صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ / ۲۰:۰۷
کد خبر: 5817
گزارشگر: 306
۸۰
۰
۰
۰
رئیس کل دادگستری استان یزد خبر داد

زدودون غبار تعطیلی پس از 3 سال از شرکت فرآوردهای گوشتی خوشنام پروتئین یزد

زدودون غبار تعطیلی پس از 3 سال از شرکت فرآوردهای گوشتی خوشنام پروتئین یزد
یزد - با حمایت های ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در استان، شرکت خوشنام پروتئین یزد پس از 3 سال تعطیلی فعالیت خود را مجدد آغاز کرد
 
آسیا نیوز / یزد ؛ رئیس کل دادگستری استان یزد در آیین بازگشایی این شرکت گفت: یکی از مصوبات سفر ریاست وقت قوه قضائیه به استان، توجه ویژه به واحدهای تولیدی تعطیل و نمیه تعطیل بود که در دوره تحول و تعالی و مدیریت جدید رئیس محترم قوه نیز تحقق فرامین مقام معظم رهبری دام عزه العالی در حوزه حمایت از تولید و رفع موانع حقوقی و قضایی واحدهای تولیدی به جد در دستور کار قرار دارد.
غلامعلی دهشیری با اشاره  به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید، اشتغال و مانع زدایی ها افزود: شرکت خوشنام پروتئین یزد از شرکت های خوشنام استان با رعایت استاندارهای جهانی در حوزه تولید حدود ۷۵ نوع محصول  مواد غدایی بود که به دلیل مشکلات عدیده گرد و غبار تعطیلی بر آن نشسته بود.
وی تصریح کرد: جهت رفع مشکلات این واحد تولیدی دو مرتبه بازدید از این شرکت توسط اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی استان انجام شد.
این مقام قضایی اظهار داشت: وجود دستگاه های به روز و منطبق با تکنولوژی های برتر اروپا از نقاط برجسته این شرکت بود که با بررسی های صورت گرفته مشخص شد به دلیل کوهی از مشکلات با یکی از بانکها و معوقات دارایی و تامین اجتماعی ابتدا با تعدیل نیرو و سپس تعطیل کارخانه در حال خاک خوردن است.
دهشیری گفت: جهت رفع موانع حقوقی و قضایی این شرکت، دو جلسه ستاد استانی سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال گذشته با محوریت این شرکت برگزار که ماحصل آن 7 مصوبه اجرایی جهت بازگشایی مجدد آن بود.
عالی ترین مقام قضایی استان گفت:  با توجه به عزم جدی مدیران این واحد تولیدی، رفع مشکل ممنوع الخروجی مدیر عامل و هیئت مدیره با هدف تسریع در روند صادرات، اختصاص وام جهت سرمایه در گردش، جلوگیری از مزایده و خروج دستگاه ها، جلوگیری از تملک محل شرکت توسط بانک، ابطال برخی  اسناد ترهینی نزد بانک، تسریع در روند رسیدگی به پروند های قضایی و تعیین تکلیف نهایی اختلاف مالی با یکی از بانکها و همراهی اداره مالیات و تامین اجتماعی استان جهت اخذ معوقات این واحد تولیدی در قالب اقساط از جمله مصوبات ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان از این واحد تولیدی بود.
وی گفت: مجموع اقدامات انجام شده زمینه ساز بازگشایی این شرکت پس از 3 سال و اشتغال 30 نفر در فاز اول و ایجاد اشتغال تا 76 نفر در فاز دوم شد. 
دهشیری با اشاره به راه اندازی سایت حامی در استان افزود: هدف از راه اندازی این سایت بررسی مشکلات تولید کنندگان و صنعتگران بدون واسطه بوده است.
وی تصریح کرد: پس از ثبت نام در این سایت مشکلات واحدهای تولیدی در مرحله مقدماتی توسط کارشناسان بررسی و سپس جهت جمع بندی و تصمیم گیری نهایی به صحن ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در استان ارائه می شود.
شایان ذکر است چند واحد تولیدی و خدماتی راکد دیگر هم در شُرف راه اندازی و فعالیت دوباره هستند که در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.

سید محمد جواد عرفانفر

زدودون غبار تعطیلی پس از 3 سال از شرکت فرآوردهای گوشتی خوشنام پروتئین یزد , غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد , سید محمد جواد عرفانفر

اخبار مرتبط
یکی از مؤلفه‌های قدرت نرم در نظام جمهوری اسلامی، هیئت های مذهبی و تشکل های مردمی و دینی هستند، افزود: این تشکل‌ها با محوریت عزاداری سید و سالار شهیدان فعالیت می کنند و این هیئت‌ها توانسته اند یزد را به حسینیه ایران تبدیل کنند
جمعه / ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۳:۲۴
یزد - معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری در آیین تجلیل از دست اندر کاران برگزاری جشنواره رسانه و عدلیه با حضور مدیرکل دادگستری، دادستان، رییس سازمان بازرسی،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل دادگستری استان یزد تجلیل شد
یکشنبه / ۷ شهریور ۱۴۰۰ / ۲۰:۰۴
یزد - رئیس کل دادگستری استان گفت: مردمی که در میان تحریم شدید انتخابات توسط معاندین نظام و جو سازی های رسانه ای آنان، پای صندوق های رأی آمده اند و در انتخاب اعضای شورای شهر مشارکت داشته اند، شایسته بهترین خدمات هستند.
سه شنبه / ۲ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۵
یزد ، در اجرای سند تحول قوه قضاییه و با هدف شفافیت موضوعات و ارتقاء دادرسی، جلسات علنی پرونده هایی با موضوع حساسیت پایین تر در دستور کار دادگستری استان یزد قرار گرفت.
چهارشنبه / ۲۰ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۲۱:۱۰
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید