صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۸ مهر ۱۴۰۰ / ۲۰:۳۵
کد خبر: 6038
گزارشگر: 280
۱۱۷
۰
۰
۰

⭕️ آخر هفته با ایرج جمشیدی 🔻 خاطرات دکتر محمدرضا گنجی قسمت دوم

🔻در این قسمت:
➖ دکتر محمد جمشیدی، عضو برجسته‌ و مشاور ناسا، پس از پایان دوره‌ی کارشناسی در دانشگاه اورگان، پس از ۴ سال برای دیدار با خانواده به ایران باز می‌گردند، سفری که البته با توفیق اجباری ۳ روز اقامت در استانبول ترکیه همراه شد.
➖دکتر محمدرضا گنجی، کارآفرین برتر و بنیان‌گذار گروه صنعتی رازی، از تولد در منزل‌شان در خیابان شهباز سابق و از خاطرات دوران دبستان و همچنین علاقه‌شان به رفتن به مغازه‌ی بلورفروشی پدر در خیابان مولوی پس از بازگشت از مدرسه سخن می‌گویند. 
➖آقای مهندس محمد عطاردیان، مهندس پیشکسوت در صنعت راه و ساختمان ایران، از دلیل غیبت هفته‌ی گذشته‌شان سخن می گویند. ایشان برای شرکت در هفتمین جشنواره‌ی رمز موفقیت به استانبول ترکیه سفر کردند. ضمن سمینار‌هایی که  در این رویداد سه‌روزه ترتیب داده شده بود، طی مراسمی با ساخت تندیس آقای عطاردیان و اهدا لوح از ایشان تجلیل شد. ایشان در ادامه از برخوردها و دخالت‌های دولت محمود احمدی‌نژاد در تصمیمات کانون‌عالی کارفرمایی ایران سخن می‌گویند.

 

🗓 پنجشنبه ( ۸ مهر ۱۴۰۰)

آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید