صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۴
کد خبر: 565
گزارشگر: 2
۵۳۲
۱
۰
۰
مرتضی انتصار رئیس اتحادیه بنکداران آجیل و خشکبار زنجان:

۳۰ درصد روی قیمت برنج و خرما گذاشتند

مرتضی انتصار رئیس اتحادیه بنکداران آجیل و خشکبار زنجان با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی قیمت خرما گفت: صادرات علت اصلی گرانی خرما است.

وی ظهار کرد: از آغاز سال‌جاری تاکنون شاهد افزایش قیمت در برخی از کالا‌ها هستیم که مهمترین آن مربوط به برنج و خرما است.

Entesar
رئیس اتحادیه بنکداران آجیل و خشکبار زنجان با بیان اینکه پس از عید نوروز قیمت خرما ۳۰ درصد گران شده است، اضافه کرد: این میزان افزایش قیمت، در برابر قیمت‌‎های سال قبل که اصلا قابل مقایسه نیست.
وی با اشاره به اینکه این روز‌ها قیمت خرما در خرده‌فروشی‌ها کیلویی ۳۰ تا ۳۵ هزار تومان است، اضافه کرد: البته قیمت عمده‌فروشی خرما حدود ۴ هزار تومان کمتر از این مبلغ است.
انتصار با بیان اینکه مهمترین علت افزایش قیمت خرما صادرات آن به اوکراین، عراق و روسیه است، تصریح کرد: البته با وجود صادرات آن مشکلی از لحاظ کمبود خرما در کشور نداریم، چون به علت قیمت گران، کسی خرید نمی‌کند.
رئیس اتحادیه بنکداران آجیل و خشکبار زنجان با اشاره به اینکه امسال قیمت برنج ایرانی نیز ۳۰ درصد افزایش یافته است، اضافه کرد: البته قیمت برنج خارجی ثابت است.

Date
وی با اشاره به اینکه در بخش حبوبات نیز، اکثر حبوبات تغییر قیمتی نسبت به قبل از نوروز نداشتند، افزود: تنها تغییر قیمت مربوط به لوبیا چیتی است که ۲ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.
انتصار ادامه داد: البته در مجموع با افزایش قیمت‌هایی که داشتیم در زمینه میزان کالای مورد نیاز کمبودی در استان حس نمی‌شود.


آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ali
۱۳۹۸/۰۵/۱۶
0
0
0

بنام خدا کدام به خدا نزدیک تر است ، ژاپن نا مسلمان که سالیانه شاید ده در صد گران می کند ؟!!! یا ما مسلمانان که هر وقت هوس کنیم ، به عناوین مختلف بدون هیچ مناسبتی چند ده در صد اضافه می کنیم !!!!!!!..........


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید