صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۵:۴۲
کد خبر: 4756
گزارشگر: 300
۹۵
۰
۰
۰
رئیس ستاد انتخابات گیلان:

«ابراهیم نجفی» نماینده حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و کیاشهر شد

«ابراهیم نجفی» نماینده حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و کیاشهر شد
رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: «ابراهیم نجفی» با کسب ۱۲ هزار و ۷۰۹ رأی مأخوذه به عنوان نماینده حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس شد.
آسیانیوز/ محمود قاسم نژاد با اشاره به مشارکت حدود ۵۷ درصد گیلانیان در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: حضور حماسی گیلانیان در انتخابات روز گذشته برگ زرین دیگری از افتخارات گیلانیان در تاریخ انقلاب به ثبت رساندند.
 
وی افزود: با پایان یافتن شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری «سید ابراهیم رئیسی» با کسب ۶۱۵ هزار و ۲۰۸ رأی، عبدالناصر همتی با ۱۳۲ هزار و ۵۵۱ رأی، محسن رضایی با ۱۰۱ هزار و ۹۴۵ و امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی با ۴۵ هزار و ۵۷۰ به
 
قاسم نژاد همچنین به انتخابات میان دوره‌ای مجلس در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و کیاشهر اشاره کرد و گفت: از تعداد ۴۳ هزار و۱۸۲ رأی صحیح «ابراهیم نجفی» ۱۲ هزار و ۷۰۹ رأی را کسب و به عنوان منتخب مردم این حوزه انتخابیه در مجلس انتخاب شد.
 
وی ادامه داد: شهرستان‌های سیاهکل، ماسال، رضوانشهر، شفت و املش با بیش از ۸۰ درصد واجدین شرایط بیشترین مشارکت را داشته اند.
 
رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به اعلام نتایج انتخابات شوراهای شهر و روستا، گفت: میزان مشارکت مردم در این انتخابات ۵۶.۴ درصد بوده است.
 
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید