صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۴ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۱۵:۰۸
کد خبر: 5401
گزارشگر: 306
۵۴
۰
۰
۰
مدیر روابط عمومی دادگستری استان یزد خبر داد

اختتامیه جشنواره عدلیه و رسانه برگزار می شود

اختتامیه جشنواره عدلیه و رسانه برگزار می شود
پس از یکسال ارتباط مستمر و ارزیابی رسانه های استان، مراسم اختتامیه جشنواره عدلیه و رسانه با حضور مقام های محلی و کشوری با رعایت پرتکل های بهداشتی و در فضای باز برگزار خواهد شد
به گزارش آسیا نیوز ؛ مدیر روابط عمومی دادگستری استان یزد گفت: پس از یکسال ارتباط مستمر و ارزیابی رسانه های استان، مراسم اختتامیه جشنواره عدلیه و رسانه با حضور مقام های محلی و کشوری با رعایت پرتکل های بهداشتی و در فضای باز برگزار خواهد شد.
«حسین عباس زاده » در این رابطه اظهار داشت: در مراسم اختتامیه که در آستانه روز خبرنگار در عصر روز 16 مرداد برگزار خواهد شد، علاوه بر مقام های استانی، معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی و رئیس مرکز رسانه قوه قضاییه نیز حضور خواهند داشت.
وی هدف از برگزاری جشنواره عدلیه و رسانه را ایجاد ارتباط مستمر، علمی و هدفمند بین دستگاه قضایی و اصحاب رسانه و همچنین ایجاد یک رقابت سالم و برای توسعه‌ی اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی از رویدادهای حوزه‌ی حقوق و قضا دانست و افزود: استفاده از ظرفیت رسانه ها برای تحقق اهداف پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی از اهداف مهم این جشنواره است. 
دبیر نخستین جشنواره عدلیه و رسانه استان یزد، به بررسی کیفی آثار رسیده به بخش های اصلی و ویژه اشاره کرد و بیان داشت: پس از اتمام مهلت ارسال آثار، آثار واصله به دبیرخانه جشنواره، توسط هیئت داوری مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و نفرات برگزیده تعیین گردیدند.
در خصوص بخش رسانه نیز، افزود: ارزیابی کمّی عملکرد رسانه ها در یک سال اخیر در ارتباط با دستگاه قضایی استان مورد ارزیابی قرار گرفت و در این بخش نیز رسانه های برتر در چهار قالب خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، روزنامه های سراسری  و نشریات محلی به صوت مجزا تعیین گردید.
این مقام مسئول، گفت: تعریف برنامه های آموزشی، با هدف ارتقاء دانش حقوقی اصحاب رسانه و همچنین ایجاد زمینه هایی برای شناخت بیشتر از ظرفیت و اثر گذاری رسانه ها در مسیر تحقق اهداف دستگاه قضایی از دیگر اهدافی بود که در این جشنواره دنبال شد.

سید محمد جواد عرفانفر

اختتامیه جشنواره عدلیه و رسانه برگزار می شود ، حسین عباس زاده مدیر روابط عمومی دادگستری استان یزد ،سید محمد جواد عرفانفر

اخبار مرتبط
یزد- شورای صلحی ویژه صنعت و معدن و تجارت مستقر در شهرک صنعتی مرجع رسیدگی به اختلافات سهامداران در حوزه خرید و فروش سهام شرکت‌هاست که طبق مقررات رسیدگی می‌شود
یکشنبه / ۳ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۰۰:۴۷
یزد ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بر لزوم کنترل ورودی پارکینگ ها توقیف وسایل نقلیه توسط نیروی انتظامی تاکید کرد و گفت: برای اولین بار خروجی پارکینگ ها بر ورودی آن ها سبقت گرفته است.
جمعه / ۱ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۲۳:۱۴
یزد ، صبح امروز محمد رضا دشتی اردکانی نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی از زندان شهرستان اردکان بازدید نمود.
چهارشنبه / ۳۰ تیر ۱۴۰۰ / ۲۱:۰۸
یزد ، مدیرکل زندان ها با اشاره به تأکیدات رئیس سازمان زندان ها بر تحقق سند تحول قوه قضائیه در زندان های کشور،خواستار حضور حداکثری نیروهای جهادی در زندان ها شد
سه شنبه / ۲۹ تیر ۱۴۰۰ / ۲۲:۲۲
در راستای حفظ کرامت زندانیان و حقوق شهروندی ،بازرسین حقوق شهروندی دادگستری استان یزد از زندان شهرستان اردکان بازدید به عمل آوردند.
دوشنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۴۸
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر در راستای حفظ حقوق عامه و همچنین حمایت از تولید و بررسی روند تولید محصولات و مدیریت پسماند، به صورت سرزده از کارخانه کاغذ سازی بازدید کرد.
دوشنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۴
ربیعی سخنگوی دولت گفت که تمامی ادارات استان های تهران و البرز از سه شنبه این هفته تا یکشنبه هفته آینده تعطیل است.
دوشنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۲
یزد ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر گفت: در راستای صیانت از اموال عمومی و بیت المال، از 688 هزار متر مربع از اراضی موات در اشکذر رفع تصرف شد
یکشنبه / ۲۷ تیر ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۴
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از برگزاری جشن گلریزان مجازی به مناسبت عید سعید غدیر خم و با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد خبر داد
یکشنبه / ۲۷ تیر ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۳
یزد ، مدیرکل دادگستری استان ضمن تاکید بر برخورد با آسیب های اجتماعی و هنجارشکنی برخی افراد در سطح جامعه گفت: با افرادی که اقدام به برهم زدن نظم و امنیت عمومی جامعه داشته باشند به شدت برخورد خواهد شد.
جمعه / ۲۵ تیر ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۲
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید