صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۳ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۲۳:۲۲
کد خبر: 5271
گزارشگر: 310
۱۳۰
۰
۰
۲

حاشیه بازی پرسپولیس و تراکتور؛حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی!

حاشیه بازی پرسپولیس و تراکتور؛حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی!
درحالیکه دیدار پرسپولیس و تراکتور قرار بود بدون تماشاگر برگزار شود، تعدادی از طرفداران تیم تهرانی در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

به گزارش آسیا نیوز، پیمان بابایی در دقیقه 50 دیدار پرسپولیس و تراکتور برای تیم میهمان گلزنی کرد تا دروازه سرخ‌پوشان پس از 371 دقیقه در لیگ برتر باز شود. آخرین بار در دقیقه 39 دیدار با گل‌گهر دروازه پرسپولیس باز شده بود.

* پس از اعلام کرنر به سود پرسپولیس در دقیقه 53، محمدرضا اخباری با صدای بلندی سمت محمدحسین زاهدی‌فر گفت: "به خدا توپ به بازیکن ما نخورد." وی به این شکل اعتراض خود را به تصمیم کمک‌ داور نشان داد.

* در شرایطی که اکبر ایمانی در دقیقه 54 روی زمین افتاده بود، شهریار مغانلو سمت وی رفته و با کشیدن دستش از هافبک تراکتور درخواست کرد زودتر به بازی بازگردد.

* در دقیقه 60 محمود شجاعی، مربی تراکتور به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت.

* پس از به ثمر رسیدن گل تساوی پرسپولیس در دقیقه 64 با ضربه مهدی عبدی، بازیکنان این تیم بلافاصله توپ را به زمین آوردند تا بازی سریع‌تر شروع شود.

* هانی نوروزی، فرزند هادی نوروزی کاپیتان مرحوم پرسپولیس که روی سکوهای ورزشگاه آزادی کن ال کثیر نشسته بود، گوشی موبایل خود را در زمان اعلام پنالتی به سود تیم ذوب آهن در بازی با سپاهان به مهاجم سرخ‌پوشان داد تا با هم این صحنه را تماشا کنند.

* در دقیقه 70 اعتراض مجدد فیروز کریمی به داور سبب شد زاهدی‌فر به کنار زمین بیاید و به سرمربی تراکتور به آرامی تذکر بدهد.

* سرمربی تراکتور که در نیمه دوم بارها به عملکرد شاگردانش معترض شده بود، در صحنه ای از این نیمه یکی از هافبک‌های تیمش را بی‌عرضه خطاب کرد. 

* تعدادی از هواداران پرسپولیس برای تماشای این مسابقه روی سکوهای ورزشگاه آزادی نشسته بودند.

* کمال کامیابی نیا، هافبک مصدوم سرخ‌پوشان هم در ورزشگاه حضور داشت. 

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید