صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۲ تیر ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۳
کد خبر: 5057
گزارشگر: 213
۱۹۸
۰
۰
۳
هفتمین عرضه اولیه سال ۱۴۰۰

«جزییات» و نقدینگی لازم برای عرضه اولیه «سپید»

«جزییات» و نقدینگی لازم برای عرضه اولیه «سپید»
هفتمین عرضه اولیه سال ۱۴۰۰ فردا ۲۳ تیر ماه از سوی شرکت سپید ماکیان با نماد «سپید» ارایه می شود و حداکثر سهام قابل خرید آن۱۵۰ سهم خواهد بود.

به گزارش آسیانیوز، اولین اطلاعیه کارگزاری‌ها از عرضه اولیه روز چهارشنبه ۲۳ تیر ماه منتشر شد و حداکثر سهام قابل خرید این نماد ۱۵۰ سهم خواهد بود.

این عرضه اولیه فردا ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۰ از سوی شرکت سپید ماکیان با نماد «سپید» ارایه می شود و حداکثر سهام قابل خرید این نماد ۱۵۰ سهم خواهد بود و دامنه قیمتی آن هم از ۱۹۹۰۰ ریال تا ۲۱۰۰۰ ریال است.

عرضه اولیه سپید چهارشنبه 23 تیر/آسیانیوز/asianews

آگهی عرضه اولیه سهام شرکت #سپید_ماکیان

حداکثر مبلغ مورد نیاز: 315 هزار تومان

اخبار مرتبط
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، در مورد وضعیت پرداخت سود سهام عدالت گفت: سود سهام عدالت تا چند روز آینده پرداخت می‌شود؛ با این توضیح که بخش کوچکی از این سود به دلیل اینکه شرکت‌های سرمایه‌پذیر افزایش سرمایه داشتند و به نفع مشمولان سهام عدالت بود تا در افزایش سرمایه شرکت کنند.
چهارشنبه / ۹ تیر ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۳
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در شرایط فعلی چنین رشد مثبتی را برای دو روز متوالی پیش‌بینی نمی‌کردیم آن هم به این دلیل که روز چهارشنبه با عرضه‌های گسترده‌ای مواجه بودیم؛ در حالی که روز گذشته عملکرد مثبت و اثرگذار گروه‌هایی مانند بانکی‌ها، گروه‌های شیمیایی و چندرشته‌ای‌ها نشان داد بازار به استقبال رییس جمهور جدید رفته است.
یکشنبه / ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۴
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی بعد از دیدار با رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: حتما با مجلس شورای اسلامی، نمایندگان و ریاست آن و همه نخبگان و صاحبنظران، برای شکل دادن دولت جدید به منظور بازکردن گره‌های کشور تلاش خواهیم کرد به گونه‌ای که امیدی که در مردم عزیزمان نسبت به آینده ایجاد شود.
شنبه / ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۶:۲۹
دولت آینده برای پیشبرد اهداف خود در سال‌های آینده باید در وهله اول اولویت‌های کوتاه‌مدت خود در سال‌جاری را به خوبی به سرانجام برساند و دولت سیزدهم در پنج حوزه سیاستی، باید اصلاحاتی را در کوتاه‌مدت مد نظر قرار دهد که شامل «سیاست‌های اجتماعی و بهداشت عمومی»، «سیاست خارجی»، «سیاست پولی»، «سیاست ارزی» و «سیاست مالی»؛ از جمله «واکسیناسیون کرونا در سیاست‌های اجتماعی و بهداشتی»، «رفع مشکل تحریم‌ها و FATF در زمینه سیاست خارجی»، «مهار تورم از طریق عملیات بازار باز است.
شنبه / ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۱
تحلیل تکنیکال یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای بررسی و ارزیابی سهم در هر بازه زمانی است که با استفاده از آن می‌توانید بازار را تحلیل و از سود آور بودن سهم مطلع شوید تا در زمان‌های مناسب سرمایه خود را وارد و یا خارج کنید.
چهارشنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۷:۲۶
سقف مقاومتی در بازار سرمایه سطحی از قیمت است که انتظار می‌رود قدرت نیروی عرضه به اندازه‌ای باشد که از افزایش بیشتر قیمت‌ها جلوگیری کند.
جمعه / ۷ خرداد ۱۴۰۰ / ۱۸:۴۵
بازار سرمایه در هفته جاری روندی منفی و نامتعادلی را گذراند بر خلاف پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌هایی که نشان از روند تعادلی بازار می‌دادند اما عمده نمادهای شاخص‌ساز بازار در این هفته افت داشتند.
چهارشنبه / ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۲
اقتصاد نو پا در کشور، بروز سانتیمانتالیسم اجتماعی، افزایش سطح علمی دانشجویان و پذیرش آنان توسط کشورهای دیگر، جذب دانشجویان خارجی، افزایش تعاملات بین المللی و سرمایه گذاری های خارجی، کشف ذخائر قابل توجه گازی و نفتی و افزایش درآمد کشور،افزایش سفرهای تفریحی به کشورهای دیگر ، همه و همه دست به دست هم دادند تا ارز در کشور به کالایی با ارزش تبدیل شود و از آن سو سیاستگذاری های غلط، عدم کنترل نقدینگی و تورم، نوسانات سیاسی بین المللی افزایش رقبای منطقه ای و کالایی؛ دلایل دیگری شد برای ایجاد بازار کاذب ارز
سه شنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۶:۳۴
نگاهی به تجربیات بازار سهام دریک سال اخیر نشان می‌دهد تزریق پول نمی‌تواند برای بازاری باشد که به سبب سیاست‌های در پیش گرفته شده، هر روز بر صف‌های فروش آن افزوده می‌شود و به نظر می‌رسد اصلی‌ترین راهکار اصلاح وضعیت کنونی؛ نه تزریق پول ، بلکه توسل به مکانیزم بازار، رفع محدودیت‌ها و احیای نقدشوندگی است.
سه شنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۵
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید