چهارشنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۴
کد خبر: 565
گزارشگر: 2
۳۶۶
۱
۰
۰
مرتضی انتصار رئیس اتحادیه بنکداران آجیل و خشکبار زنجان:

۳۰ درصد روی قیمت برنج و خرما گذاشتند

مرتضی انتصار رئیس اتحادیه بنکداران آجیل و خشکبار زنجان با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی قیمت خرما گفت: صادرات علت اصلی گرانی خرما است.

وی ظهار کرد: از آغاز سال‌جاری تاکنون شاهد افزایش قیمت در برخی از کالا‌ها هستیم که مهمترین آن مربوط به برنج و خرما است.

Entesar
رئیس اتحادیه بنکداران آجیل و خشکبار زنجان با بیان اینکه پس از عید نوروز قیمت خرما ۳۰ درصد گران شده است، اضافه کرد: این میزان افزایش قیمت، در برابر قیمت‌‎های سال قبل که اصلا قابل مقایسه نیست.
وی با اشاره به اینکه این روز‌ها قیمت خرما در خرده‌فروشی‌ها کیلویی ۳۰ تا ۳۵ هزار تومان است، اضافه کرد: البته قیمت عمده‌فروشی خرما حدود ۴ هزار تومان کمتر از این مبلغ است.
انتصار با بیان اینکه مهمترین علت افزایش قیمت خرما صادرات آن به اوکراین، عراق و روسیه است، تصریح کرد: البته با وجود صادرات آن مشکلی از لحاظ کمبود خرما در کشور نداریم، چون به علت قیمت گران، کسی خرید نمی‌کند.
رئیس اتحادیه بنکداران آجیل و خشکبار زنجان با اشاره به اینکه امسال قیمت برنج ایرانی نیز ۳۰ درصد افزایش یافته است، اضافه کرد: البته قیمت برنج خارجی ثابت است.

Date
وی با اشاره به اینکه در بخش حبوبات نیز، اکثر حبوبات تغییر قیمتی نسبت به قبل از نوروز نداشتند، افزود: تنها تغییر قیمت مربوط به لوبیا چیتی است که ۲ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.
انتصار ادامه داد: البته در مجموع با افزایش قیمت‌هایی که داشتیم در زمینه میزان کالای مورد نیاز کمبودی در استان حس نمی‌شود.


ali
۱۳۹۸/۰۵/۱۶
0
0
0

بنام خدا کدام به خدا نزدیک تر است ، ژاپن نا مسلمان که سالیانه شاید ده در صد گران می کند ؟!!! یا ما مسلمانان که هر وقت هوس کنیم ، به عناوین مختلف بدون هیچ مناسبتی چند ده در صد اضافه می کنیم !!!!!!!..........


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید