صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۵ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۱۸:۴۴
کد خبر: 5543
گزارشگر: 213
۱۰۹۳
۰
۰
۴
خبر جدید درباره واریز وام دیعه مسکن

«جزییات» تمدید «وام ودیعه مسکن»/واریز وام برای قراردادهای نیمه دوم سال

«جزییات» تمدید «وام ودیعه مسکن»/واریز وام برای قراردادهای نیمه دوم سال
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام برای وام ودیعه مسکن تا پایان شهریور ماه حتی برای کسانی که قراردادشان در نیمه دوم سال است، انجام می شود.

به گزارش آسیانیوز، ثبت نام وام ودیعه مسکن تا پایان شهریور ماه تمدید شده و تمامی متقاضیان در هر بازه زمانی که قرارداد دارند، می‌توانند ثبت نام کنند به شرطی که در سال گذشته وام ودیعه مسکن دریافت نکرده باشند.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در صورتی که سقف اعتباری در نظر گرفته شده برای وام ودیعه مسکن پُر نشود، مستاجران نیمه دوم سال هم می‌توانند ثبت نام کنند.

--------------------------------

بیشتر بخوانید:

کمک ودیعه اجاره مسکن به چه کسانی تعلق می گیرد؟

--------------------------------------------------
محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ثبت نام برای وام ودیعه مسکن تا پایان شهریور ماه حتی برای کسانی که قراردادشان در نیمه دوم سال است، گفت: اختلالی از چند ماه پیش در سامانه املاک و اسکان به وجود آمده بود و مشکلی در بحث ارتباطات با بانک‌ها ایجاد شده بود که سعی کردیم در همان روز‌های ابتدایی مشکل را رفع کنیم.

----------------------------

بیشتر بخوانید

«تشریح» شرایط دریافت وام ودیعه مسکن ۱۴۰۰

------------------------------------------------
او ادامه داد: پیش از این ارتباط ساختاری با نظام بانکی از جمله ۱۵ بانک و موسسه مالی و اعتباری وجود داشت و با تلاشی که صورت گرفت این مشکل ارتباطی برطرف شد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در حال حاضر متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت طرح اقدام ملی مسکن همزمان اطلاعات خود را تکمیل کنند و نام بانک و شعبه آن را انتخاب کنند، افزود: تمامی مشکلات در حال حاضر برطرف شده و از امروز به صورت رسمی در رسانه هم این مورد را انتخاب کنند.

«جزییات» تمدید «وام ودیعه مسکن»/آسیانیوز asianews

ثبت نام وام ودیعه مسکن تا پایان شهریور ماه تمدید شده است

به نقل از باشگاه خبرنگاران محمود زاده توضیح داد: بیان کرد: ثبت نام تا پایان شهریور ماه تمدید شده و تمامی متقاضیان در هر بازه زمانی که قرارداد دارند، می‌توانند ثبت نام کنند به شرطی که در سال گذشته وام ودیعه مسکن دریافت نکرده باشند.

او اظهار کرد: تا زمانی که سقف اعتباری که در نظر گرفتند، پر نشود این امکان برای ثبت نام متقاضیان وجود دارد به طور مثال کسانی که قرارداد آن‌ها در آذر و آبان ماه است هم می‌توانند ثبت نام کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در حال حاضر ۳۰۰ هزار نفر از کسانی که اطلاعات خود را بارگذاری کردند، می‌توانند شعبه بانک را انتخاب کنند.

او گفت: برای دریافت تسهیلات در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و متقاضیان در صورتی که اطلاعات بانکی و مدارک خود را تکمیل کنند می‌توانند وام را دریافت کنند.

همچنین براساس این گزارش تاکنون حدود ۷۵۰ هزار نفر برای دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند و سقف تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن در منطقه شهری تهران ۷۰ میلیون تومان، سایر کلانشهر‌ها (شهر‌های بالای یک میلیون نفر جمعیت یعنی شهر‌های مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز و کرمانشاه) ۴۰ میلیون تومان و سایر شهر‌ها ۲۵ میلیون تومان است. همچنین، متقاضیان دریافت این تسهیلات باید متاهل یا سرپرست خانوار باشند./

https://www.asianews.ir/u/3g3
اخبار مرتبط
طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، تسهیلات ودیعه مسکن امسال همانند سال گذشته بوده و هیچ تغییری نکرده است و نرخ سود این وام ۱۳ درصد و مدت بازپرداخت آن برای تهرانی‌ها ۵ ساله و برای سایر شهر‌ها ۳ ساله است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید