صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۹ تیر ۱۴۰۰ / ۲۲:۳۳
کد خبر: 5183
گزارشگر: 306
۲۳۰
۰
۰
۰
رئیس کل دادگستری استان یزد

شورای صلحی ویژه صنعت و معدن مستقر در شهرک صنعتی یزد مرجع رسیدگی به اختلافات سهامداران در حوزه خرید و فروش سهام شرکت ها

شورای صلحی ویژه صنعت و معدن مستقر در شهرک صنعتی یزد مرجع رسیدگی به اختلافات سهامداران در حوزه خرید و فروش سهام شرکت ها
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: با هدف حمایت از صنایع و عدم توقف و خلل در امور مدیریت بنگاه‌های اقتصادی به کلیه دفاتر خدمات قضائی ابلاغ شد، شورای صلحی ویژه صنعت و معدن مرجع رسیدگی به شکایات در حوزه خرید و فروش سهام شرکت ها خواهد بود.
.
غلامعلی دهشیری در چهل و یکمین جلسه ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه با اشاره به برخی از مشکلات ایجاد شده برای صنایع استان در خصوص خرید و فروش سهام توسط سهامداران در خارج از چارچوب اساسنامه شرکتها و مقررات قانونی گفت: در راستای حمایت از تولید و اشتغال به کلیه دفاتر خدمات قضائی ابلاغ گردد که شورای صلحی صنعت و معدن، مرجع رسیدگی به اختلافات سهامداران در حوزه خرید و فروش سهام شرکت ها خواهد بود.
وی افزود: دستگاه قضا تمام ظرفیت های خود را به میدان آورده است تا در کنار مدیرلن اجرایی استان در خدمت تولید کنندگان و فعالان اقتصادی کشور باشد.
 دهشیری با  اشاره به برگزاری 4 جلسه ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال جاری، اظهار داشت: تصمیمات و مصوبات خوبی در این ستاد اتخاذ شده که در  جنگ اقتصادی توانسته گره گشای کار فعالان حوزه تولید و صنعت استان باشد.
چهل و یکمین جلسه ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در قوه قضائیه با حضور محمد رضا دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی به عنوان میهمان ویژه، مدیران عالی قضائی استان، مدیران دستگاه مرتبط برگزار شد.
در این نشست ۱۲ درخواست رسیده به دبیرخانه این ستاد از جمله مشکلات فولاد بافق،  شرکت تعاونی نساجی مریم آباد و شرکت کابل های شهید قندی یزد مطرح و تصمیماتی اتخاذ شد.

سید محمد جواد عرفان فر

شورای صلحی ویژه صنعت و معدن مستقر در شهرک صنعتی یزد مرجع رسیدگی به اختلافات سهامداران در حوزه خرید و فروش سهام شرکت ها، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد ، شورای صلحی ویژه صنعت و معدن ، سید محمد جواد عرفانفر

 

اخبار مرتبط
یزد ، مدیرکل دادگستری استان ضمن تاکید بر برخورد با آسیب های اجتماعی و هنجارشکنی برخی افراد در سطح جامعه گفت: با افرادی که اقدام به برهم زدن نظم و امنیت عمومی جامعه داشته باشند به شدت برخورد خواهد شد.
جمعه / ۲۵ تیر ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۲
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید