صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۵ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۸
کد خبر: 4493
گزارشگر: 2
۳۵۲
۰
۰
۲
چشمه رویایی طبیعت

نگارخانه بن-بست دیدنی است !

تصاویر رمانتیک از جهان هستی همواره پناه آدمی از اندوه روزگار ست و اینگونه است که میتوان در روزگار تاخت و تاز ویروس کرونا به نگارخانه بن-بست رفت و شاید تسکینی یافت.

این گالری با نگاهی نو به هنر معاصر و جایگاه هنرهای پیشرو و مدرن و همچنین با توجه ویژه به هنر با گرایش بومی برآنست که با نمایش آثار هنرمندان گرامی با گرایشات متفاوت هنری محیطی صمیمی برای همه اهالی هنر فراهم آورد.
بن بست با حمایت از هنرمندان جوان به چشم انداز پیش رو می نگرد و البته در اولین نمایشگاه با عنایت به دوری و انزوای ناخواسته آدمی از طبیعت به آثار طبیعت گرایانه اختصاص یافته است .
آثار طاهره واحدیان ، علی سیران ، محمد ابوترابی ، مهرداد آزاد ، طاهر موسوی ، یگانه قدیریان ، سعید امدادیان ، بامداد رضوانیان ، رضا عمادی ، ولی الله شاکر و مهدی علایی نژاد را در این نگارخانه خواهید دید.
نمایشگاه چشمه که کیوریتور آن رضا عمادی است به کوشش سهیلا دیزگلی ۷ خرداد ماه افتتاح و تا دوازدهم خرداد ادامه دارد . ساعت بازدید ازین نمایشگاه ۱۷ تا ۲۱ می باشد .

مکان برگزاری :مشهد، کلاهدوز ۱۷/۲ ، پلاک ۲۳۰ ، گالری بن_بست .
تلفن تماس برای هماهنگی بازدید : ۰۵۱۳۷۲۴۷۰۵۲،۰۹۹۱۱۴۹۵۶۶۷ ، ۰۹۳۳۲۸۹۴۹۹۶

جواد لگزیان
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید