صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ / ۱۴:۳۵
کد خبر: 4109
گزارشگر: 2
۲۲۸
۰
۰
۷
از کار در رستوران تا خرید لامبورگینی !

روایت «طاها حبیب» کارآفرین موفق ایرانی از تحول بزرگ زندگی اش

گفتگو با مهندس طاها حبیب، موسس و کارآفرین موفق ایرانی و مدرس در حوزه موفقیت فردی از کشور آمریکا

کمی از خودتان برای ما بگویید.

طاها حبیب هستم، متولد ۱۳۶۵ در استان کردستان ایران، تا سن ۲۰ سالگی در ایران زندگی کردم و ساکن تهران بودم. مدرک لیسانس و فوق لیسانس خودم رو در رشته مدیریت بازرگانی در کشور بلژیک گرفتم و به خاطر علاقه ای که به بیزینس و سرمایه گذاری و پیشرفت کاری داشتم برای ادامه تحصیل به آمریکا مهاجرت کردم و اوایل مهاجرت در کنار تحصیل، در مشاغل مختلفی مثل رستوران و.... نیز شروع به کار کردم. در سال ۲۰۱۱ برای رسیدن به خواسته هام، مسیرم رو تغییر دادم و شروع به ثبت شرکت به نام خودم کردم و تصمیم گرفتم روی توانایی ها و خواسته های خودم سرمایه گذاری کنم. در حال حاضر موسس، مدیرعامل و سرمایه گذار شرکت های :
I Am Mastermind LLC , Southtech Construction , Texas Industrial Choice , Texas Core Energy , TOCE International , Granddesign homes , Trading Empire , True Measure , Habib Empire , Habib Interests , I Am Holdings Corp
هستم. به دلیل علاقه و تجربه هایی که در ایران داشتم تمایل زیادی به ساخت و ساز و کارآفرینی و پروژه های پیمانکاری در حوزه های مختلف داشتم و کار خودم رو از صفر در این حوزه شروع کردم. درحال حاضر یکی از بزرگ ترین و موفق ترین های پیمانکاری در West Texas رو مدیریت میکنم.

چطور شد که وارد حوزه آموزش و مربی گری در زمینه موفقیت فردی شدید؟

در حقیقت من سال ۲۰۱۸ تونستم بعد از ۷ سال تلاش و تکیه بر خودباوری در کوتاه ترین زمان ممکن موفقیت های چشمگیری رو بدست بیارم و در این مسیر، یک روز دوست و همکار خوب و عزیزم ابراهیم به یک جلسه خصوصی دعوت شد و از من خواست تا او را همراهی کنم. اون جلسه قرار بود با هدف بالا بردن آگاهی افراد و همچنین موفقیت فردی در انسان ها و ارتقاء سطح زندگی ، آموزش هایی رو در اختیار شرکت کنندگان قرار بده. در اون زمان من هم مثل خیلی از افراد موفق، خودم رو آگاه، تحصیل کرده و بی نیاز از این اطلاعات میدونستم و دعوت دوست عزیزم رو رد کردم....
تا اینکه با گذشت زمان کوتاهی متوجه تغییرات چشم گیری در رفتار و نگرش دوستم ابراهیم شدم! و اونجا بود که من ترغیب به شرکت در این کلاس ها شدم. این نقطه عطفی در زندگی من بود چرا که با استاد عزیزم آقای باب پراکتور آشنا شدم و انقدر محبت ها و حرف های ایشون من رو متحول کرد که وارد مرحله جدیدی از زندگی خودم شدم. ایشون ۶۰ سال از زندگیشون رو در راه مطالعه و نوشتن کتاب و آموزش در حوزه موفقیت فردی سپری کردند و من ایشون رو به عنوان مربی و استاد خودم برای ساختن زندگی ام انتخاب کردم.

مهندس طاها حبیب

چطور این اطلاعات باعث تغییر شما شد؟

ایشون در واقع همه چیز رو یک بار دیگه برای من توضیح، تعریف و توصیف کردند و من رو با مفاهیم عمیق تر و کاربردی تر در زندگی آشنا کردند. در واقع این اطلاعات طی ۴ سال زندگی من رو به طرز شگفت انگیزی متحول کرد و من خودم رو مسئول دونستم تا با ارایٔه این اطلاعات به تمام فارسی زبانان دنیا، زندگی آدم های بیشتری رو متحول کنم.این مسیری بود که من به شخصه رفته بودم و حالا بیشتر از هر کسی میتونم بگم که این اطلاعات، زندگی و حال افراد رو دستخوش تغییرات خوبی میکنه. این اطلاعات بود که احساسات، انرژی، شغل و سطح زندگی من رو بالا برد و من متوجه شدم حق همه انسان ها اینه که باید زندگی زیبا و پر از عشق و فراوانی رو تجربه کنند و همه چیز رو باید از درون خودمون جستجو کنیم.

میشه یک مقدار بیشتر راجع به این اطلاعات و کلاس هاتون با آقای باب پراکتور توضیح بدید؟

بله، من هفته ای دو جلسه به صورت خصوصی و آنلاین با آقای باب در مورد شناخت ذهن، قوانین جهان هستی، متافیزیک، فیزیک کوانتوم و اصول موفقیت و علوم ثروت سازی و درک بیشتر توانایی های فردی آفرینش انسان، صحبت و همفکری میکنم. ایشون نکته ها و گره ها و رمزگشایی هایی که از کتاب های ارزشمند بدست اوردند رو در اختیارم میگذارند و هر هفته من رو برای رسیدن به خواسته ها و اهدافم، همراهی و هدایت می کنند.
این طلاعات در واقع دانش و مهارت های لازم جهت زندگی کردن و موفق شدن در هر زمینه ای رو در اختیار انسان قرار میده، چیزی که در هیچ مدرسه یا موسسه ای تدریس و تفهیم نمیشه و ناآگاهی هست که باعث به وجود اومدن رنج و سختی زیادی در زندگی همه میشه.

لطفا بفرمایید با توجه به اینکه شما درحال حاضر در آمریکا زندگی می کنید چطور این اطلاعات رو آموزش می دید؟

من در زمینه آموزش موفقیت فردی و بالا بردن سطح آگاهی انسان، موسسه ای به نام I Am Mastermind تاسیس کردم. در این موسسه به صورت حضوری به افراد مقیم آمریکا تدریس میکنم و برای دیگر عزیزان با کمک اپلیکیشن zoom به صورت آنلاین کلاس های مادام العمری که دو جلسه در هفته هست رو به صورت لایو به فارسی زبانان سراسر دنیا نه به عنوان یک استاد، بلکه به عنوان یک مربی، همراهی کرده و آموزش میدم و همچنین اطلاعاتی که از استاد عزیزم آقای باب دریافت میکنم رو باهاشون به اشتراک میگذارم. ما از طریق کلاس های آنلاین، با هزاران نفر فارسی زبان در سراسر جهان راهکار های موفقیت فردی، قوانین جهان هستی و اینکه انسان ها چطور می توانند در هر کجای دنیا بدون در نظر گرفتن شرایط ، زندگی ایده آل و رویایی خودشون رو به واقعیت تبدیل کنند، همفکری و همراهی میکنیم.

و در آخر بفرمایید که این اطلاعات چطور زندگی شما و دیگران رو متحول می کند؟؟ و چطور میشود با شما در ارتباط بود؟

این در واقع سوال نیست، سال ها مطالعه و درک و تجربه و آزمون و خطاست که برای توضیح و تفهمیم این اطلاعات به نوعی شاید از عمر و من و شما بیشتر زمان لازم داشته باشد. در واقع دوباره متولد شدن و آموزش مجدد شما در تمام زمینه هایی است که در زندگی با آن سر و کار دارید. اینکه شما واقعا چه کسی هستید و چه توانایی های دارید؟ نه چیزی که شما از خودتان می دانید، بلکه حقیقت و روح والا شما چیست؟ اینکه شما انرژی، منبع و مرکز جهان هستی در زندگی خودتان هستید و شما را از ناشناخته های زندگی، آگاه و مطلع میکند و درک شما را از ذهن، جسم و روح انسان بالا میبرد. شما را از بند محدودیت ها و اسارت افکاری مثل "من نمی توانم" رها می کند ، به شما قدرت ساختن و زندگی کردن بهترین ها رو می دهد و باعث آگاهی شما از زندگی و جهان پیرامون شما می شود.

و عزیزان میتوانند از طریق آدرس imtahahabib@ در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و.... من را دنبال کرده و در ارتباط باشند.

کارآفرین ایرانی

آسیانیوز
اخبار مرتبط
سومین نامه از «کوین ترودو» بــه طــور اختصاصــی از داخل زندان برای روزنامه آسیا فرستاده شد که در بخشی از آن نویسنده از قانونی به عنوان یکی از بزرگترین رازها نام برده است که مردم را برای رسیدن به خواسته هایشان یاری می‌رساند.
چهارشنبه / ۱۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۱
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید