صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۷ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۶
کد خبر: 5137
گزارشگر: 306
۲۶۱
۰
۰
۰
فرمانده نیروهای انتظامی استان یزد

قدردانی سردار بهدانی فرد از اقدامات ستاد نظارت بر انتخابات استان یزد

قدردانی سردار بهدانی فرد از اقدامات ستاد نظارت بر انتخابات استان یزد
فرمانده انتظامی استان در دیدار با مسئول ستاد نظارت بر انتخابات استان یزد از همراهی این سازمان با پلیس قدردانی کرد.

به گزارش  آسیا نیوز به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی بهدانی فرد" در دیدار با مسئول ستاد نظارت بر انتخابات استان یزد ضمن تشکر از همراهی این سازمان با پلیس استان یزد خاطرنشان کرد: از اقدامات خوب شما در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا قدردانی می کنم.

وی افزود: با همکاری خوب همه دستگاه های مسئول به خصوص سپاه و بسیج، شاهد برگزاری انتخاباتی سالم در فضایی امن و آرام در سطح استان یزد بودیم.

فرمانده انتظامی استان یزد افزود: با برنامه ریزی خوب انجام شده توسط ستاد نظارت بر انتخابات استان یزد، ماموران انتظامی هنگام تحویل صندوق های اخذ رای نیز هیچ گونه مشکلی را پیش روی نداشتند.

همچنین در این دیدار حجت الاسلام "محمدی" مسئول ستاد نظارت بر انتخابات استان یزد گفت: با تلاش، مجاهدت و هوشیاری ماموران انتظامی استان یزد، انتخاباتی خوب و در امنیت کامل در سطح استان برگزار شد.

محمدی افزود: جمهوریت و اسلامیت دو رکن مهم و اساسی انقلاب اسلامی ایران است و ما باید هر روز مراقبت کنیم تا بار دیگر تجربه مشروطیت تکرار نشود و امام خمینی(ره) پس از پیروزی انقلاب اسلامی، شورای نگهبان را به همین منظور قرار دادند.

وی در پایان از همکاری پلیس استان یزد با ستاد نظارت بر انتخابات استان یزد قدردانی کرد.

سید محمد جواد عرفانفر

قدردانی سردار بهدانی فرد از اقدامات ستاد نظارت بر انتخابات استان یزد ، سید محمد جواد عرفانفر ، سردار بهدانی فرد فرمانده نیروهای انتظامی استان یزد ، حجت الاسلام "محمدی" مسئول ستاد نظارت بر انتخابات استان یزد

 

پایگاه خبری پلیس
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید