نمایشگاه دائم صادرات و سرمایه گذاری ایران فرصتی بی نظیر برای تولید کنندگان و فرصت های سرمایه گذاری

شنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ / ۰۹:۰۵
کد خبر: 467
گزارشگر: 1
۱۸۳
۰
۰
۰

یکی از مهمترین دلایل ایجاد این مرکز تجاری که با هدف توسعه صادرات کالا و خدمات در کشور ایجاد خواهد شد، آشنایی تجار وبازرگانان خارجی با توانمندی های ایران در حوزه صادرات کالا و خدمات و نیز ارایه فرصت های سرمایه گذاری است.
بیش از هزاران بازدید کننده داخلی و خارجی، هیات های خارجی که به منظور بازدید از ایران و مذاکره با بخش های خصوصی و دولتی وارد ایران می شوند، شرکت های خارجی علاقمند به بازدید از ایران و همکاری در حوزه واردات از ایران و یا سرمایه گذاری، مقامات خارجی علاقمند به آشنایی با توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران در صادرات، حضور مقامات رسمی خارجی که به منظور بازدید از جمهوری اسلامی و ملاقات با مقامات ایرانی به ایران سفر می کنند. حضور گروه های توریستی خارجی به منظور آشنایی با توانمندی های ایران و همچنین سرمایه گذاران داخلی و خارجی بخشی از بازدید کنندگان از این نمایشگاه دائم می باشند.
امکان برگزاری جلسات در این مرکز تجاری بین تولید کنندگان کالا و خدمات و نیز مشتریان داخلی و خارجی و همچنین ارایه خدمات تسهیل گری در حوزه توسعه توسعه صادرات و جذب سرمایه خارجی به شرکت کنندگان ارایه می گردد.
ضمنا با توجه به امکانات این مرکز از جمله برگزاری سمینارهای آموزشی در سالن های کنفرانس، فضای مناسب برای برگزاری جلسات اختصاصی و همچنین امکانات لازم جهت پذیرایی از میهمانان داخلی و خارجی در فضایی متناسب با شان تولید کنندگان عزیز این امکان را فراهم می آورد که تولید کنندگان از سراسر کشور بتوانند در این مرکز بزرگ حضور داشته باشند.
کلیه شرکت های ایرانی توانمند در حوزه صادرات کالا و خدمات، فرصت های سرمایه گذاری که نیاز به سرمایه داخلی و یا خارجی دارندو نیز شرکت های دانش بنیان برای انتقال فن آوری / مشارکت با سرمایه گذاران می توانند در بخش های اختصاصی این نمایشگاه حضور یایند.
خدمات نمایشگاه دائم صادرات و فرصت های سرمایه گذاری:
بخش تسهیل گری تجاری و نیز تسهیل گری سرمایه گذاری خارجی دو بخش خدماتی است که مرکز با استفاده از نیروهای زبده مسئولیت آن را به عهده می گیرد و خدمات زیر را ارایه می کند:
خدمات عمومی :
- نمایش کالا و یا خدمات و همچنین فرصت سرمایه گذاری در نمایشگاه
- معرفی محصول نمایش داده شده
- معرفی تولید کننده و ارایه مشخصات اولیه تولید کننده
- برگزاری جلسه معارفه بین تولید کننده و مراجعه کننده
- پیگیری انجام ملاقات/ همکاری در تسریع در ارتباط/ مساعدت در مذاکرات
- برگزاری جلسات آموزشی اختصاصی و عمومی
- ارایه راهنمایی لازم به سرمایه گذاران خارجی
- معرفی مشاورین زبده به سرمایه گذاران خارجی
- در اختیار گذاشتن فضای اداری برای شرکت های ایرانی (Shared Office)
خدمات اختصاصی:
- انجام مطالعات بازار برای شرکت های متقاضی
- برگزاری دوره های آموزشی اختصاصی برای شرکت های حاضر
- مربی گری شرکت های تولید کننده کالا و خدمات
- میزهای مشاوره و اقدام که با هدف توسعه ارتباطات بین شرکت های ایرانی و متقاضیان خارجی صورت می گیرد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید