صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۶:۰۶
کد خبر: 4708
گزارشگر: 300
۸۲
۰
۱
۴
رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی رئیسی در گیلان:

دیگر با ترساندن مردم و حرف های ساختارشکنانه نمیشود سبد رای ایجاد کرد! / هرکسی در کشور بگوید که اصلاح طلب و تحول خواه نیست، با مردم صادق نبوده / هرچه انکار کنیم، واقعیت این است که عملکرد دولت اعتدال و توسعه نوبخت و واعظی ها، به پای اصلاح طلبان نوشته شده است

آسیانیوز/ رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی رئیسی در گیلان گفت: دیگر با ترساندن مردم و حرف های ساختارشکنانه نمیشود سبد رای ایجاد کرد! ​
آسیانیوز/ رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی رئیسی در گیلان گفت: دیگر با ترساندن مردم و حرف های ساختارشکنانه نمیشود سبد رای ایجاد کرد!

 

سیدرحمان موسوی در گفت و گویی اظهار کرد: امروز دشمنان ایران، مردم را  دعوت به سکوت و حضور نیافتن در پای صندوق رای و قهر تشویق می‌کنند؛ درحالی که هزاران جوان را از دست دادیم تا انقلاب ما جان بگیرد، صدها شهید دادیم تا انقلابمان پا بگیرد و امروز کشور عزیزمان به حضور همه ما نیاز دارد.
 
رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی رئیسی در گیلان تصریح کرد: نظام اسلامی بدون حضور مردم و جمهوریت قابل تصور نیست و همواره رهبر انقلاب از مردم بعنوان پشتوانه این انقلاب نام برده اند و به این مهم باور دارند.
 
موسوی گفت: حضرت امام در بیانات متعددی «جمهوری» را همان جمهوری ای معرفی کرد که در دیگر جوامع و کشورهای برخوردار از دموکراسی وجود دارد و مسلم است که دوام و قوام جمهوریت به رأی آزاد ملت و یکایک شهروندان است که این دستاورد به احزاب و تشکلهای آزاد و نیز رسانه های آزاد و مستقل نیاز دارد.
 
این فعال سیاسی ادامه داد: هرکسی در کشور بگوید که اصلاح طلب و تحول خواه نیست، با مردم صادق نبوده است.
 
وی افزود: متاسفانه خروجی بد دولت روحانی پس از ۸ سال، موجب دلسردی بسیاری از مردم و دلسوزان انقلاب شده و هرچقدر انکار کنیم و فریاد بزنیم، واقعیت این است که عملکرد دولت اعتدال و توسعه نوبخت و  واعظی ها، به پای اصلاح طلبان نوشته شده است.
 
موسوی در پایان خاطرنشان کرد:  دیگر با ترساندن مردم و حرف های ساختارشکنانه نمیشود سبد رای ایجاد کرد! و امیدوارم رئیس جمهور ۱۴۰۰،  به دنبال اجرای برنامه عملی برای مردم باشد و برای همه ملموس، که چگونه می تواند مشکلات امروز کشور را حل کند.
 
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید