صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۳ تیر ۱۴۰۰ / ۱۶:۱۵
کد خبر: 4941
گزارشگر: 300
۱۳۳
۰
۰
۰

انهدام باند سارقان در رشت

اسیانیوز/ فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند 4 نفره سارقان غیربومی دوچرخه با 41 فقره سرقت در شهرستان رشت خبر داد.
اسیانیوز/ فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند 4 نفره سارقان غیربومی دوچرخه با 41 فقره سرقت در شهرستان رشت خبر داد.
 
سردار "عزیزاله ملکی" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، امنیت را یکی از مهمترین و اساسی‌ترین نیاز‌های هر جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: تامین و ارتقاء امنیت همواره یکی از دغدغه‌های اصلی نیروی انتظامی است.
وی با تاکید بر حذف زمینه‌های وقوع جرم گفت: با برنامه‌ریزی دقیق، احساس مسئولیت و همچنین تجزیه و تحلیل جرایم می‌توان ضریب امنیتی را بالا برد و فضا را برای مجرمان به خصوص سارقان ناامن کرد.
فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در سطح حوزه استحفاظی شهرستان رشت به خصوص پارکینگ‌های منازل آپارتمانی، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی‌های علمی و تخصصی و جمع‌آوری آثار بجا مانده در صحنه‌های‌ جرم، رد 4 نفر که در این سرقت دست داشتند را پیدا کردند بیان داشت: 2 سارق این پرونده‌ها توسط گشت کلانتری شناسایی، دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.
سردار ملکی از دستگیری یک سارق و یک مالخر دیگر این پرونده توسط ماموران پلیس آگاهی خبر داد و اضافه کرد: متهمان 23، 33، 39 و 42 غیربومی در تحقیقات پلیس به 41 فقره سرقت دوچرخه اعتراف کردند و به مرجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با تاکید بر اینکه مبارزه با سرقت یکی از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی در راستای تامین و ارتقاء امنیت پایدار در جامعه است افزود: نیروی انتظامی برای پیشگیری از بروز جرایم به ویژه سرقت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید