صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۰ تیر ۱۴۰۰ / ۲۲:۱۶
کد خبر: 4915
گزارشگر: 306
۷۳
۰
۰
۰
فرمانده نیروهای انتظامی استان یزد خبرداد:

دستگیری قاتل پرستار یزدی توسط پلیس آگاهی

بدنبال اعلام خبری مبنی بر فقدان یک خانم 40 ساله یزدی، بررسی موضوع بلافاصله در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان یزد قرار گرفت.

    به گزارش آسیا نیوز، سردار "عباسعلی بهدانی فرد" فرمانده انتظامی استان یزد درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به اعلام خبری مبنی بر فقدان یک خانم 40 ساله یزدی، بررسی موضوع بلافاصله بصورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان یزد قرار گرفت.  در تحقیقات میدانی و با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی، علیرغم اینکه هیچ گونه سرنخی از ماجرا در دست نبود با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و شیوه های علمی کشف جرم، متهم که یک جوان یزدی بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ضربتی توسط ماموران پلیس دستگیر شد. متهم در بازجویی های اولیه در ابتدا منکر هرگونه جنایتی شد اما در ادامه پس از قرار گرفتن در مقابل ادله پلیس به قتل همسر سابق خود به علت اختلافات خانوادگی اعتراف کرد.  در اقدامات بعدی پلیس، محل دفن جسد متوفی در بیابان های اطراف شهرستان تفت شناسایی و پس از بیرون آوردن از زیر خاک؛ تحویل پزشکی قانونی شد. گفتنی است؛ برادر قاتل نیز به اتهام همدستی با وی در دفن جسد، دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد .

سید محمد جواد عرفانفر

معاونت اجتماعی نیروی انتظامی یزد
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید