صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۲۱:۳۹
کد خبر: 4436
گزارشگر: 280
۲۰۷
۰
۰
۶

🔴 آخر هفته با ایرج جمشیدی 🔻خاطرات ر. اعتمادی با شعبان جعفری

 
⭕️ در این قسمت
➖ فریبا هشترودی از سفر هفته‌ی گذشته‌اش به ایتالیا به دعوت مارکو برتانی، فعال اقتصادی و اجتماعی و بنیان‌گذار بنیاد «رودِ زندگی» می‌گوید. آقای برتانی در سال ۱۳۹۸ به دعوت بنیاد پروفسور محسن هشترودی و با هدف تعاملات فرهنگی به ایران آمده بود و اکنون نیز این دو بنیاد ایده‌های بسیاری برای گسترش ارتباطات ایران و ایتالیا دارند. 
➖ آقای اعتمادی پس از انتخاب شدن به عنوان دبیر سرویس فرهنگی و ورزشی موسسه‌ی اطلاعات با چالش جدید و البته خطرناکی مواجه شد: شعبان جعفری و دار و دسته‌اش. شعبان جعفری که عادت کرده بود هر روز مطلبی در صفحه‌ی فرهنگی و ورزشی داشته باشد با دیدن این صفحه بدون خبری از خودش متعجب شد و یکی از روزها اول صبح با چند تن از اعضای باشگاه‌اش راه ورود آقای اعتمادی به دفتر موسسه را بست.
➖ آقای مهندس عطاردیان به ماجرای حمله‌ی نیروهای کمیته به منزل مسکونی‌اش می‌پردازد، نیروهایی که خاص‌بودگی منزل آقای عطاردیان باعث تعجب‌شان شده بود و با گمان این‌که یک «خانه‌ی تیمی» را کشف کرده‌اند به منزل او حمله کردند.

 

 

پنجشنبه ( ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰)

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید