صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۶ خرداد ۱۴۰۰ / ۲۲:۱۸
کد خبر: 4514
گزارشگر: 280
۳۳۳
۰
۰
۶

🔴 آخر هفته با ایرج جمشیدی 🔻مستند ناصر ملک‌مطیعی

 
⭕️ در این قسمت 
➖ نوید نامور، کارگردان فیلم مستند «برای ثبت در تاریخ» که زندگی و فعالیت حرفه‌ای ناصر ملک مطیعی را از زبان دوستان او روایت می‌کند به جزئیات ساخت این اثر می‌پردازد. در برای ثبت در تاریخ، چهره‌هایی همچون زری خوشکام، پوری بنایی، علی پروین، محمد متوسلانی و دیگران حضور دارند.
➖ آقای ر. اعتمادی در جایی که به عنوان دبیر سرویس فرهنگی و ورزشی روزنامه اطلاعات فعالیت می‌کرد، به چالش خطرناک با باشگاه‌داران وقت از جمله شعبان جعفری می‌پردازد. آقای مسعودیِ سردبیر از آقای اعتمادی خواسته بود بساط چاپ افراطی اخبار باشگاه‌دارانی که به بهانه‌ی ورزش دکان‌داری می‌کردند را برچیند.  
➖ آقای مهندس عطاردیان در ادامه‌ی خاطرات زندگی و راه سازی به حواشی پس از حمله‌ی نیروهای کمیته انقلاب اسلامی به منزل شخصی‌اش پرداخته و از درگذشت نابه‌هنگام برادرزاده‌ی جوانش، دو روز پیش از جشن عقد توفان (فرزند آقای عطاردیان) می‌گوید؛ حادثه‌ای که کل خانواده را اندوهگین کرده بود و آقای عطاردیان در صدد دگرگون کردن این حال بودند.

 

 پنجشنبه (  ۶ خرداد ۱۴۰۰)
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید