صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۲۱:۴۷
کد خبر: 4333
گزارشگر: 280
۲۲۶
۰
۰
۰

🔴 آخر هفته با ایرج جمشیدی 🔻گفت‌وگو با بِن مارکو جهانگرد جوان ایرانی

 
 
 
⭕️ در این قسمت از آخر هفته
➖ فریبا هشترودی در ادامه‌ی گفت‌وگو درباره‌ی ادبیات به «ازدواج با جانی هالیدی در شبانه‌روزیِ نوتردام دوسیون» می‌پردازد. خانم هشترودی در ۱۲ سالگی برای تحصیل به پاریس مهاجرت کرد و تا ۱۶ سالگی در شبانه روزی نوتردام دوسیون اقامت داشت. این اقامت ۴ ساله الهام‌بخش رمان او بود که در سال ۲۰۰۶ به چاپ رسید.
➖ بنیامین رضایی مشهور به بِن مارکو، جهانگرد جوان ایرانی که با یک ماشین ایرانی دور اروپا را گشته، تجارب بسیاری در جهانگردی دارد و ۵ کتاب نیز در این زمینه منتشر کرده است، از چگونگی آغاز این راه می‌گوید. او در زمان ضبط این مصاحبه در آفریقا و شهر دار‌السلام اقامت داشت.
➖ آقای مهندس محمد عطاردیان در ادامه‌ی خاطرات راه‌سازی در گوشه و کنار ایران از مصائب پروژه‌ی بزرگ «دشت مغان» می‌گوید. جایی که در بحبوحه‌ی انقلاب ۵۷ شخصی به نام آقای بهروزیه که خود را دادستان کلیبر معرفی کرده بود با تعدادی از جوانان این شهر به کارگاه ساخت‌وساز آقای عطاردیان حمله کرده و تمامی ماشین‌الات سنگین را با خود می‌برند.

 

پنجشنبه ( ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰)

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید