بانک توسعه صادرات ایران

رشد 41درصدی تسهیلات بانک توسعه صادرات ایلام

پنج شنبه / ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۶:۰۸
کد خبر: 441
گزارشگر: 2
۵۶۸
۰
۰
۰

رییس شعبه بانک توسعه صادرات در استان ایلام با اعلام این خبر از سفر آقای دکتر علی صالح آبادی مدیرعامل این بانک در روز دوشنبه هفته جاری به این استان خبر داد و گفت: در این سفر قرار است مدیرعامل و هیات همراه از شرکت پتروشیمی ایلام بازدید داشته باشند.
به گفته بهروز شهبازی، میزان صادرات این شرکت تا پایان سال گذشته 127 میلیون دلار و در شش ماهه اول سال جاری بیش از 60 میلیون دلار بوده است.
وی افزود: 500 میلیارد ریال تسهیلات ریالی توسط این شعبه از آغاز افتتاح در سال 88 تاکنون پرداخت شده است.
شهبازی اضافه کرد: در حال حاضر شعبه فرایند جذب یکی از بزرگترین شرکتهای پتروشیمی پلیمری غرب کشور را در دستور کار خود دارد به طوری که بررسی درخواست تسهیلات سرمایه در گردش 1500 میلیاردی این شرکت در اسفند ماه سالجاری پس از بررسی و تصویب هیات مدیره بانک به نتیجه خواهد رسید.
شهبازی درخصوص یکی مهمترین پروژه های تامین مالی شده توسط این شعبه از بدو تاسیس گفت: بیش از 12 میلیارد ریال تسهیلات برای یک مجتمع گردشگری تسهیلات از سوی شعبه ایلام پرداخت شده است که موجبات ایجاد اشتغال در منطقه را فراهم کرده است.
رییس شعبه ایلام بانک توسعه صادرات همچنین برگزاری نشست تخصصی بانک با صادرکنندگان با حضور مدیران اقتصادی استان در آذر ماه امسال را یکی دیگر از مهمترین رخدادهای اقتصادی ایلام در سال 97 ذکر کرد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید