صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۶:۰۶
کد خبر: 4708
گزارشگر: 300
۱۶۰
۰
۱
۴
رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی رئیسی در گیلان:

دیگر با ترساندن مردم و حرف های ساختارشکنانه نمیشود سبد رای ایجاد کرد! / هرکسی در کشور بگوید که اصلاح طلب و تحول خواه نیست، با مردم صادق نبوده / هرچه انکار کنیم، واقعیت این است که عملکرد دولت اعتدال و توسعه نوبخت و واعظی ها، به پای اصلاح طلبان نوشته شده است

دیگر با ترساندن مردم و حرف های ساختارشکنانه نمیشود سبد رای ایجاد کرد! / هرکسی در کشور بگوید که اصلاح طلب و تحول خواه نیست، با مردم صادق نبوده / هرچه انکار کنیم، واقعیت این است که عملکرد دولت اعتدال و توسعه نوبخت و واعظی ها، به پای اصلاح طلبان نوشته شده است
آسیانیوز/ رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی رئیسی در گیلان گفت: دیگر با ترساندن مردم و حرف های ساختارشکنانه نمیشود سبد رای ایجاد کرد! ​
آسیانیوز/ رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی رئیسی در گیلان گفت: دیگر با ترساندن مردم و حرف های ساختارشکنانه نمیشود سبد رای ایجاد کرد!

 

سیدرحمان موسوی در گفت و گویی اظهار کرد: امروز دشمنان ایران، مردم را  دعوت به سکوت و حضور نیافتن در پای صندوق رای و قهر تشویق می‌کنند؛ درحالی که هزاران جوان را از دست دادیم تا انقلاب ما جان بگیرد، صدها شهید دادیم تا انقلابمان پا بگیرد و امروز کشور عزیزمان به حضور همه ما نیاز دارد.
 
رئیس ستاد اصلاح طلبان حامی رئیسی در گیلان تصریح کرد: نظام اسلامی بدون حضور مردم و جمهوریت قابل تصور نیست و همواره رهبر انقلاب از مردم بعنوان پشتوانه این انقلاب نام برده اند و به این مهم باور دارند.
 
موسوی گفت: حضرت امام در بیانات متعددی «جمهوری» را همان جمهوری ای معرفی کرد که در دیگر جوامع و کشورهای برخوردار از دموکراسی وجود دارد و مسلم است که دوام و قوام جمهوریت به رأی آزاد ملت و یکایک شهروندان است که این دستاورد به احزاب و تشکلهای آزاد و نیز رسانه های آزاد و مستقل نیاز دارد.
 
این فعال سیاسی ادامه داد: هرکسی در کشور بگوید که اصلاح طلب و تحول خواه نیست، با مردم صادق نبوده است.
 
وی افزود: متاسفانه خروجی بد دولت روحانی پس از ۸ سال، موجب دلسردی بسیاری از مردم و دلسوزان انقلاب شده و هرچقدر انکار کنیم و فریاد بزنیم، واقعیت این است که عملکرد دولت اعتدال و توسعه نوبخت و  واعظی ها، به پای اصلاح طلبان نوشته شده است.
 
موسوی در پایان خاطرنشان کرد:  دیگر با ترساندن مردم و حرف های ساختارشکنانه نمیشود سبد رای ایجاد کرد! و امیدوارم رئیس جمهور ۱۴۰۰،  به دنبال اجرای برنامه عملی برای مردم باشد و برای همه ملموس، که چگونه می تواند مشکلات امروز کشور را حل کند.
 
https://www.asianews.ir/u/2tw
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید