موقعیت ممتاز جغرافیایی این مرکز موجب شده، مخاطبان بسیاری، از چهره‌های سرشناس و افراد موفق در عرصه‌های مختلف هنری، تجاری و مدیریتی، آن را برای دریافت خدمات مشاوره‌ای و درمانی برگزینند.
۷- از دیگر ویژگی‌های این مرکز مجهز بودن به سامانه EMR و پرونده سلامت الکترونیکی بیماران است که محدودیت‌های زمان و مکان را کنار گذارده، بیماران و مخاطبان این مرکز در هر زمانی و از هر مکانی با پزشک خود در ارتباط بوده و ضمن دسترسی ۲۴ ساعته به پزشک و مشاوران سلامت این مرکز، از طریق CRM از امکان نوبت دهی، پرسش و پاسخ، مشاوره، نظرسنجی، مشاهده پرونده و پیگیری روند درمان برخوردار شده‌اند.

برخی از مزایای این مرکز

 
• کاهش هزینه‌های درمان
• کاهش هزینه‌های ایاب و ذهاب
• کاهش مشقت همراهان بیمار
• سهولت در فالوآپ و پیگیری درمان
• اراتباط مستمر بین پزشک و بیمار تا حصول درمان
• در دسترس بودن ۷/۲۴
• در دسترس بودن در شرایط بحران

 

آدرس : تهران - زعفرانیه - خیابان مقدس اردبیلی - پلاک ۱۰۰ ، طبقه اول

تلفن‌ها : ۲۲۰۳۵۵۷۳ – ۲۲۰۳۸۶۸۰ – ۲۲۰۲۳۲۲۵

Instagram : dr_mehrad_official
Website : www.MehradODC.com
WhatsApp: 021 - 22035573
Mobile : 09331555834

جهت تماشای اطلاعات تکمیلی، لطفاً ویدیوی زیر را مشاهده بفرمایید... : 

 

 

نوید جمشیدی
https://www.asianews.ir/u/29B
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ali
۱۴۰۰/۰۳/۱۳
0
0
0

بنام خدا در مملکت اسلامی که نباید دزد و خلافکار باشد !!! ،.... رئیس جمهور و بقیه ی مسئولین : این مقام یک امانت الهی است( ارثیه ی کسی نیست ! ،) ، او و بقیه ی مسئولین ، خدمتگذار ملت هستند ، و باید این را عملا روزانه ثابت کنند. مردم باید در طرح های عمومی و افتتاح آنها شرکت داشته ، و مراحل پیشرفت آنرا نظاره کنند ، که اگر غیر از این باشد ، زرح ها از نظر زمانی و مادی و معنوی ، منحرف خواهند شد ، و شخص مسئول و سکوت کننده ، بدهکار حق الناس و لازم المحاکمه ، و هر دو عذاب خواهند شد و....... امکان ندارد رییس یک سازمان ،.....سالم باشد ، و زیر دست او خلافکار ! ، چون باید زود فهمیده و او را معرفی کند !!! ، و بالعکس ! ،.... امام حسین (ع) ، شب عاشورا به یاران و همرزمان خود فرمود: هر کس مدیون است ( انواع حق الناس بدهکار است) ، بر گردد ، که اگر فردا کشته شود ، شهید راه خدا و حق محسوب نمی شود. و...... رستگار و عاقبت بخیر واقعی ، کسیست که ، هیچ نوع حق الناسی بدهکار نباشد و...... نیمه خالی ی لیوان : باید تفکیک قائل شد بین مسئولی که حقوق میگیرد، با دوست و آشنا که برای کارش مزد نمی گیرد ،..... در دین ب


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید