صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۱۲ مهر ۱۴۰۰ / ۱۹:۳۴
کد خبر: 6112
گزارشگر: 213
۵۵۴
۰
۰
۳
محدودیت های تردد برقرار است

اجازه تردد با کارت واکسن «شایعه» است

اجازه تردد با کارت واکسن «شایعه» است
جانشین پلیس راهور ناجا گفت: درباره موضوع مجوز تردد بر اساس تزریق واکسن هیچ چیز جدیدی به پلیس ابلاغ نشده است و این موضوع صحت ندارد.

به گزارش آسیانیوز، جانشین پلیس راهور ناجا گفت: محدودیت‌های تردد در شهرهای قرمز و نارنجی ادامه دارد و متخلفان جریمه خواهند شد.

آزاد بودن تردد با (کارت واکسن) صحت ندارد

سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا با بیان اینکه طبق آخرین رنگبندی اعلامی، در حال حاضر ۱۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۹۸ شهر در وضعیت نارنجی، ۱۷۶ شهر در وضعیت زرد و ۵۸ شهر در وضعیت آبی قرار دارند اظهار داشت: محدودیت تردد در شهر های قرمز و نارنجی به قوت خود باقی است.

جانشین پلیس راهور ناجا تصریح کرد: خروج خودرو با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع بوده و ورود خودروهای غیر بومی نیز به این دسته از شهرها ممنوع است.

وی گفت: متخلفان در شهرهای قرمز جریمه یک میلیون تومانی و در شهرهای نارنجی جریمه۵۰۰ هزار تومانی خواهند شد.

جانشین پلیس راهور ناجا در پاسخ به این سوال و شایعه که با کارت واکسن کرونا می توان در جاده ها تردد کرد گفت: در خصوص بحث مجوز تردد بر اساس تزریق واکسن هیچ چیز جدیدی به پلیس ابلاغ نشده است.

سردار حسینی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص اعتبار مجوز ها در تعطیلی پایان هفته اعلام کرد: افرادی که قصد تردد « از» و «به » شهرهای قرمز و نارنجی را دارند باید از فرمانداری مجوز تردد دریافت کنند در غیر اینصورت دوربین های هوشمند جاده ای و ماموران گشتی پلیس راه و راهور ترددهای غیر مجاز را اعمال قانون و جریمه خواهند کرد.

جانشین پلیس راهور ناجا در خصوص یکطرفه شدن جاده های شمالی با توجه به ترافیک احتمالی در تعطیلات پیش رو اعلام کرد: یک طرفه کردن جاده ها در برنامه کاری نیست و مدیریت ترافیک را در دستور کار داریم.

وی خاطرنشان کرد: برنامه ویژه ای برای خراسان رضوی و به خصوص شهر مشهد پیش بینی کرده ایم که بتوانیم در روز شهادت و مراسم هایی که قرار است برگزار شود شرایط ترافیکی مناسبی را لحاظ کنیم.

سردار حسینی از آماده باش کامل ماموران پلیس راهور ناجا در چند روز آینده خبر داد و گفت: ماموران پلیس راهور در آماده باش کامل بوده تا بتوان شرایط ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور به ویژه محورهای پر مسئله را مدیریت کرد./

https://www.asianews.ir/u/3v2
اخبار مرتبط
مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ایران از آغاز صدور کارت واکسن دیجیتال به زبان فارسی و انگلیسی برای همه‌ی ایرانیان خبر داد
همچنانکه واکسیناسیون برای برخی از شهروندان تهرانی در منازل صورت می گیرد، بنا بر ظرفیت جدید سامانه واکسن از امروز تمامی متولدین ۱۳۸۸ و قبل از آن در سراسر کشور می‌توانند از طریق سامانه ثبت نام واکسن، اطلاعات محل و زمان تزریق واکسن کرونا را دریافت کنند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید